BOLLEBOLT Ryder Cup Modulator V3 Golf

Prekės kodas: 12170

Barkodas: 054917321758
€ 119.00 Informuoti kai kaina kris Informavimas užsakytas
 • Gamintojo rekomenduojama kaina GRM kaina: € 149.00
 • Sutaupote: € 30.00

Likučiai parduotuvėse:

 • Liepyno g. 2/Saltoniškių g. 29, Vilnius Map
 • Ąžuolyno g. 7 (SEB arena), Vilnius Map
 • Radvilėnų pl. 1 E, Kaunas Map
 • Centrinis sandėlys Map

PREKĖS APRAŠYMAS

BOLLE Bolt Ryder Cup akiniai golfui

Bendradarbiavimas tarp Bolle ir Ryder Cup Europe, vieno svarbiausių sporto renginių pasaulyje, tęsis ir toliau iki 2018 - tųjų metų Ryder Cup Le Golf National, Paris turnyro. Šis bendradarbiavimas yra didelis pasisekimas Bolle, kuris prasidėjo nuo 2010 ir 2014 metų turnyrų. 
Bolle yra įsipareigojusi priimti unikalią patirtį, kurią suteikia Ryder Cup ir rezonuoti šio prekės ženklo vertybes; aukščiausio lygio golfą, stiprias emocijas ir komandinę dvasią.b – Clear lęšių tipas:  Daugelio sporto šakų keliami reiklavimai Jums ir Jūsų įrangai yra itin aukšti. Vienas iš reiklavimų važiuojant dviračiu treke, kalnuose arba tiesiog keliu yra geriausias matomumas

B-Clear tipo lęšiai pagerina Jūsų matomumą žiūrint, kas dar laukia priešakyje.

Ypatingai lengva medžiaga Trivexš˜˜® užtikrina nepalyginamai aiškų matomumą, dėl kurio pagerės ir Jūsų rankų-akių koordinacija ir motoriniai gebėjimai. Tai yra labai svarbu, siekiant pačių aukščiausių rezultatų jūsų pamėgtoje sporto šakoje.

Dėl maximalaus atsparumo įbrėžimams ir smūgiams, įvairios medienos atplaišos ar akmenukai, atšokantys iš po priešais važiuojančiojo ratų Jūsų akims nebekels jokios grėsmės.

Specialios hidrofobinės ir oleofobinės lęšių savybės neleis akiniams aprasoti, lašeliai nuo lietaus nuslys nepalikdami jokių dėmių, o nuvalyti Bolle akinius nuo kelio dulkių bus akimirkos darbas.

B-Clear tipo lęšiai yra naudojami su Vortex, Bolt, Tempest, Cervin, Rainier, Diablo, Ouray ir Golf stiliaus akiniais.

 Modulator V3 Golf
 Tolygiai prisitaiko prie esamos žaidimo aplinkos,  todėl  kontrastas ir skirtumas visada yra  optimizuotas. Sidabrinis  veidrodinis lęšis sumažina  atspindžius.
 Fotochrominiai lęšiai
 Tai ne paprastas padengimas. Bollé® fotochrominė  technologija, integruota į lęšį molekuliniame  lygmenyje, automatiškai keičia lęšio šviesumą /  tamsumą priklausomai nuo apšvietimo šąlygų ir  visuomet apsaugo akis nuo žalingų UV spindulių.
 Padengimas nuo rasojimo
 Akiniai niekada nerasoja, nesvarbu kokios sąlygos.  Ne tik atstumia drėgmę, trukdančią matyti, bet ir  pagyvina matymą atsiradus drėgmei. Šią savybę turi  visi Bollé® Polarized 8 base akinių modeliai. 

 Reguliuojamas nosies tiltelis
 Nosies tiltelio forma ir kampas gali būti pritaikomi  bet kokios nosies formai. Hipoalerginės ilgaamžės  nosies atramėlės gali būti individualiai pritaikomos  tam, kad suteiktų papildomą kontrolę ir komfortą.
 Oleofobinė/Hidrofobinė danga
 Oleofobinis padengimas lęšių išorinėje pusėje leis  jums pamiršti apie purvą, dulkes ir vandens dėmes.  Šis padengimas neleidžia jiems prilipti. Šią savybę  turi Bollé® Polarized akinių modeliai ir B-Clear lęšiai.
Keičiami lęšiai
Sistema leidžianti greitai ir legvai pakeisti lęšius nepaisant oro sąlygų.


  B-Thin Active Design RX - akinių su dioptrijomis programa

Šiuos akinius yra galimybė užsakyti su dioptrijomis
 • Dioptrijų diapazonas nuo +6 iki -8 (-4), tinka 99% recetpų.
 • Lęšiai su B-Thin Active design technologija yra iki 72% plonesni ir 45% lengvesni.
 • Freeform technologija suteikia akiniams tikslaus matymo savybes atitinkančias specifiniu sportu užsiimančių atletų reikalavimus.

*Kai kurios RX lęšių ir rėmelių kombinacijos neatitinka idealiai, dėl šios priežasties gali reikėti pasirinkti kitą rėmelio modelį.

Dėl akinių su dioptrijomis kainos ir užsakymo galimybės teiraukitės telefonu +370 672 70159, arba el.paštu info@prosport.lt.


054917321758
054917321758

Informacija

Gamintojas: BOLLE
Prekės kodas: 12170
Pristatymas: Prekė pristatoma iš karto

Parametrai

 • icon RĖMELIO SPALVA : blue/yellow/white
 • icon RĖMELIO DYDIS : L
 • icon LĘŠIS : Modulator V3 Golf oleo AF
 • icon LĘŠIŲ SPALVA : Modulator V3 Golf oleo AF
 • icon LĘŠIO KATEGORIJA : 2-3
 • icon PASKIRTIS : Golfas

Jus taip pat sudomins