Teniso raketės moterims

Filtras

Prekės ženklas

Dydis

Kaina

devider

Parduotuvė

TECNIFIBRE – revoliucija, šį kartą skirta moterims. Nepaslaptis, kad profesionaliame sporte svarbus kiekvienas niuansas, gramas, milimetras ir akcentas. TECNIFIBRE sukūrė raketę skirtą specialiai moterims atsižvelgiant į lengvesnę moterų masę, šiek tiek lėtesnį rankų mostą, 14 proc. lėtesnį padavimo greitį, beveik ketvirčiu mažesnį kamuoliuko pasukimą ir kitas detales. Viską įvertinus gimė TECNIFIBRE Tempo – inovacija tenise, bet jau seniai naudojama kitose sporto šakose. Pavyzdžiui: slidinėjime moterims kuriamos trumpesnės ir liaunesnės slidės nei vyrams. Taip pat atsižvelgiant į svorio paskirstymą, apkaustai dedami arčiau galinės slidžių dalies. Moteriškos golfo lazdos yra trumpesnės, plonesnės, o svoris sukoncentruotas apačioje.

TECNIFIBRE Tempo moteriškos raketės – trumpesnės, leidžia greičiau pasiruošti ir greičiau smūgiuoti. Specialiai moterims pritaikytas svorio balansas ir kintantis rėmo plotis suteikia daugiau galingumo ir stabilumo smūgio metu.

Lyginant naujos kartos Tempo ir ankstesniuosius Rebound serijos modelius paaiškėjo, kad Tempo net 66 proc. manevringesnės, sugeneruoja 15 proc. daugiau kamuoliuko sūkių ir suteikia 6 proc. daugiau kontrolės