Dviračiai Plento

Filtras

Prekės ženklas

Dydis

Kaina

devider

Parduotuvė

Plentiniai dviračiai sukurti greitam važiavimui lygiomis kelio dangomis. Jie yra lengvesni nei kitų tipų dviračiai, pasižymi “drop bar” tipo vairu ir plonomis padangomis. Tai puikus pasirinkimas mėgstantiems greitį, kondicijos palaikymui, ištvermės treniravimui ar dalyvavimui dviračių varžybose.

Pagrindinės plentinių dviračių savybės yra tokios kaip ypač lengvas rėmas, ratai ir kiti komponentai. Taip pat plentiniai dviračiai turi specifinį vairą, siaurus ratus ir padangas bei kompozitinę (anglies pluošto) priekinę šakę. Šie dviračiai neturi priekinės ar galinės pakabos. 

Plentiniai dviračiai išsiskiria tuo, kad gali būti skirtingų - moteriškų ir vyriškų stilių, bei turi platų dydžių pasirinkimą. 

Šios kategorijos dviračius dažniausiai renkasi fitneso entuaziastai ir lenktynininkai, kadangi plentinis dviratis leidžia vairuotojams nuvažiuoti toliau ir greičiau, lyginant su kitų kategorijų dviračiais. Plentiniai dviračiai skirti važiuoti asfaltuotais keliais ir dviračių takais, todėl jo nereikėtų rinktis, jeigu jūsų aistra bekelė ar šiurkštūs keliai.

Plentinis dviratis leis jums važiuoti ypač greitai, todėl jis yra puikiai pritaikytas įveikti tolimus atstumus. Pagrindinė to priežastis yra ta, jog plentinis dviratis ir visa jo konstrukcija yra projektuojama taip, kad būtų sukeliamas kuo mažesnis vėjo pasipriešinimas. 

Plentinis dviratis taip pat turi didelį pavarų diapazoną, ko pasekoje vairuotojas gali efektyviau minti pedalus važiuojant dideliu greičiu nuokalnėse, ar persijungus mažesnį bėgį minant į stačią įkalnę.