BIANCHI Atnaujina „ENDURANCE“ Gamą Su Naujuoju INFINITO

2024-05-03

Bianchi atnaujina bei papildo "Endurance" šeimą naujuoju Infinito modeliu. Naujovės apima anglies pluošto rėmą su integruotu trosų nukreipimu.

Naujasis Bianchi Infinito sukurtas tiems, kurie mėgsta ilgas keliones, pasižymi didesniu komfortu ir mažiau ekstremalia važiavimo padėtimi.

 

RĖMO GEOMETRIJA TINKAMA VISIEMS

Pradedant nuo patikrintos "Endurance" geometrijos, kurią pristatė Bianchi su savo aukščiausios klasės Infinito "CV" modeliu, naujasis Infinito pasižymi švariomis ir moderniomis linijomis dėl integruotos trosų nukreipimo sistemos. Tai ne tik suteikia akiai malonią dviračio estetiką, bet ir pagerina Infinito efektyvumą bei aerodinamiką.

Infinito geometrija buvo patvirtinta per tūkstančius valandų važinėjimo su dviratininkais iš viso pasaulio. Pakelta vairo iškyša leidžia užimti ne tokią agresyvią važiavimo padėtį, tai pagerina komfortą po daugelio valandų ant balnelio. Šis metodas veiksmingas ir pritaikomas tiek vyrų, tiek moterų anatomijai.

 

KONKURENCINGOS SAVYBĖS

Prieinamas trijų skirtingų konfigūracijų, naujasis Infinito yra vienas konkurencingiausių šiame rinkos segmente.

Pirmoji versija aprūpinta "Shimano Ultegra Di2" elektronine pavarų perjungimo sistema , "Velomann" vairu bei "Velomann Palladium 33" anglies pluošto ratais.

Kitose dviejose versijose yra "Shimano 105 mechanical groupsets". Pirmasis turi pusiau integruotą vairą ir "Velomann Palladium 33" ratus , o antrasis - "Velomann V30R" aliuminio ratus .

Naujasis „Infinito“ taip pat yra suderinamas su Bianchi nauju integruotu anglies pluošto vairu. Tai galimybė dviratininkams, kurie siekia greičio, našumo ir aerodinaminio efektyvumo.