BIANCHI Specialissima RC laimėjo dizaino ir inovacijų apdovanojimą!

2024-01-29

"Bianchi Reparto Corse" sukurtas naujos kartos plento dviraits pelnė svarbų Dizaino ir inovacijų apdovanojimą, vieną iš prestižiškiausių dviračių ir lauko sporto pasaulio apdovanojimų

"Bianchi Reparto Corse" sukurtas naujos kartos plento dviratis "Specialissima RC" laimėjo Vokietijos leidyklos "41publishing" teikiamą dizaino ir inovacijų apdovanojimą už geriausią 2024 m. plento dviratį.

Dizaino ir inovacijų apdovanojimas laikomas vienu prestižiškiausių dizaino apdovanojimų dviračių pasaulyje ir pripažįstamas kaip vienas įtakingiausių apdovanojimų plento pasaulyje. Apdovanojimas suteikiamas po to, kai visi nominuoti gaminiai kruopščiai išbandomi atrinktos tarptautinių žurnalistų, profesionalių testuotojų ir ekspertų komandos, kuri atrankos procesui skiria daugiau nei 6000 valandų.

Naujasis "Specialissima" buvo pripažintas geriausiu 2024 m. pento dviračiu. Žiuri jį apibūdino taip: "nuoseklaus kūrimo proceso rezultatas - įspūdingas galutinis produktas, atitinkantis visus užsibrėžtus kūrimo tikslus ir išsiskiriantis iš minios aiškiu bei elegantišku dizainu. Kalbant grynai vizualiai, italai pasikliauja savo nepakartojamu stiliumi ir, siekdami žengti koja kojon su laiku, atnaujino "Specialissima" dizainą, kuris sveria vos 6,65 kg. Jie pridūrė: "Išskyrus padangas, transmisiją ir stabdžius, "Bianchi" tiekia visus komponentus, kurie yra specialiai pritaikyti lenktyniniams motociklo genams. Su "Specialissima RC" "Bianchi" pristatė išbaigtą, savarankišką ir nuoseklią greičio koncepciją profesionaliems sportininkams ir ambicingiems mėgėjams lenktynininkams."

Dviračio estetika taip pat buvo pripažinta dėl savo nepakartojamo stiliaus, pasižyminčio gaiviu ir šiuolaikišku akcentu.

"Didžiuojamės, kad projektas "Specialissima RC" pelnė šį svarbų pripažinimą, kuris atlygina už stiprią komandos intuiciją, kompetenciją ir atsidavimą. Po sėkmės, pasiektos su "Oltre RC", "Specialissima RC" - kartu su visiškai naujuoju "Impulso RC" - yra nauja holistinio požiūrio, kurio "Bianchi" laikosi kurdama naujus gaminius, dalis", - sakė rinkodaros ir komunikacijos vadovas Claudio Masnata.