wilson
suunto
atomic
tecnifibre
bolle
kona
fiveten
bianchi
atala
campagnolo
brompton
selle san marco
sks germany
vittoria
lotto

Naujienos

Suunto 9 - pasiruošęs Ultra iššūkiams #suuntorun
18/10/2018
Ultra varžybų dieną turi būti 100% pasiruošęs. Jokių technikos keitimų, ar derinimų paskutinę minutę. Vienas iš dalykų, kuris turi būti paruoštas ultra varžybose - GPS nustatymai, kurie garantuotų laikrodžio veikimą visų varžybų metu.  Marc Whittaker pasakoja kaip jis ruošė savo Suunto 9 Ultra Pirineu varžyboms Pirėnuose. Ultra Pirineu, kurios...
Daugiau...
Naujienos
Atgal
Karščiausia Wilson naujiena - PRO STAFF RF97 2018-07-03

 

Naujoji Wilson PRO STAFF RF 97 Autograph raketė - 2018 metų laukiamiausia Wilson paslaptis.

Naujoji raketė, su ryškiais baltais akcentais, tačiau išlaikanti savo eleganciją ir klasikinį dizainą, sukurta derinant mokslą su kūryba. Baltos juostos sukurtos specialiai, tam, kad judesyje raketė išlaikytų savo aštrumą. 

"Manau, kad naujoji raketė atrodo tiesiog ikoniškai, klasiškai, bet kartu kortuose rodos jau yra gerai atpažįstama." - teigė Roger Federer kartu su Wilson pristatydamas RF97. "Mano paskutinioji raketė buvo įkvėpta smokingo, tad dabar, pridėjus baltas detales, pagalau galiu sakyti, kad mano smokingas turi ir marškinius. Žaviuosi tuo kaip atrodo ši raketė ir koks puikus pojūtis rankose."

Roger taip pat pastebėjo, kad raketė ore palieka baltą liniją - toks specialus efektas rankose laikant naująją PRO STAFF RF97. 

Naujoji WILSON raketė - prekyboje nuo 2018 liepos 1 dienos

Mail Užsiprenumeruokite naujienlaiškį
Treneriai
sportininkai
Partneriai
Draugai
Priminti
Priminti
 
Įspėjimas
Dėl šios prekės pristatymo termino, būtinai susisiekite su vadybininku.
+370 672 70159
info@prosport.lt