wilson
suunto
atomic
tecnifibre
bolle
kona
fiveten
bianchi
atala
campagnolo
brompton
selle san marco
sks germany
vittoria
lotto

Naujienos

Atnaujinkite SUUNTO SPARTAN programinę įrangą!
18/10/2017
Spalio 17 dieną Suunto išleido Spartan serijos laikrodžių programinės įrangos atnaujinimą ir kviečia visus vartotojus įsidiegti atnaujinimus. Nauji, itin svarbūs pakeitimai orentuoti lauko sąlygoms su naujomis navigavimo funkcijomis ir patobulinimais, ciferblato rodinio atnaujinimu, miego stebėjimu, našumo patobulinimai ir dar daugiau.  ATNAUJINK SAVO SUUNTO SPA...
Daugiau...
Kliento kortelė
Atgal
Lojaliam pirkėjui – didesnės privilegijos su kliento kortele

PROSPORT.LT atnaujintoje klientų lojalumo programoje dar daugiau naujų pasiūlymų, paverčiančių jūsų apsipirkimą itin maloniu. Nuo šiol visiems ištikimiausiems PROSPORT.LT klientams ne tik geriausių rinkoje kainų pasiūlymai, tačiau ir naujos galimybės atsiskaityti už savo pirkinius kortelėje sukauptais pinigais.

PROSPORT.LT klientų lojalumo programa – tai priemonių visuma, suteikianti galimybę mūsų  klientams įsigyti sportinį inventorių, aprangą, avalynę bei aksesuarus PROSPORT.LT fizinėse bei internetinėje parduotuvėje dar geresnėmis kainomis bei kaupti, o vėliau atsiskaityti, sukauptais kortelėje pinigais už savo pirkinius.

Lojalumo kortelės turėtojo privilegijos:

1. Klientui tapus lojalumo programos nariu pirmajam pirkimui iš karto suteikiama 12 procentų nuolaida visam pirkinių krepšeliui, jeigu įsigyjamoms prekėms dar nebuvo taikoma nuolaida.

2. Perkant vieną ne mažesnės kaip šimto eurų vertės prekę jai suteikiama 10 procentų nuolaida. Pirkinių krepšeliui, kurio bendra vertė yra du šimtai ar daugiau eurų, suteikiama 15 procentų nuolaida. Nuolaidos taikomos gamintojo rekomenduojamai mažmeninei kainai (GRMK).

3. PROSPORT.LT kortelės turėtojui suteikiama 5 procentų nuolaida nuo PROSPORT.LT kainos.

4. Kiekvieno apsipirkimo metu nuo pirkinių krepšelio vertės yra sukaupiamas vienas procentas. Sukauptais pinigais galima padengti iki šimto procentų pirkinių krepšelio vertės.

5. Per metus įsigijus prekių už ne mažiau kaip 1500 eurų klientui suteikiamas VIP statusas.

6. VIP klientams kiekvieno apsipirkimo metu suteikiama 20 procentų nuolaida nuo gamintojo rekomenduojamos mažmeninės kainos. Minimali kiekvieno apsipirkimo suma turi būti ne mažesnė nei 15 eurų.

Akcijinių prekių ir kortelės turėtojo nuolaidos nesumuojamos. Nuolaidos skaičiuojamos nuo rekomenduojamos gamintojo mažmeninės kainos. Nuolaidų pasiūlymai netaikomi Isostar produkcijai, PROSPORT.LT paslaugoms ir transportavimo paslaugoms.

Sąlygos norint tapti lojaliu PROSPORT.LT klientu:

1. Pirkti prekių bet kurioje PROSPORT.LT fizinėje ar internetinėje www.prosport.lt parduotuvėje už ne mažiau kaip 100 eurų sumą;

2. Pateikti savo kontaktinius duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninį paštą bei hobį.

Kortelė yra UAB PROSPORT.LT nuosavybė, todėl įmonė pasilieka teisę keisti naudojimo sąlygas. Pametus ar radus kortelę, praneškite UAB PROSPORT.LT tel. +370 672 70159.

 

Daugiau informacijos: el. paštu info@prosport.lt arba tel. nr. +370 672 70159.

Mail Užsiprenumeruokite naujienlaiškį
Treneriai
sportininkai
Partneriai
Draugai
Priminti
Priminti
 
Įspėjimas
Dėl šios prekės pristatymo termino, būtinai susisiekite su vadybininku.
+370 672 70159
info@prosport.lt