wilson
suunto
atomic
tecnifibre
bolle
kona
fiveten
bianchi
atala
campagnolo
brompton
selle san marco
sks germany
vittoria
lotto

Naujienos

Slidinėk su DAINESE
29/11/2017
Kai pašaukia kalnai- Jūs sakote TAIP? Su Dainese mėgaujatės ne tik kalnų oru, bet ir komfortu. Vėjas, sniegas ar kieta trasa, tai visai nesvarbu! Dainese garantuoja Jums mėgavimąsi atostogomis. DAINESE HP1 kolekcija Jei Jūs gyvenate dėl greičio, ekstremalių trasų, o Jūsų nusileidimai nuo kalno labiau panašūs į pasirodymus, DAINESE HP1 kolekcija sukurta Jums! ...
Daugiau...
Lojalumo kortelė
Atgal
PROSPORT.LT klientų lojalumo programa

PROSPORT.LT klientų lojalumo programa - tai išskirtinis dėmesys PROSPORT.LT pastoviems klientams. Naudingi pasiūlymai Jūsų ir Jūsų artimųjų kokybiškam laisvalaikiui ir Jūsų sveikai gyvensenai. Nuo šiol ištikimiausiems PROSPORT.LT klientams ne tik efektyviasių rinkoje savo kategorijose prekių, bet ir agresyviausi kainų pasiūlymai, tačiau ir naujos galimybės atsiskaityti už savo pirkinius kortelėje sukauptais pinigais.

Specialūs KALĖDINIAI pasiūlymai TIK LOJALIEMS PROSPORT.LT klientams:

1.    DAINESE Slidinėjimo Apranga. 

Atvyk į PROSPORT.LT parduotuvę Liepyno 2, Ąžuolyno 7 Vilniuje arba Radvilėnų 1E Kaune, pirk iki 12.26 DAINESE Slidinėjimo Aprangą, Sutaupyk 25%, Būk Išskirtinis ir Mėgaukis Kokybiškom Slidinėjimo Atostogom!

2.    ATOMIC kalnų slidinėjimo batai:

Atvyk į PROSPORT.LT parduotuvę Liepyno 2, Ąžuolyno 7 Vilniuje arba Radvilėnų 1E Kaune, pirk iki 12.26 ATOMIC HAWX Prime 90 (populiariausius slidinėjimo batus pasaulyje ir Lietuvoje) sutaupyk 70€ ir mėgaukis komfortu nuo pirmos iki paskutinės slidinėjimo minutės.

Atvyk į PROSPORT.LT parduotuvę Liepyno 2, Ąžuolyno 7 Vilniuje arba Radvilėnų 1E Kaune, pirk iki 12.26 moteriškus ATOMIC HAWX Prime 80W (populiariausius moteriškus slidinėjimo batus pasaulyje ir Lietuvoje) sutaupyk 70€ ir mėgaukis komfortu nuo pirmos iki paskutinės slidinėjimo minutės.

3.    ATOMIC kalnų slidės:

Pirk iki 12.26  ATOMIC Vantage X83 CTI kalnų slides su apkaustais ir sutaupyk 25%

     4.    SUUNTO sportiniai laikrodžiai:

Atvyk į PROSPORT.LT parduotuvę Liepyno 2, Ąžuolyno 7 Vilniuje arba Radvilėnų 1E Kaune, pirk Naujos Kartos SUUNTO Multisporto Laikrodis SPARTAN SPORT Wrist HR All Black 369 € iki 12.26 

Atvyk į PROSPORT.LT parduotuvę Liepyno 2, Ąžuolyno 7 Vilniuje arba Radvilėnų 1E Kaune, pirk Naujos Kartos SUUNTO Multisporto Laikrodis SPARTAN SPORT Wrist HR Sakura 369 € iki 12.26

Lojalumo kortelės turėtojo privilegijos:

1. Klientui tapus lojalumo programos nariu pirmo apsipirkimokrepšeliui suteikiama 12 procentų nuolaida nuo gamintojo rekomendacinės kainos, jeigu įsigyjamoms prekėms dar nebuvo taikoma nuolaida.

2. Perkant vieną ne mažesnės kaip šimto eurų vertės prekę jai suteikiama 10 procentų nuolaida. Pirkinių krepšeliui, kurio bendra vertė yra du šimtai ar daugiau eurų, suteikiama 15 procentų nuolaida. Nuolaidos taikomos gamintojo rekomenduojamai mažmeninei kainai (GRMK).

3. PROSPORT.LT kortelės turėtojui suteikiama 5 procentų nuolaida nuo PROSPORT.LT kainos.

4. Kiekvieno apsipirkimo metu nuo pirkinių krepšelio vertės yra sukaupiamas vienas procentas. Sukauptais pinigais galima padengti iki šimto procentų pirkinių krepšelio vertės.

5. Per metus įsigijus prekių už ne mažiau kaip 1500 eurų klientui suteikiamas VIP statusas.

6. VIP klientams kiekvieno apsipirkimo metu suteikiama 20 procentų nuolaida nuo gamintojo rekomenduojamos mažmeninės kainos. Minimali kiekvieno apsipirkimo suma turi būti ne mažesnė nei 15 eurų.

Akcijinių prekių ir kortelės turėtojo nuolaidos nesumuojamos. Nuolaidos skaičiuojamos nuo rekomenduojamos gamintojo mažmeninės kainos. Nuolaidų pasiūlymai netaikomi Isostar produkcijai, PROSPORT.LT paslaugoms ir transportavimo paslaugoms.

 

Kaip tapti lojaliu PROSPORT.LT klientu:

1. Pirkite prekių PROSPORT.LT parduotuvėje ar www.prosport.lt ne mažiau kaip už 100 Eurų;

2. Pateikite savo kontaktinius duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninį paštą bei hobį;

3. Gaukite PROSPORT.LT lojalumo kortelę.

Kortelė yra UAB PROSPORT.LT nuosavybė, todėl įmonė pasilieka teisę keisti naudojimo sąlygas. Pametus ar radus kortelę, praneškite UAB PROSPORT.LT tel. +370 672 70159.

 

Daugiau informacijos: el. paštu info@prosport.lt arba tel. nr. +370 672 70159.

Mail Užsiprenumeruokite naujienlaiškį
Treneriai
sportininkai
Partneriai
Draugai
Priminti
Priminti
 
Įspėjimas
Dėl šios prekės pristatymo termino, būtinai susisiekite su vadybininku.
+370 672 70159
info@prosport.lt