Naujiena – Suunto Vertical

2023-05-16

Naujiena – Suunto VerticalKai kurie žmonės renkasi skaityti nuobodžias produktų naujienas – šis straipsnis skirtas tiems, kurie renkasi nuotykius.


Suomijoje, naudojant 100% atsinaujinančią energiją, pagamintas didelio ekrano Suunto Vertical GPS sportinis laikrodis su išsamiais Offline žemėlapiais ir pažangiomis orų prognozėmis, yra skirtas ekspedicijoms gamtoje ir treniruotėms. Pirmaujančią rinkoje baterijos veikimo trukmę palaiko saulės baterijų įkrovimas Titanium Solar variantuose.


VANTAA (2023 m. gegužės 9 d.). Kai kurie žmonės renkasi pramintą kelią, o nuotykių ieškotojai mieliau drąsiai keliauja ten, kur nedaugelis yra ėję anksčiau, ir jiems reikia įrankio, kuriuo jie galėtų pasitikėti, kad juos ten nuvestų. Suunto Vertical, pasižymintis aukščiausiais atsparumo standartais, Offline žemėlapiais, geriausiu baterijos veikimo laiku ir tikslumu rinkoje, kurį padidina saulės baterijų įkrovimas. Suunto Vertical patikimas gidas tyrinėjant aukščiausias viršukalnes, stačiausius slėnius ir visur kitur.


„Suunto Vertical, kaip teigia jo pavadinimas, yra laikrodis tiems, kurie siekia nuolat judėti aukštyn ir aukštyn, nuolat tobulindami savo galimybes gamtoje. Jo tvirtumas, dydis ir nemokami internetiniai žemėlapiai, kad ir kurioje pasaulio vietoje būtumėte, pasako viską, ką reikia žinoti: tai laikrodis žmonėms, kurie gyvena ir kvėpuoja nuotykiais.“ Petri Lehtovirta, Suunto produktų vadovas

 

Suunto Vertical sportiniuose laikrodžiuose yra išsamūs lauko žemėlapiai neprisijungus prie interneto, kurie visame pasaulyje yra nemokami. Naujieji žemėlapiai papildo jau pažangią Suunto maršrutų navigaciją Suunto programėlėje. Atrasti ir kurti maršrutus lengva naudojant programėlėje esančius heatmaps žemėlapius, 3D žemėlapius ir reljefo informaciją, o sinchronizuoti juos su laikrodžiu nesudėtinga. Dabar sportininkai gali naudotis Offline žemėlapiais, kad ir kur jie būtų, o tai užtikrina didesnį saugumą ir pasitikėjimą.Planuokite maršrutus naudodami 3D žemėlapius, reljefo informaciją, šilumos žemėlapius arba avaringos vietovės žemėlapius.


Suunto Vertical baterijos veikimo laikas lenkia konkurentus:

Titanium Solar modelio saulės baterijos - 85 valandos nepertraukiamo fizinio krūvio sekimo, kai sekama tiksliausia vieta, ir 60 valandų su nerūdijančio plieno variantu. Kelionės režimas, kuris vis dar užtikrina tikslų sekimą, siūlo 500 valandų nepertraukiamo fizinio krūvio sekimo. Kasdieniniu režimu Suunto Vertical lydės jus iki 60 dienų, o su Titanium Solar variantu - net iki vienerių metų be įkrovimo.

 
Suunto Vertical gali prisijungti prie penkių palydovų sistemų (GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, QZSS) ir iki 32 atskirų palydovų vienu metu.


„Suunto Vertical neaukoja tikslumo dėl ilgesnio baterijos veikimo laiko. Jis palaiko ryšį su visomis penkiomis pagrindinėmis palydovų sistemomis per dviejų dažnių GNSS ryšį užtikrinantį greitesnį ir patikimesnį signalą. Tai svarbu, ypač bėgant kalnuose ir slėniuose arba mieste tarp aukštų pastatų.“ - Petri Lehtovirta, "Suunto" produktų vadovas
 

Suderinus funkcionalų suomišką dizainą su aukščiausios kokybės medžiagomis, tokiomis kaip safyrinis stiklas, nerūdijantis plienas ir titanas pasirinktuose modeliuose, Suunto Vertical siūlo kariuomenės išbandytą ilgaamžiškumą, kurį patvirtino pasaulinio lygio sportininkai.
 

Suunto Vertical yra aukščiausios klasės nuotykių laikrodis, tačiau tai nereiškia, kad jis negalėtų būti patikimas kasdienių treniruočių ir treniruočių lenktynėms ar nuotykiams palydovas. Didelis ekranas leidžia lengvai sekti rodiklius judant. Visuose sporto režimuose įrengti konkrečiai sporto šakai skirti duomenų ekranai, o rinktis galima iš daugiau nei 95 skirtingų sporto režimų - nuo bėgimo taku, važiavimo žvyrkeliu iki plaukimo. Tie, kurie nori dar daugiau, Suunto programėlėje gali susikurti savo pasirinktinius sporto režimus arba apsilankyti SuuntoPlus parduotuvėje, kur rasite papildomų sporto programų ir vadovų

Suunto Vertical Pagrindinės savybės:

 

*Nemokami lauko žemėlapiai neprisijungus prie interneto laikrodyje.

*Planuokite maršrutus Suunto programėlėje su konkrečioms sporto šakoms skirtais heatmaps žemėlapiais ir reljefo informacija.

*Ilgai veikianti baterija: Iki 85 valandų geriausiu tikslumu, 500 valandų kelionių režimu ir 60 dienų naudojant kasdien.

*Saulės baterijų įkrovimas Titanium Solar variantuose, suteikia bent 30 % daugiau energijos saulėtomis dienomis.

*Pirmaujantis rinkoje tikslumas, kurį užtikrina dvigubu dažnio GNSS ryšys.

*Orų prognozė, kompasu ir barometru paremti aukščio rodmenys bei audros pavojaus signalai padeda stebėti aplinką.

*Tvirtas nuotykių laikrodis su išspaustais mygtukais ir dideliu 1,4 colio ekranu.

*Pagaminti iš safyro stiklo, nerūdijančio plieno ir keturi modeliai iš 5 klasės titano.

*Svoris: titano modelis 74 g, plieno modelis 86 g

*Pagamintas ir suprojektuotas Suomijoje, naudojant 100 % atsinaujinančią energiją.

*Visiškai kompensuojamas anglies dioksido išmetimas pagal Tree-Nation miškų atkūrimo projektą su Verified Carbon Units (patvirtinta tarptautinės patikros programos, užtikrinančios anglies dioksido kompensavimo projektų kokybę).

*Išbandyta pagal aukščiausią karinį atsparumo standartą (MIL-STD-810H).

*Kasdienės veiklos stebėjimas: žingsniai, širdies ritmas, miegas, kalorijos, stresas ir kt..

*Programinės įrangos atnaujinimai nuotoliniu būdu.

*Atsparus vandeniui iki -100 m.

*97 sporto režimai, iš kurių galima rinktis, ir galimybė kurti pasirinktinius režimus.

 

Suunto Vertical kolekciją rasite: https://www.prosport.lt/sportiniai-laikrodziai-suunto/sportiniai-laikrodziai-suunto-vertical