BIANCHI pristato naująjį SPECIALISSIMA: naujos kartos All-Rounder dviratį

2023-09-15

Naujasis "Bianchi's Reparto Corse" sukurtas modelis dėl itin mažo svorio (6,60 kg) pagerina važiavimo įkalne meistriškumą, o dėl aerodinaminių vamzdžių formų užtikrina aukštą našumą tiek lygiame reljefe, tiek nusileidimuose. Kartu su pagrindine "Oltre" serija naujoji "Specialissima" papildo "Bianchi" didelio našumo lenktyninių dviračių asortimentą.

Bianchi didžiuojasi galėdami pristatyti naująjį Specialissima - naujausią Bianchi Reparto Corse kūrinį. Naujasis dviratis yra greta "Oltre" lenktyninių dviračių asortimento viršūnėje dėl novatoriško požiūrio, kuris atveria kelią naujai, universalių dviračių kartai. Lengvumas ir aerodinamika čia susilieja dėl vieno tikrai svarbaus tikslo - kad galėtumėte važiuoti greičiau.

BE KOMPROMISŲ

 

Vis greitėjančiame dviračių pasaulyje "Bianchi's Reparto Corse" įkvėpimo sėmėsi iš profesionalių sportininkų atsiliepimų, kad sukurtų itin lengvą ir greitai reaguojančią lenktynių mašiną. Šis dviratis geriausiai atsiskleidžia stačiuose šlaituose.

Veiksmingumą kalvotose trasose taip pat pagerina efektyvumas leidžiantis nuo kalno, manevringumas ir gebėjimas taupyti brangias jėgas lygiame ruože. Bianchi pertvarkė Specialissima rėmą ir komponentus, taikydama sisteminį požiūrį, kad pagerintų aerodinaminį efektyvumą.

SVARBŪS SKAIČIAI

 

"Specialissima" sveria 6,6 kg (55 dydžio) ir pasižymi geriausiu rinkoje standumo ir svorio santykiu, todėl "Specialissima" skrieja stačiais keliais.

Projekto tikslas buvo pagerinti aerodinamines savybes nesumažinant svorio ir reakcijos, kartu suteikiant konkurencinį pranašumą - net ir važiuojant ne tokiomis didelėmis įkalnėmis.

Reparto Corse tai pasiekė pakeisdama nuolydžio ir galios parametrus, kuriais Specialissima suteikia pranašumą prieš pilnai aerodinaminį dviratį. Tai vadiname lūžio tašku, t. y. ta riba, kai vienas dviratis tampa funkcionalesnis už kitą.

Jei ankstesniam Specialissima reikėjo 8,8 proc. nuolydžio, kad jis suteiktų pranašumą profesionaliems sportininkams, Reparto Corse šią ribą sumažino iki 6 proc.

Tai įrodytas pranašumas. Palyginti su ankstesnės kartos dviračiu, naujasis "Specialissima" suteikia 8,7 sekundės pranašumą sportininkui, išvystančiam 200 vatų galią 6 proc. nuokalnėje.

Lygioje vietovėje 200 vatų galios pranašumas padidėja iki 31,19 sekundės. Stipriausiems pasaulio alpinistams, t. y. tiems, kurie 6 proc. įkalnėje gali pasiekti 30 km/val. greitį, naujoji "Specialissima" sutaupo neįtikėtinai daug - 3,6 vatų galios.

Visą PROSPORT.LT esantį BIANCHI dviračių asortimentą galite rasti čia