AMBICINGI BIANCHI IR LOTTONL-JUMBO PLANAI VUELTA A ESPANA LENKTYNĖSE

2018-08-24

Po įspūdingo pasirodymo Tour de France, LottoNL-Jumbo bandys tai pakartoti Ispanijoje. Kruijswijk ir Bennett kovos dėl GC taškų, o Danny Van Poppel važiuoja kovoti dėl geriausio sprinterio vardo.

Vuelta a España (rugpjūčio 25 - rugsėjo 16) – daugiadienės plento dviračių lenktynės (UCI World Tour serija) Ispanijoje, kuriose dalyvauja stipriausios Pasaulinio turo plento dviračių komandos. LottoNL-Jumbo komanda, apginkluota Bianchi dviračiais, stos prie starto linijos Malagoje, rugpjūčio 25 dieną ir sieks dar kartą įrodyti, kad yra viena greičiausių ir taip pratęsti savo puikių pasirodymų seriją Grand turuose.

LottoNL-Jumbo šiemet prestižinėse Tour de France lenktynėse laimėjo net 3 etapus, o galutinėje dviratininkų įskaitoje Primoz Roglic ir Steven Kruijswijk užėmė ketvirtą ir penktą vietas. Tai suteikė progą komandai kovoti Ispanijos ture, kurį sudarys net 21 etapas, 7 kalnų finišai ir viso net 3254 kilometrai.

LottoNL-Jumbo komandą ture atstovaus: Steven Kruijswijk (Olandija), George Bennett (Naujoji Zelandija), Danny Van Poppel (Olandija), Lars Boom (Olandija), Floris De Tier (Belgija), Tom Leezer (Olandija), Bert-Jan Lindeman (Olandija) and Sepp Kuss (JAV).

Steven Kruijwijk (5 vieta Tour de France), Ispanijoje startuos kaip komandos lyderis, su George Bennett (8 vieta Tour de France). Kalnų etapuose jiems padės De Tier ir Kuss. Masiniuose etapų finišuose daugiausia tikimasi iš Danny Van Poppel, 2015 Vuelta a España etapo laimėtojo. Boom, Leezer ir Lindeman bus lyderių siena nuo vėjo, maitintojai - visada pasiruošę jiems padėti, tačiau, pasitaikius progai, pabandys dalyvauti pabėgimuose.

LottoNL-Jumbo Sporto Direktorius Meerin Zeeman apie komandos lūkesčius: „Tikimės aukštų George Bennett ir Steven Kruijswijk pozicijų bendroje įskaitoje. Taip pat  esame tikri, kad Danny Van Poppel išnaudos savo šansą sprintuose“.

LOTTONL-JUMBO komandos BIANCHI CV MODELIAI

Bianchi aprūpina Team LottoNL-Jumbo komandą keturiais dviračių modeliais su Bianchi Countervail technologija:

  • Oltre XR4, sukurtas maksimaliai aerodinamikai ir kontrolei.
  • Specialissima, ypač lengvas rėmas, idealus kalnų etapuose dėl standumo ir stabilumo esant dideliam greičiui nusileidimuose.
  • Aquila CV, atskiro starto laikui žvėris , sukurtas visą dviratininko energiją paversti jėga, vežančia jį į finišą. Užtikrina maksimalią kontrolę su kiekvienu pedalo apsisukimu.
  • Infinito CV, dviratis sukurtas klasikams, užtikrina maksimalų dviratininko komfortą ir dviračio kontrolę esant bet kokiai plento lenktynių kelio dangai.

Bianchi Oltre XR4, Infinito CV ir kitus modelius galite apžiūrėti ir įsigyti už ypač gerą kainą mūsų parduotuvėse Vilniuje ir Kaune!

Asortimentas: https://www.prosport.lt/plento-dviraciai