GAERNEG.Laser MTB dvir. bateliai

Prekės kodas: 3488-018

Barkodas: 2000000164908
PROSPORT.LT - geriausia vieta išsirinkti!
€ 83.30
  • Gamintojo rekomenduojama kaina GRM kaina: € 119.00
  • Sutaupote: € 35.70

Likučiai parduotuvėse:

Yra Nėra
  • Liepyno g. 2/Saltoniškių g. 29, Vilnius Map
  • Ąžuolyno g. 7 (SEB arena), Vilnius Map
  • Radvilėnų pl. 1 E, Kaunas Map
  • Centrinis sandėlys Map

PREKĖS APRAŠYMAS

GAERNE G.Laser MTB dviratininko bateliai 

Šie Gaerne dviratininko bateliai yra pagaminti su papildomomis medžiagomis, kurios suteikia puikias komforto ir ypač geras technines savybes.
Batelio viršus: batelio viršus yra pagamintas iš minkšto mikro pluošto su šoniniais tinklelio intarpais, taip siekiant užtikrinti lengvumą ir oro pralaidumą. 
Užsegimo sistema: užsegimo sistema yra pagaminta su trimis Velcro dirželiais
Komfortabilus batelio liežuvėlis: batelio liežuvėlis yra perforuotas, todėl yra užtikrinamas geresnis oro srautas ir cirkuliacija. Aukštosios technologijos liežuvėlio paminštintas sluoksnis suteiks maksimalų komfortą. 
Užkulnis: visiškai naujos koncepcijos plastiko kulnas anatomiškai atitinkantis padą, kuris neleis deformuotis bateliui ekstremaliomis važiavimo sąlygomis. Anti-sausgyslių forma su neslidžiu gyduommuoju batelio vidumi užtikrina geriausią pėdos padėtį ir stabilumą. Šviesą atspindintys įdėklai suteiks maksimalų matomumą prasto apšvietimo sąlygomis. 
Gaerne MTB 2D batelio padas: tiesiogiai iš mokslinių tyrimų ir Gaerne plėtros komandos atkeliauja naujasis "MTB 2D padas". Naujasis pado dizainas yra specialiai sukurtas  ir pritaikytas MTB dviratininkams. Pado struktūra tai anglies ir stiklo pluošto kombinacija, todėl užtikrina patvarumą, yra lengvas ir plonas.  Protektorius buvo sukurtas siekiant užtikrinti maksimalų sukibimą/stabilumą ir puikų atsparumą bet kokiam reljefui. Du nuimami priekiniai statramsčiai skirti geresniam sukibimui ant kintančio ar purvino reljefo. Bato priekyje taip pat yra guminė mova, kurios paskirtis taip pat apsaugoti batelį.

TECHNOLOGIJOS

Oro ventiliacijos sistema
Patogus pristaikantis liežuvėlis
Orui pralaidus vidpadis
Anatomiškai prisitaikantis plastikinis užkulnis


2000000164908
2000000164908

Informacija

Gamintojas: GAERNE
Prekės kodas: 3488-018
Pristatymas: Prekė pristatoma iš karto

Parametrai

  • icon SPALVA : Oranžinė

Jus taip pat sudomins