sportiniai akiniai su dioptrijomis | Prosport.lt
wilson
suunto
atomic
tecnifibre
bolle
bootdoc
mueller
bianchi
atala
campagnolo
fulcrum
selle san marco
sks germany
vittoria
crono

Naujienos

Kaip išsirinkti tinkamą dviratį?
19/05/2017
Dviratis dažniausia priemonė, kurią pasirenkame norėdami fiziškai geriau jaustis, patirti judėjimo laisvę, sportinį azartą ir visaverčio poilsio malonumą. Tačiau, kaip ir poreikiai bei galimybės, – dviratis dviračiui nelygu. Jį renkantis pravartu pasiremti objektyviais kriterijais, kurie padės teisingai apsispręsti. Visada norime daugiau pamatyti, geriau pailsėti, jaust...
Daugiau...
Pagrindinis puslapis > Bolle RX - Sportiniai akiniai su dioptrijomis

Bolle RX - Sportiniai akiniai su dioptrijomis

Bollé akinius su dioptrijomis galima rinktis iš daugiau kaip 50 skirtingų rėmelių, kuriems pritaikomi lęšiai pagal Jūsų poreikius. Kiekvienai sporto šakai turime specialius lęšius (golfui, tenisui, dviračių sportui, buriavimui, slidinėjimui ir t.t.).
Dėka pažangių gamybos metodų yra įgyvendinama net 99% visų receptų. Visi lęšiai turi 100% apsaugą nuo UV spindulių, platų technologijų ir spalvų pasirinkimą.
Atvykite į vieną iš PROSPORT.LT parduotuvių ir mes Jums padėsime išsirinkti tinkamiausius, poreikius atitinkančius rėmelius ir lęšius. Būtinai turėkite receptą, o mūsų konsultantai suskaičiuos individualią kainą ir užsakys akinius. 
Po dviejų savaičių galėsite džiaugtis tobulu regėjimu ir individualiais akiniais nuo saulės, kurie atkeliaus tiesiai iš Italijos. 

Mail Užsiprenumeruokite naujienlaiškį
Treneriai
sportininkai
Partneriai
Draugai
Priminti
Priminti
 
Įspėjimas
Dėl šios prekės pristatymo termino, būtinai susisiekite su vadybininku.
+370 672 70159
info@prosport.lt