wilson
suunto
atomic
tecnifibre
bolle
kona
fiveten
bianchi
atala
campagnolo
brompton
selle san marco
sks germany
vittoria
lotto

Naujienos

Vimbldono karštinė įgauna pagreitį
05/07/2018
Liepos 2 - 15 dienomis teniso pasaulis alsuoja Vimbldono ritmu! Varžybas stebėti galite tiesiogiai čia: http://www.wimbledon.com/en_GB/interactive/index.html Nepamirškite ir sekti rezultatų bei skirti laiko apžvalgoms.  O į Roger Federer ir jo naujosios PRO STAFF RF97 duetą pasižiūrėti tiesiog būtina!    ...
Daugiau...
Lojalumo kortelė
Atgal

PASIŪLYMAI LOJALIEMS

1. Sportiniai laikrodžiai

2. Elektriniai dviračiai

3. Saulės akiniams - 30% iki 07.31

4. Dviratininkų šalmams - 20% iki 07.31

5. BROMPTON Nickel Edtion Titanium sulankstomas dviratis + SUUNTO 9 BARO Black arba SUUNTO 9 BARO White dovanų iki 07.31

6. KONA Unit X + SUUNTO Spartan Baro Stealth arba SUUNTO Spartan Baro Amber dovanų iki 07.31

7. ALPINESTARS dviratininkų aprangai ir aksesuarams -40% iki 07.31

Visada esate laukiami PROSPORT.LT parduotuvėse Viniuje Liepyno 2, Kaune Radvilėnų pl. 1E, kur galėsite ne tik gauti specialisto konsultaciją, bet ir išbandytį svajonių dviratį.

PROSPORT.LT KLIENTŲ LOJALUMO PROGRAMA

PROSPORT.LT klientų lojalumo programa: daugiau dėmesio Jums - PROSPORT.LT pastoviems klientams. Naudingi pasiūlymai Jūsų ir Jūsų artimųjų kokybiškam laisvalaikiui ir Jūsų sveikai gyvensenai. Nuo šiol ištikimiausiems PROSPORT.LT klientams ne tik efektyviausių rinkoje savo kategorijose prekių pasiūlymai, bet ir rekomendacijos, kokį rinktis inventorių, aprangą ir avalynę sėkmingam savo tikslų siekimui ir nauja galimybė atsiskaityti už savo pirkinius lojalumo kortelėje sukauptais pinigais bei gauti keturių skirtingų lygių nuolaidas.

Naujos lojalumo kortelės naudos:

Visi lojalaus kliento pirkiniai suskaičiuojami ir tokiu būdu yra priskiriamos keturių skirtingų dydžių nuolaidos:

  • 5%, kai pirkta nuo 500 Eur iki 1000.99 Eur;
  • 7,5%, kai pirkta nuo 1001 Eur iki 1500.99 Eur;
  • 10%, kai pirkta nuo 1501 Eur iki 2000.99 Eur;
  • 12,5%, kai pirkta nuo 2001 Eur.

Nuo šiol, lojaliam klientui išleidus daugiau – suteikiama didesnė nuolaida. *Kasmet, liepos 1 d. yra anuliuojami sukaupti taškai bei perskaičiuojami nuolaidų lygiai ir tie klientai, kurie nepirko visai arba nepakankamai, kad išlaikytų nuolaidos lygį sugrįžta į 5 proc, nuolaidą.

Lojalaus kliento taškai:

Pirkdamas su lojalaus kliento kortele pirkėjas kaupia taškus - 2,5 % nuo pirkinio krepšelio. Šiais taškais galima atsiskaityti visose PROSPORT.LT parduotuvėse iki 99% sumos. Kasmet Liepos 1 d. taškai yra anuliuojami. Kiek esate sukaupę galite susižinoti mūsų parduotuvėse arba parašę užklausą info@prosport.lt. 

Kaip tapti PROSPORT.LT lojaliu klientu

1. Įsigyk prekių PROSPORT.LT parduotuvėse Liepyno 2 arba Ąžuolyno 7 Vilniuje, Radvilėnų 1E Kaune ar internetinėje parduotuvėje www.prosport.lt už 100€, pateik savo kontaktinius duomenis: el. pašto adresą, telefono numerį, adresą, vardą bei pavardę ir gauk PROSPORT.LT lojalumo kortelę nemokamai.

2. Įsigyk lojalumo kortelę už 15€.

3. Lojalumo kortelę galima įsigyti ir internetu ---> PROSPORT.LT LOJALUMO KORTELĖ

Mail Užsiprenumeruokite naujienlaiškį
Treneriai
sportininkai
Partneriai
Draugai
Priminti
Priminti
 
Įspėjimas
Dėl šios prekės pristatymo termino, būtinai susisiekite su vadybininku.
+370 672 70159
info@prosport.lt