BOLLEBOLT Ryder Cup Shiny White Pink

Prekės kodas: 12171

Barkodas: 054917321765
PROSPORT.LT - geriausia vieta išsirinkti!
-33%
€ 99.00
 • Gamintojo rekomenduojama kaina GRM kaina: € 149.00
 • Sutaupote: € 50.00

Likučiai parduotuvėse:

Yra Nėra
 • Liepyno g. 2/Saltoniškių g. 29, Vilnius Map
 • Ąžuolyno g. 7 (SEB arena), Vilnius Map
 • Radvilėnų pl. 1 E, Kaunas Map
 • Centrinis sandėlys Map

PREKĖS APRAŠYMAS

BOLLE BOLT Ryder Cup Shiny White Pink akiniai golfui

Bendradarbiavimas tarp Bolle ir Ryder Cup Europe, vieno svarbiausių sporto renginių pasaulyje, tęsis ir toliau iki 2018 - tųjų metų Ryder Cup Le Golf National, Paris turnyro. Šis bendradarbiavimas yra didelis pasisekimas Bolle, kuris prasidėjo nuo 2010 ir 2014 metų turnyrų. 
Bolle yra įsipareigojusi priimti unikalią patirtį, kurią suteikia Ryder Cup ir rezonuoti šio prekės ženklo vertybes; aukščiausio lygio golfą, stiprias emocijas ir komandinę dvasią.b – Clear lęšių tipas:  Daugelio sporto šakų keliami reiklavimai Jums ir Jūsų įrangai yra itin aukšti. Vienas iš reiklavimų važiuojant dviračiu treke, kalnuose arba tiesiog keliu yra geriausias matomumas

B-Clear tipo lęšiai pagerina Jūsų matomumą žiūrint, kas dar laukia priešakyje.

Ypatingai lengva medžiaga Trivexš˜˜® užtikrina nepalyginamai aiškų matomumą, dėl kurio pagerės ir Jūsų rankų-akių koordinacija ir motoriniai gebėjimai. Tai yra labai svarbu, siekiant pačių aukščiausių rezultatų jūsų pamėgtoje sporto šakoje.

Dėl maximalaus atsparumo įbrėžimams ir smūgiams, įvairios medienos atplaišos ar akmenukai, atšokantys iš po priešais važiuojančiojo ratų Jūsų akims nebekels jokios grėsmės.

Specialios hidrofobinės ir oleofobinės lęšių savybės neleis akiniams aprasoti, lašeliai nuo lietaus nuslys nepalikdami jokių dėmių, o nuvalyti Bolle akinius nuo kelio dulkių bus akimirkos darbas.

B-Clear tipo lęšiai yra naudojami su Vortex, Bolt, Tempest, Cervin, Rainier, Diablo, Ouray ir Golf stiliaus akiniais.

TECHNOLOGIJOS

Modulator V3 Golf
Puikiai prisitaikantis prie esamos aplinkos, todėl kontrastas ir subtilumas visuomet optimizuotas. Sidabrinė veidrodinė danga sumažina atspindžius.
Fotochrominiai lęšiai
Tai ne paprastas padengimas. Bollé® fotochrominė technologija, integruota į lęšį molekuliniame lygmenyje, automatiškai keičia lęšio šviesumą / tamsumą priklausomai nuo apšvietimo šąlygų ir visuomet apsaugo akis nuo žalingų UV spindulių.
Keičiami lęšiai
Sistema leidžianti greitai ir legvai pakeisti lęšius nepaisant oro sąlygų.
Padengimas nuo rasojimo
Akiniai niekada nerasoja, nesvarbu kokios sąlygos. Ne tik atstumia drėgmę, trukdančią matyti, bet ir pagyvina matymą atsiradus drėgmei. Šią savybę turi visi Bollé® Polarized 8 base akinių modeliai. 

Reguliuojamas nosies tiltelis
Nosies tiltelio forma ir kampas gali būti pritaikomi bet kokios nosies formai. Hipoalerginės ilgaamžės nosies atramėlės gali būti individualiai pritaikomos tam, kad suteiktų papildomą kontrolę ir komfortą.
Oleofobiniai/Hidrofobiniai lęšiai. Ši lęšių savybė užtikrins Jums geriausią matomumą. Lęšiai nerasoja, prie jų nelimpa joks purvas ir dulkės, o lietaus lašeliai nubėga nepalikdami žymių. 


B-Thin Active Design RX - akinių su dioptrijomis programa


Šiuos akinius yra galimybė užsakyti su dioptrijomis
 • Dioptrijų diapazonas nuo +6 iki -8 (-4), tinka 99% recetpų.
 • Lęšiai su B-Thin Active design technologija yra iki 72% plonesni ir 45% lengvesni.
 • Freeform technologija suteikia akiniams tikslaus matymo savybes atitinkančias specifiniu sportu užsiimančių atletų reikalavimus.
*Kai kurios RX lęšių ir rėmelių kombinacijos neatitinka idealiai, dėl šios priežasties gali reikėti pasirinkti kitą rėmelio modelį.
Dėl akinių su dioptrijomis kainos ir užsakymo galimybės teiraukitės telefonu +370 672 70159, arba el.paštu info@prosport.lt.


054917321765
054917321765

Informacija

Gamintojas: BOLLE
Prekės kodas: 12171
Pristatymas: Prekė pristatoma iš karto

Parametrai

 • icon RĖMELIO SPALVA : shiny white pink
 • icon RĖMELIO DYDIS : S
 • icon LĘŠIS : Modulator V3 Golf oleo AF
 • icon LĘŠIŲ SPALVA : Modulator V3 Golf oleo AF
 • icon LĘŠIO KATEGORIJA : 2-3
 • icon PASKIRTIS : Golfas

Jus taip pat sudomins