APIE PROSPORT.LT

PROSPORT.LT – tai pasauliniai savo sričių lyderiai po viena vėliava. Savo veiklą pradėjome, kad galėtume patenkinti kiekvieno teniso, slidinėjimo, dviratininko ir sveikos gyvensenos fano poreikius. PROSPORT.LT parduotuvėse rasite sporto pasaulyje pripažintus prekinius ženklus:

Tenisui: Wilson, Tecnifibre, Lotto, Luxilon.

Dviračiams: Bianchi, Scott, Brompton, Frog, Conway, Classic, Kona, Atala, Bergamont, Victoria, Whistle

Slidinėjimui: Atomic, Bolle, Dainese, Bogner, Lenz, Snowlife

Sportiniai laikrodžiai: Suunto, Garmin. 

Veiklą pradėjome 2009 m. Jau skaičiuojame 10-tuosius veiklos metus ir toliau sėkmingai auginame savo verslą bei didiname savo aistruolių gretas. PROSPORT.LT komanda tai kvalifikuoti, sportinio inventoriaus konsultantai, kurie kiekvienam sportinės dvasios žmogui parinks optimaliausius produktus skirtus jų mėgiamai sportinei veiklai ar aktyviam laisvalaikiu.

Mūsų parduotuvėse rasite gausų sportinio inventoriaus, aprangos bei avalynės asortimentą, o taip pat gausite ir profesionalią konsultaciją. Visą mūsų prekių ir paslaugų asortimentą patalpinome 2018 metais atnaujintoje www.prosport.lt elektroninėje parduotuvėje.

PROSPORT.LT misija – tiekti sportuojantiems žmonėms jiems tinkamiausią ir efektyviausią įrangą. Mūsų tikslas – vartotojų pasitikėjimas ir savo srities lyderio pozicijos Lietuvoje.

PROSPORT.LT – Aistra sportui!

 

 

Mūsų parduotuvės:

PROSPORT.LT Vilnius

Liepyno g. 2/Saltoniškių g. 29

Plačiau

PROSPORT.LT Vilnius

Ąžuolyno g. 7 (SEB arena)

Plačiau

PROSPORT.LT Kaunas

Radvilėnų pl. 1 E

Plačiau