APIE PROSPORT.LT

PROSPORT.LT – tai pasauliniai savo sričių lyderiai po viena vėliava. Savo veiklą pradėjome, kad galėtume patenkinti kiekvieno teniso, slidinėjimo, dviratininko ir sveikos gyvensenos fano poreikius. PROSPORT.LT parduotuvėse rasite sporto pasaulyje pripažintus prekinius ženklus:

Tenisui: Wilson, Tecnifibre, Lotto, Luxilon.

Dviračiams: Bianchi, Scott, Brompton, Frog, Conway, Classic, Kona, Atala, Bergamont, Victoria, Whistle

Slidinėjimui: Atomic, Bolle, Dainese, Bogner, Lenz, Snowlife

Sportiniai laikrodžiai: Suunto, Garmin. 

Veiklą pradėjome 2009 m. Jau skaičiuojame 11-tuosius veiklos metus ir toliau sėkmingai auginame sveikos gyvensenos, sporto ir aktyvaus laisvalaikio aistruolių gretas. PROSPORT.LT komanda tai kvalifikuoti, sportinio inventoriaus specialistau, kurie kiekvienam sportinės dvasios žmogui parinks optimaliausius produktus kokybiškai mėgiamai sportinei veiklai ar aktyviam laisvalaikiui.

PROSPORT.LT parduotuvėse gausus sportinio inventoriaus, aprangos bei avalynės asortimentas, o taip pat profesionali konsultacija bei išbandymo galimybė. Visą PROSPORT.LT prekių ir paslaugų asortimentą rasite atnaujintoje www.prosport.lt elektroninėje parduotuvėje

PROSPORT.LT misija – tiekti sportuojantiems žmonėms jiems tinkamiausią ir efektyviausią įrangą. Mūsų tikslas – vartotojų pasitikėjimas ir savo srities lyderio pozicijos Lietuvoje.

PROSPORT.LT – Aistra sportui!

 

 

Mūsų parduotuvės:

PROSPORT.LT Vilnius

Liepyno g. 2/Saltoniškių g. 29

Plačiau

PROSPORT.LT Vilnius

Ąžuolyno g. 7 (SEB arena)

Plačiau

PROSPORT.LT Kaunas

Radvilėnų pl. 1 E

Plačiau