BOLLEBOLT S White CompetiVision Gun Oleo AF

Prekės kodas: 12012

Barkodas: 054917309480
€ 139.00 Informuoti kai kaina kris Informavimas užsakytas

Likučiai parduotuvėse:

 • Liepyno g. 2/Saltoniškių g. 29, Vilnius Map
 • Ąžuolyno g. 7 (SEB arena), Vilnius Map
 • Radvilėnų pl. 1 E, Kaunas Map
 • Centrinis sandėlys Map

PREKĖS APRAŠYMAS

BOLLE BOLT S White sportiniai akiniai

Bolt akiniai buvo sukurti tenisininkams ir atitinka visus šios sporto šakos keliamus reikalavimus. Dėka keičiamų lęšių akinius galite pritaikyti bet kokiam orui. Thermogrip medžiaga ant kojelių ir nosies atramėlių užtikrins, kad net prakaituojant ar esant temperatūros pokyčiams akiniai neslys ir išliks vietoje. Ypatingai lengvas pusės apskritimo formos rėmelis suteikia platų matymo lauką.

TECHNOLOGIJOS


B-Clear lęšių kristalo-skaidrumo matymas yra svarbiausia savybė, važiuojant dviračiu. B-Clear lęšiai, kaip ir stiklas, padidina jūsų gebėjimą matyti kas jūsų laukia priekyje ir ką palikote už savęs. Ypatingai lengva Trivex® medžiaga suteikia neprilygstamai skaidrų matymą, padidina rankos-akių koordinaciją ir smulkiosios motorikos gebėjimus, kurie yra reikalingi tam, kad pasiektumėte aukščiausius rezultatus. Maksimalus atsparumas išoriniam poveikiui suteikia apsaugą nuo kelio dulkių, jos liks ten kur joms ir vieta – ant kelio. Dvipusė hidroforbinė/oleoforbinė danga apsaugo lęšį nuo rasojimo, todėl juos lengva valyti.CompetiVision Gun Oleo AF
Teniso žaidimui skirti lęšiai su sidabrine veidrodine danga. Netinkami naudoti vairuojant. Išryškina teniso kamuoliuką net ir ypač saulėtą dieną.
Fotochrominiai lęšiai
Bollé® akiniuose fotochrominė technologija yra įdiegta molekuliniame lygmenyje, tam, kad akiniai automatiškai šviesėtų ar tamsėtų prisitaikydami prie aplinkos sąlygų ir užtikrindami puikią apsaugą nuo UV spindulių.
B-Thin
Geresnis matomumas judant dideliu greičiu. Ypač lengvi - nešiojimui visą dieną.
Keičiami lęšiai
Sistema leidžianti greitai ir legvai pakeisti lęšius nepaisant oro sąlygų.
Padengimas nuo rasojimo
Akiniai niekada nerasoja, nesvarbu kokios sąlygos. Ne tik atstumia drėgmę, trukdančią matyti, bet ir pagyvina matymą atsiradus drėgmei. Šią savybę turi visi Bollé® Polarized 8 base akinių modeliai. 
Reguliuojamas nosies tiltelis
Nosies tiltelio forma ir kampas gali būti pritaikomi bet kokios nosies formai. Hipoalerginės ilgaamžės nosies atramėlės gali būti individualiai pritaikomos tam, kad suteiktų papildomą kontrolę ir komfortą.
Oleofobinė/Hidrofobinė danga
Oleofobinis padengimas lęšių išorinėje pusėje leis jums pamiršti apie purvą, dulkes ir vandens dėmes. Šis padengimas neleidžia jiems prilipti. Šią savybę turi Bollé® Polarized akinių modeliai ir B-Clear lęšiai.
054917309480
054917309480

Informacija

Gamintojas: BOLLE
Prekės kodas: 12012
Pristatymas: Prekė pristatoma iš karto

Parametrai

 • icon RĖMELIO DYDIS : S
 • icon RĖMELIO SPALVA : Blizgi balta
 • icon LĘŠIS : CompetiVision Gun oleo AF
 • icon ŠVIESOS PRALAIDUMAS : 32% - 14%
 • icon KONTRASTAS : Padidintas
 • icon MĖLYNOS ŠVIESOS BLOKAVIMAS : 87%
 • icon FILTRO KATEGORIJA : 2-3
 • icon PASKIRTIS : Tenisui

Jus taip pat sudomins