Bianchi Aria - sukurtas triatlonui

2019-02-06

Bianchi Aria - greitas ir komfortiškas plento dviratis, sukurtas greičio ir plento mėgėjams.

Vieno populiariausių portalų apie dviračių naujienas road.cc verdiktas:

Bianchi Aria - aero plento dviratis, žaibiškai reaguojantis į kiekvieną prisilietimą. Sportinė geometrija tiems, kurie nori važiuoti greitai.

Aria - aero dviratis racionaliam Bianchi dviračių gerbėjui. Tai puiki alternatyva gerokai brangesniam Oltre modeliui.

Iš pirmo žvilgsnio dviračio rėmas atrodo tvirtas ir sunkus, tačiau sukomplektuotas dviratis su aliuminiais 30 mm. aukščio ratais ir Campagnolo Centaur grupe sveria vos kiek daugiau, nei 8 kg (57 dydis). Kalbant apie rėmą, jis yra itin standus. Tai - itin svarbu minant - nė vienas nenori savo energijos laidyti vėjais. 

Taip pat Aria pasižymi puikiu manevringumu. Kartais aero dviračiai puikiai važiuoja tiesia linija, tačiau yra nevikrūs. Su šiuo dviračiu lengvai išvengsite netikėtų kliūčių kelyje, ar griūties varžybose. 

Rėmo šakė - anglies pluošto, aerodinaminė. Taip pat balnelio stovas su galine rėmo dalimi (seat-stay). Beje, jų dizainas buvo pasiskolintas iš Aquila asmeninių lenktynių laikui modelio. 

Norint būti aero, neužtenka tik aerodinaminio dviračio. Aria yra agresyvios geometrijos tam, kad dviratininkas sedėtų žemoje pozicijoje, taip sumažindamas vėjo pasipriešinimą. 

Aria galima rinktis 8 skirtingų dydžių rėmų, nuo paties mažiausio 44 iki 61 cm.

Dviratį galima rinktis įvairių komplektacijų: nuo Campagnolo Centaur arba Shimano 105 iki modelių su Ultegra Di2 ir diskiniais stabdžiais.

 

 

Bianchi tikslas kuriant Aria – praplėsti aerodinaminių dviračių gamą nauju modeliu, turinčiu aerodinaminį rėmą ir greitai paruošiamą dviratį triatlono varžyboms.

 

Aerodinamika

Bianchi, planuodami naują modelį, atliko aibę tyrimų ir analizių siekiant išsiaiškinti efektyviausius metodus pasiekti maksimalias dviračio aerodinamines savybes. Aria dizainui didelę įtaką turėjo atlikti testai vėjo tunelyje ir profesionalių dviratininkų konsultacija, bei pastebėjimai.

 

Dviračio aero savybes lemia rėmo vamzdžių profilių formos ir struktūros derinys, siekiant „pralaužti vėją“ ir sumažinti oro pasipriešinimą.

 

Dviratininkui aerodinamika – tai jo pozicija ant dviračio, sukurianti mažiausią vėjo pasipriešinimą. Tai gali būti pasiekiama pasitelkiant rėmo geometriją, leidžiančią patobulinti dviratininko sėdėseną ir sukurti tobulą aero geometriją varžyboms.

 

Pasiruošęs triatlonui

Bianchi Aria yra puikus ir universalus plento dviratis, kai kalbame apie triatloną. Agresyvi geometrija puikiai tinka greitai triatlono trasai.

 

Norint paruošti dviratį horizontaliai triatlono sėdėsenai, tiesiog užsidėkite aerobarus, susireguliuokite jų padėtį ir jeigu reikia pasireguliuokite balnelį.

 

Techninės rėmo savybės:

  • Aero rėmo dizainas
  • Aero anglies pluošto šakė 1.4” to 1.1/8” (370 g.)
  • Centrinė ašis Press fit 86.5 x 41
  • Integruoti trosai
  • Mechaninė arba elektrinė pavarų sistema
  • Rėmo svoris (55 dydžio): 1100g (+/- 5%)
  • Aero balnelio iškyša

Dėl išankstinių užsakymų ir konsultacijos kreptis: lukas@prosport.lt