wilson
suunto
atomic
tecnifibre
bolle
kona
fiveten
bianchi
atala
campagnolo
brompton
selle san marco
sks germany
vittoria
lotto

Naujienos

BOLLE sportiniai akiniai su dioptrijomis
19/09/2018
Įvairūs sportiniai žaidimai sportininkams, kurie nešioja kasdieninius receptinius akinius gali sukelti pavojų ir padidinti traumų riziką. Nepaisant šios rizikos, jauni ir suaugę žaidėjai dėvi akinius sportuodami. Tačiau, standartiniai akiniai nėra sukurti taip, jog atlaikytų kamuolio smūgį ar kontaktą su komandos nariu, o tai gali sukelti įvairias traumas. Mes rekom...
Daugiau...
Naujienos
Atgal
Naujasis Bianchi OLTRE XR3 DISC – tobula kontrolė, dabar ir su diskiniais stabdžiais 2018-03-13

Bianchi sau išsikėlė tikslą sukurti dviratį, kurio kontrolė būtų tobula. Taip gimė naujasis Oltre XR3 Disc su diskiniais stabdžiais, kurių pagrindinis pliusas – tolygesnis greitis posūkiuose, pareikalaujantis mažiau jėgų iš sportininko.

Kaip ir Bianchi Oltre XR4, kuris šiuo metu dominuoja plento varžybose, taip ir naujasis XR3 Disc pasižymi revoliuciniu rėmo dizainu visiškai išnaudojančiu aerodinamikos galimybes.

Bianchi  teigia, kad su Oltre XR3, nebejausite diskomforto važiuodami lietingu oru. Visiška kontrolė – kad ir koks oras, kad ir kokie iššūkiai. Diskiniai stabdžiai pasirūpins optimaliu greičiu kiekvieno posūkio metu.

Diskiniai stabdžiai į šį Bianchi modelį buvo įtraukti integruojant į sistemą kartu su anglies pluošto rėmu ir šake. Viskas tam, kad Oltre aerodinamiškumas išliktų be priekaištų.

Išskirtinai Bianchi naudojama Countervail® technologija atšaukia vibracijas, ko rezultate išauga kontrolė ir sumažėja raumenų nuovargis. Countervail® yra anglies kompozito pluošto sistema, kurioje apjungiamas patentuotas struktūrinis anglies pluoštas ir viskoelastinė derva. Bandymus su šia technologija atlieka F1 bei NASA specialistai. Countervail® technologija naudojama Specialissima, Oltre XR4, Infinito CV, Aquila CV, Methanol CV, o dabar ir Oltre XR3 modeliuose.

Aerodinaminis Bianchi Oltre XR3 Disc rėmas sveria tik 1150 gramų (55 dydžio), o išsirinkti galima nuo 47 iki 61 dydžio.

PROSPORT.LT parduotuvėse Bianchi Oltre XR3 Disc kaina – 4499 Eur. 

 

Mail Užsiprenumeruokite naujienlaiškį
Treneriai
sportininkai
Partneriai
Draugai
Priminti
Priminti
 
Įspėjimas
Dėl šios prekės pristatymo termino, būtinai susisiekite su vadybininku.
+370 672 70159
info@prosport.lt