BIANCHI Nauja Gamykla Italijoje

2024-06-06

Naujasis gamybos padalinys renovuotoje Treviglio įmonėje buvo iškilmingai inauguruotas dalyvaujant prezidentui ir savininkui, Kavalieriui Salvatore Grimaldi.

Bianchi, 2024 m. birželio 4 d. įžengė į naują šlovingą įmonės istorijos etapą. Oficialiai atidaryta nauja gamykla — tai urbanistinio atnaujinimo rezultatas, vykdytas bendradarbiaujant su Treviglio miesto valdžia, renovuojant pastatą Via delle Battaglie gatvėje Treviglio mieste, kuriame Bianchi būstinė įsikūrusi daugiau nei 50 metų.

„Didžiuojuosi šia nauja gamykla, kuri geriausiai atspindi Bianchi inovatyvią dvasią“, — sakė Kavalierius Salvatore Grimaldi. „Nepaisant dabartinių iššūkių dviračių pramonėje, šiandien mes atidarome vieną pažangiausių gamybos įmonių pasaulyje. Naujoji gamykla taip pat yra atsparumo simbolis. Mes investavome ne tik į gamyklą, bet ir į mūsų naujus namus — tai rodo didžiulį pasitikėjimą mūsų žmonėmis, prekės ženklu ir produktais. Bianchi ateitis prasideda čia.“

Bianchi Naujoji gamykla, kuri buvo pastatyta per 24 mėnesius, iškelia Bianchi tarp pirmaujančių Italijos įmonių, atitinkančių Industry 5.0 standartus, dėka tvarių, inovatyvių ir pažangių sprendimų, kurie pirmiausia orientuojasi į žmones.

Naujoji gamybos linija gali pagaminti 500 dviračių per pamainą ir buvo sukurta pagal inovatyvią veikimo logiką bei produktyvumo procesus, kuriuos sukūrė Bianchi. Kiekviena gamybos linijos darbo vieta yra visiškai skaitmenizuota, todėl visiškai pašalintos medžiagų tvarkymo operacijos, siekiant didesnio efektyvumo.

Naujoji gamykla taip pat pasižymi aplinkosaugos principais, naudojant 500 kW fotovoltinę sistemą, kuri užtikrina energijos autonomiją vasaros metu. Vidaus temperatūra nuolat palaikoma apie 23°C, o visos gamyklos valdymo funkcijos yra automatiškai valdomos.

Projektas buvo orientuotas į darbuotojų gerovę, įskaitant ergonominių darbo vietų vertinimą, darbo etapų tyrimą naudojant pažangias technologijas bei vidinės akademijos sukūrimą nuolatiniam personalo mokymui.

Be to, naujame Bianchi salone, įsikūrusiame renovuotose patalpose, eksponuojami patys ikoniškiausi istoriniai modeliai.