wilson
suunto
atomic
tecnifibre
bolle
kona
fiveten
bianchi
atala
campagnolo
brompton
selle san marco
sks germany
vittoria
lotto

Naujienos

Vaidas Žlabys
08/01/2019
Džiaugiamės tęsdami bendradarbiavimą su Vaidu Žlabiu - vienu geriausių Lietuvos bekelės ultra ilgų nuotolių bėgiku ir galėdami jam pasiūlyti naujausią Suunto 9 Baro Titanium sportinį laikrodį.  Paprašėme Vaido pasidalinti savo įspūdžiais apie naująjį laikrodį: "Kelis mėnesius testuoju naujausią „Suunto 9 Baro Titanium“ spo...
Daugiau...
Lojalumo kortelė
Atgal

PROSPORT.LT KLIENTŲ LOJALUMO PROGRAMA

PROSPORT.LT klientų lojalumo programa: daugiau dėmesio Jums - PROSPORT.LT pastoviems klientams. Naudingi pasiūlymai Jūsų ir Jūsų artimųjų kokybiškam laisvalaikiui ir Jūsų sveikai gyvensenai. Nuo šiol ištikimiausiems PROSPORT.LT klientams ne tik efektyviausių rinkoje savo kategorijose prekių pasiūlymai, bet ir rekomendacijos, kokį rinktis inventorių, aprangą ir avalynę sėkmingam savo tikslų siekimui ir nauja galimybė atsiskaityti už savo pirkinius lojalumo kortelėje sukauptais pinigais bei gauti keturių skirtingų lygių nuolaidas.

Naujos lojalumo kortelės naudos:

Visi lojalaus kliento pirkiniai suskaičiuojami ir tokiu būdu yra priskiriamos keturių skirtingų dydžių nuolaidos:

  • 5%, kai pirkta nuo 500 Eur iki 1000.99 Eur;
  • 7,5%, kai pirkta nuo 1001 Eur iki 1500.99 Eur;
  • 10%, kai pirkta nuo 1501 Eur iki 2000.99 Eur;
  • 12,5%, kai pirkta nuo 2001 Eur.

Nuo šiol, lojaliam klientui išleidus daugiau – suteikiama didesnė nuolaida. *Kasmet, liepos 1 d. yra anuliuojami sukaupti taškai bei perskaičiuojami nuolaidų lygiai ir tie klientai, kurie nepirko visai arba nepakankamai, kad išlaikytų nuolaidos lygį sugrįžta į 5 proc, nuolaidą.

Lojalaus kliento taškai:

Pirkdamas su lojalaus kliento kortele pirkėjas kaupia taškus - 2,5 % nuo pirkinio krepšelio. Šiais taškais galima atsiskaityti visose PROSPORT.LT parduotuvėse iki 99% sumos. Kasmet Liepos 1 d. taškai yra anuliuojami. Kiek esate sukaupę galite susižinoti mūsų parduotuvėse arba parašę užklausą info@prosport.lt. 

Kaip tapti PROSPORT.LT lojaliu klientu

1. Įsigyk prekių PROSPORT.LT parduotuvėse Liepyno 2 arba Ąžuolyno 7 Vilniuje, Radvilėnų 1E Kaune ar internetinėje parduotuvėje www.prosport.lt už 100€, pateik savo kontaktinius duomenis: el. pašto adresą, telefono numerį, adresą, vardą bei pavardę ir gauk PROSPORT.LT lojalumo kortelę nemokamai.

2. Įsigyk lojalumo kortelę už 15€.

3. Lojalumo kortelę galima įsigyti ir internetu ---> PROSPORT.LT LOJALUMO KORTELĖ

Mail Užsiprenumeruokite naujienlaiškį
Treneriai
sportininkai
Partneriai
Draugai
Priminti
Priminti
 
Įspėjimas
Dėl šios prekės pristatymo termino, būtinai susisiekite su vadybininku.
+370 672 70159
info@prosport.lt