Bianchi "Oltre RC Tour de France" - dviratis, kuris nepaliks abejingų

2023-07-24

"Bianchi" ir "Tour de France" suvienijo jėgas, kad sukurtų naują ir unikalų kolekcinį riboto leidimo dviratį "Oltre RC", išleistą tik 176 vienetų tiražu, t.y. tiek, kiek sportininkų dalyvavo 2023 m "Grande Boucle" lenktynėse. Tai pirmas bendras dviejų absoliučių dviračių sporto ir pasaulio sporto ikonų darbas kartu.

Jubiliejinis Bianchi dviratis – tai prestižas, išskirtinumas, žavesys ir naujovės - visa tai apima kiekvienas iš 176 ribotos ir numeruotos serijos "Oltre RC Tour de France" modelių. Tai dviratis, įkūnijantis esmę to, kas sieja "Bianchi" ir "Tour de France": du tikros meilės dviračių sporto pasaulyje prekės ženklus, kurie kūrė šio sporto istoriją ir toliau kuria jo ateitį diegdami naujoves.

2023 m. "Grande Boucle" lenktynėms "Bianchi" didžiuojasi galėdama bendradarbiauti su "Tour de France" organizavimo agentūra A.S.O. ir tapti nauju oficialiu prestižiškiausių pasaulyje etapinių lenktynių dviračiu.

Šis susitarimas žymi naują ir svarbų etapą "Bianchi" istorijoje, likus kiek daugiau nei 12 mėnesių iki istorinio 2024 m. "Tour de France" lenktynių starto Florencijoje. Tai pirmas kartas dviems mylimiausiems dviračių sporto pasaulio prekės ženklams, kai Bianchi vardas sutapatinamas su trečiu didžiausiu sporto renginiu pagal pasaulinį žiniasklaidos poveikį - tik po olimpinių žaidynių ir FIFA pasaulio futbolo čempionato.

Šiais, 2023- iaisiais metais, Tour de France lenktynėse, Prancūzijoje, Bianchi "vėliavą nešė" ir Bianchi dviratis Oltre RC buvo minamas Arkéa–Samsic dviratininkų komandos. Tai dviračių komanda, įsikūrusi Renne, Prancūzijoje. Komandai iškovojus pakankamai taškų per 2020–2022 m. sezonus, ji buvo paaukštinta iš ankstesnio UCI ProTeam statuso ir dabar turi automatinį dalyvavimą visose UCI World Tour lenktynėse.

Nors šiais metais, ką tik pasibaigusiose "Tour de France" lenktynėse prizinių vietų komandai iškovoti nepavyko, tačiau Bianchi Oltre RC dviratis ir komandos dalyviai buvo lygiaverčiai geriausiems. Laurent Pichon buvo apdovanotas prizu už kovingiausią 3 etapo dviratininką, o Simon Guglielni teko reta privilegija atidaryti savo gimtojo regiono "Tour" kelią.