Kaip išsirinkti padelio raketę?

2023-04-17

Padelis yra greitas ir įdomus sportas, kuriam reikia įgūdžių, vikrumo ir tinkamos įrangos. Viena svarbiausių padelio įrangos dalių yra raketė. Pasirinkę tinkamą raketę, galite pagerinti savo žaidimą ir dar labiau mėgautis šiuo sportu. Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą pagrindinių veiksnių, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis padelio raketę.

 

Svoris - svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti renkantis padelio raketę. Lengvesnėmis raketėmis paprastai lengviau manevruoti ir jas lengviau kontroliuoti, o sunkesnės raketės suteikia daugiau galios ir stabilumo. Lengvos raketės sveria iki 365 gramų, sunkesnės virš 375 gramų.

 

Forma - padelio teniso raketės būna įvairių formų: apvalios, lašo formos ir deimantinės. Apvalios raketės paprastai būna atlaidesnės ir lengviau valdomos, todėl jos yra geras pasirinkimas pradedantiesiems. Deimanto formos raketės pasižymi didesne galia ir tikslumu, tačiau gali būti sunkiau valdomos, ypač pradedantiesiems. Lašo formos raketės yra per vidurį tarp kontrolės ir galios.

 

Balansas -  tai svorio paskirstymas raketėje. Yra trys balanso tipai: svoris į lanką, tolygus balansas ir svoris į rankeną. Raketės su svorio balansu į lanką suteikia daugiau galios ir tinka žaidėjams, kurie mėgsta smūgiuoti stipriai. Raketės su balansu į rankeną suteikia daugiau kontrolės ir tinka žaidėjams, kurie mėgsta žaisti subtiliai. Tolygiai subalansuotos raketės užtikrina galios ir kontrolės pusiausvyrą.

 

Medžiaga - padelio raketės gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, įskaitant anglies ir stiklo pluoštą bei įvairaus standumo putplasčio. Anglies pluošto raketės užtikrina jėgą bei kontrolę, todėl jos yra brangesnės nei stiklo pluošto raketės, kurios pasižymi didesniu komfortu ir yra puikus pasirinkimas pradedantiems.

 

Kaina - brangesnės raketės paprastai gaminamos iš kokybiškesnių medžiagų ir turi daugiau technologijų, padedančių žaidėjams išgauti daugiau kontrolės, greičio ir tikslumo. Jos skirtos labiau patyrusiems žaidėjams ir yra nebūtinos pradedantiesiems ar atsitiktiniams žaidėjams.


Apibendrinant, tinkamos padelio raketės pasirinkimas yra svarbus Jūsų žaidimui. Priimdami sprendimą atsižvelkite į svorį, formą, balansą, medžiagą ir kainą. Pasirinkę tinkamą raketę galėsite pagerinti savo žaidimą ir dar labiau mėgautis padeliu.

 

PROSPORT.LT kolektyve esantys žaidėjai pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamą inventorių - profesionali konsultacija teikiama telefonu +37067265103 arba elektroniniu paštu einaras@prosport.lt .