wilson
suunto
atomic
tecnifibre
bolle
kona
fiveten
bianchi
atala
campagnolo
brompton
selle san marco
sks germany
vittoria
lotto

Naujienos

Slidinėk su DAINESE
29/11/2017
Kai pašaukia kalnai- Jūs sakote TAIP? Su Dainese mėgaujatės ne tik kalnų oru, bet ir komfortu. Vėjas, sniegas ar kieta trasa, tai visai nesvarbu! Dainese garantuoja Jums mėgavimąsi atostogomis. DAINESE HP1 kolekcija Jei Jūs gyvenate dėl greičio, ekstremalių trasų, o Jūsų nusileidimai nuo kalno labiau panašūs į pasirodymus, DAINESE HP1 kolekcija sukurta Jums! ...
Daugiau...
Apie mus
Atgal

PROSPORT.LT – tai pasauliniai savo sričių lyderiai po viena vėliava. Savo veiklą pradėjome, kad galėtume patenkinti kiekvieno teniso, slidinėjimo, dviratininko ir sveikos gyvensenos fano poreikius. PROSPORT.LT vienintelis tiekėjas Lietuvai tokių prekinių ženklų produkcijos kaip: Wilson/Tecnifibre - tenisas, Salomon - bėgimas, Atomic/Salomon – kalnų slidinėjimas, Suunto – sportiniai laikrodžiai, Bolle – sportiniai ir slidinėjimo akiniai bei šalmai, Mueller – sportinė medicina, Bianchi/Atala/Whistle/Carraro/Kona/Brompton - dviračiai, Campagnolo - dviračių dalys, Fulcrum - dviračių ratai, Vittoria - dviračių padangos, Weldtite - dviračių priežiūra, San Marco - dviračių balneliai, Crono - dviratininkų bateliai, Bicycle Line - dviratininkų apranga, Selev - dviratininkų šalmai ir akiniai. Džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami tiekti tik aukščiausio pasaulinio standarto produktus Lietuvos sporto entuziastams.   

PROSPORT.LT savo veiklą pradėjo 2007 m. Jau skaičiuojame 10-tus veiklos metus ir toliau sėkmingai auginame savo verslą bei didiname savo aistruolių gretas. PROSPORT.LT komanda tai kvalifikuoti, sportinio inventoriaus konsultantai, kurie kiekvienam sportinės dvasios žmogui parinks optimaliausius produktus skirtus jų mėgiamai sportinei veiklai ar aktyviam laisvalaikiu. Mūsų parduotuvėse Vilniuje Ąžuolyno 7 ir Liepyno 2/Saltoniškių 29 bei Kaune Radvilėnų pl.1E rasite itin gausų sportinių prekių, sportinio inventoriaus, bei dviračių asortimentą, o taip pat gausite ir profesionalią konsultaciją. Lietuvos gyventojų patogumui sukūrėme ir internetinę parduotuvę, kurioje konkurencingomis rinkos kainomis galite įsigyti pageidaujamas teniso, slidinėjimo ir sveikos gyvensenos prekes Lietuvoje, o ne užsienio internetinėse parduotuvėse.

Populiariausios PROSPORT.LT parduotuvės įsikūrusios Vilniuje „SEB arena“ sporto komplekse ir Liepyno g.2/Saltoniškių g. 29 išsiskiria aukščiausios kokybės, pasaulinių prekinių ženklų produkcija ir gausiu prekių asortimentu. PROSPORT.LT taip pat bendradarbiauja su teniso akademijomis Vilniuje ir Klaipėdoje. Rusijoje, Kaliningrado srityje atsidarius prabangiam teniso kompleksui, PROSPORT.LT pradeda savo veiklą ir už Lietuvos ribų. 

PROSPORT.LT misija – tiekti sportuojantiems žmonėms jiems tinkamiausią ir efektyviausią įrangą. Mūsų tikslas – vartotojų pasitikėjimas ir savo srities lyderio pozicijos Lietuvoje.

PROSPORT.LT – Aistra sportui!

Mail Užsiprenumeruokite naujienlaiškį
Treneriai
sportininkai
Partneriai
Draugai
Priminti
Priminti
 
Įspėjimas
Dėl šios prekės pristatymo termino, būtinai susisiekite su vadybininku.
+370 672 70159
info@prosport.lt