BOLLEAEROMAX Matte Black-Translucid Blue/TNS Gun

Prekės kodas: 12269

Barkodas: 054917329860
PROSPORT.LT - geriausia vieta išsirinkti!
-40%
€ 95.00
 • Gamintojo rekomenduojama kaina GRM kaina: € 159.00
 • Sutaupote: € 64.00
 • Galioja iki: 2020-07-31

Likučiai parduotuvėse:

Yra Nėra
 • Liepyno g. 2/Saltoniškių g. 29, Vilnius Map
 • Ąžuolyno g. 7 (SEB arena), Vilnius Map
 • Radvilėnų pl. 1 E, Kaunas Map
 • Centrinis sandėlys Map

PREKĖS APRAŠYMAS

BOLLE AEROMAX Matte Black-Translucid Blue sportiniai akiniai/TNS Gun

Bolle Aeromax akiniai nuo saulės su įrengta B-Max technologija, kuri suteikia ypač platų regos lauką, užtikrina maksimalų komfortą, o oro srautas suteikia unikalų regėjimą. Reguliuojamos akinių kojelės ir nosies tiltelis bei auselės užtikrins, kad akiniai pristaikytų prie Jūsų veido formos ir suteiktų maksimalų komfortą užsiimant mėgstama veikla. Šis naujas Bolle modelis taip pat turi B-Clear lęšius, kurie suteikia neprilygstamą optinę kokybę, lengvumą ir didžiausią atsparumą smūgias. Lęšiai taip pat turi hidrofobinę ir oleofobinę dangą, kuri apsaugo nuo lašų užsistovėjimo ant lęšio ir tiesiog eliminuoja juos.

B-Clear lęšių kristalo-skaidrumo matymas yra svarbiausia savybė, važiuojant dviračiu. B-Clear lęšiai, kaip ir stiklas, padidina jūsų gebėjimą matyti kas jūsų laukia priekyje ir ką palikote už savęs. Ypatingai lengva Trivex® medžiaga suteikia neprilygstamai skaidrų matymą, padidina rankos-akių koordinaciją ir smulkiosios motorikos gebėjimus, kurie yra reikalingi tam, kad pasiektumėte aukščiausius rezultatus. Maksimalus atsparumas išoriniam poveikiui suteikia apsaugą nuo kelio dulkių, jos liks ten kur joms ir vieta – ant kelio. Dvipusė hidrofobinė/oleofobinė danga apsaugo lęšį nuo rasojimo, todėl juos lengva valyti.

TECHNOLOGIJOSTNS Gun (kat. 3)
Neutralus pilkos spalvos lęšis su sidabrine veidrodine danga, skirtas saulėtai aplinkai.
B-Clear lęšiai
B-Clear lęšiai suteikia neprilygstamą optinę kokybę. Jie yra lengvesni nei polikarbonatiniai lęšiai, medžiagos savybės neriboja lęšio dizaino, o taip pat yra daugiau padengimų, kurie suteikia papildomą apsaugą ir neapsunkina akinių
B-MAX - ypatingai platus regos laukas
Reguliuojamas nosies tiltelis ir auselės
Nosies tiltelio forma ir kampas gali būti pritaikomi bet kokios nosies formai. Hipoalerginės ilgaamžės nosies atramėlės gali būti individualiai pritaikomos tam, kad suteiktų papildomą kontrolę ir komfortą.
Padengimas nuo rasojimo
Akiniai niekada nerasoja, nesvarbu kokios sąlygos. Ne tik atstumia drėgmę, trukdančią matyti, bet ir pagyvina matymą atsiradus drėgmei. Šią savybę turi visi Bollé® Polarized 8 base akinių modeliai.
Oleofobinė/Hidrofobinė danga
Oleofobinis padengimas lęšių išorinėje pusėje leis jums pamiršti apie purvą, dulkes ir vandens dėmes. Šis padengimas neleidžia jiems prilipti. Šią savybę turi Bollé® Polarized akinių modeliai ir B-Clear lęšiai.
Optinis tikslumas
Važiuojant dviračiu kristalo skaidrumo matymas yra svarbiausia savybė. Panašus į stiklo skaidrumą B-Clear lęšis dramatiškai padidina jūsų sugebėjimą matyti kas priešakyje.
Atsparumas išorės poveikiui
B-Clear lęšiai ne tik saugo jūsų akis nuo žalingų UV spindulių, bet ir yra maksimaliai atsparūs išoriniams veiksniams tokiems kaip kelio dulkės.
Keičiami lęšiai
Sistema leidžianti greitai ir legvai pakeisti lęšius nepaisant oro sąlygų.

Reguliuojamas nosies tiltelis ir auselės
Nosies tiltelio forma ir kampas gali būti pritaikomi bet kokios nosies formai. Hipoalerginės ilgaamžės nosies atramėlės gali būti individualiai pritaikomos tam, kad suteiktų papildomą kontrolę ir komfortą.

Reguliuojamos kojelės
Akinių kojelės gali būti reguliuojamos, todėl akiniai tiks daugumai sportininkų ir suteiks didžiausią komfortą.


054917329860
054917329860

Informacija

Gamintojas: BOLLE
Prekės kodas: 12269
Pristatymas: Prekė pristatoma iš karto

Parametrai

 • icon RĖMELIO DYDIS : M
 • icon RĖMELIO SPALVA : matte black / translucid blue
 • icon LĘŠIS : TNS Gun
 • icon LĘŠIŲ SPALVA : Pilka
 • icon ŠVIESOS PRALAIDUMAS : 13%
 • icon KONTRASTAS : Neutralus
 • icon MĖLYNOS ŠVIESOS BLOKAVIMAS : 90%
 • icon FILTRO KATEGORIJA : 3
 • icon PASKIRTIS : Universalūs

Jus taip pat sudomins