5 priežastys, kodėl Jums reikia Brompton sulankstomo dviračio!

2020-06-03

1. Jis leis Jums pažinti miestą iš naujo. Leisk "Brompton" sulankstomam dviračiui nuvežti tave į bet kurią vietą - jo lankstumas ir patogumas leis tau kasdien mieste patirti naujų nuotykių, dieną ar naktį. Išlaisvink save nuo kitų transporto priemonių, kurios tave ribotų ir tyrinėk miestą kaip niekad anksčiau. Nori pakeisti aplinką? Tiesiog pasiimk Bromptoną į lėktuvą, traukinį ar automobilį, ir mėgaukis vis naujais potyriais kitoje vietoje.

2. Jis itin lengvai sulankstomas. Vos per kelias sekundes galite tvarkingai sulankstyti savo dviratį ir pasiimti jį su savimi bet kur. Dėl to, kad yra nedidelis ir užima mažai vietos, sulankstę jį galite pasiimti net į viešąjį transportą ar dėl saugumo neštis su savimi į pastato vidų. Sulankstytą dviratį galima pakelti ir neštis imant už balnelio arba be pastangų paskui save traukti krepšyje ant ratukų.

Sulankstyto standartinio Bromptono matmenys:  585mm aukštis x 565mm ilgis x 270mm plotis.

3. Jūsų dviratis - Jūsų taupyklė. Sulankstomas dviratis ne tik taupo Jūsų brangų laiką, aplenkdamas eismo spūstis, bet ir rūpinasi sveikata. Kasdienai pasirinkę dviratį nebeišlaidausite pirkdami sporto klubo abonementą. Dabar sportuosite kelionės į darbą ar susitikimą metu.

4. Sukurtas Jūsų saugumui. Londone veikiančioje Brompton gamykloje šie nuostabūs dviračiai surenkami rankomis, taip kokybę ir saugumą iškeliant į svarbiausių vertybių viršūnę. Kuriant dizainą buvo atsižvelgta į dinamišką miestų reljefą bei pasitaikančias kliūtis. Nuo nedidelių ratų, iki dviratininko pozicijos – viskas apgalvota Jūsų saugumui ir patogumui.

5. Nedraugiškas vagims. Brompton sulankstomas dviratis visur keliauja kartu su šeimininku. Jo nereikia palikti prirakinto prie kavinės ar parduotuvės, todėl galite ramiai mėgautis savo laisvalaikiu.

Brompton sulankstomų dviračių kolekcija