Bolle RX - Sportiniai akiniai su dioptrijomis | Prosport.lt
wilson
suunto
atomic
tecnifibre
bolle
kona
fiveten
bianchi
atala
campagnolo
brompton
selle san marco
sks germany
vittoria
lotto

Naujienos

Velomaratonas 2017
21/08/2017
Šį savaitgalį, sekmadienį, vyko vienas didžiausių Baltijos šalyse renginių - Velomaratonas 2017. Kaip ir kiekvienais metais PROSPORT.LT dalyvavo ir pristatė naujausias sporto inventoriaus tendencijas: Bianchi plentinius dviračius; Kona dviračių gamą; Suunto sportinius laikrodžius; Bollé sportinius akinius bei šalmus; ...
Daugiau...
Pagrindinis puslapis > Bolle RX - Sportiniai akiniai su dioptrijomis

Bolle RX - Sportiniai akiniai su dioptrijomis

Bollé akinius su dioptrijomis galima rinktis iš daugiau kaip 50 skirtingų rėmelių, kuriems pritaikomi lęšiai pagal Jūsų poreikius. Kiekvienai sporto šakai turime specialius lęšius (golfui, tenisui, dviračių sportui, buriavimui, slidinėjimui ir t.t.).
Dėka pažangių gamybos metodų yra įgyvendinama net 99% visų receptų. Visi lęšiai turi 100% apsaugą nuo UV spindulių, platų technologijų ir spalvų pasirinkimą.
Atvykite į vieną iš PROSPORT.LT parduotuvių ir mes Jums padėsime išsirinkti tinkamiausius, poreikius atitinkančius rėmelius ir lęšius. Būtinai turėkite receptą, o mūsų konsultantai suskaičiuos individualią kainą ir užsakys akinius. 
Po dviejų savaičių galėsite džiaugtis tobulu regėjimu ir individualiais akiniais nuo saulės, kurie atkeliaus tiesiai iš Italijos. 

Mail Užsiprenumeruokite naujienlaiškį
Treneriai
sportininkai
Partneriai
Draugai
Priminti
Priminti
 
Įspėjimas
Dėl šios prekės pristatymo termino, būtinai susisiekite su vadybininku.
+370 672 70159
info@prosport.lt