Bogner – Prabangi Žiemos Apranga, Kuri Diktuoja Savos Mados Taisykles

2022-01-03

Barzdotas slidininkas, pasipuošęs stilingos kolekcijos Bogner slidinėjimo apranga, vienoje rankoje laikydamas slides ruošiasi nusileidimui

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad sportas ir mada - tai du priešingi pasauliai. Tačiau pažiūrėjus į tai giliau galime pastebėti, kad šie du elementai yra neatsiejami vienas nuo kito. Mada keičiasi dėl sporto. Galime pastebėti, kad nė viena sporto šaka pastaraisiais metais neatkreipė į save tiek daug dėmesio, kaip slidinėjimas.

Slidinėjimas – tai sportinė žiemos veikla, kuri vyksta įvairiomis meteorologinėmis sąlygomis.  Nepaisant itin gero techninio pasiruošimo ir maksimalios apsaugos užtikrinimo būtina pasirūpinti ir itin aukštos kokybės slidinėjimo apranga.

Gera slidinėjimo apranga, kelnės ar striukė turi būti atspari šalčiui (bet, svarbiausia, nepraleisti oro), patogi, neperšlampama ir puikiai atrodyti. Galbūt tai ir aukšti reikalavimai, bet tikrai nėra neįvykdomi. Šios srities kategorijoje vyksta labai arši konkurencija, tačiau geriausiai išsiskiria vienas ilgą patirtį ir paveldą puoselėjantis prekinis ženklas.

 

Įkvepianti Istorija

Vienas iš pirmaujančių ir svarbiausių istorinių prekės ženklų, susijusių su sportine apranga yra „Bogner". Aistra sportui ir madai, patogi elegancija bei rafinuotas dėmesys kokybei - tai formulė, kuri jau daugiau kaip 85 metus garantuoja šio prekės ženklo sėkmę.

Slidinėjimo čempiono Willy Bognerio vyresniojo ir jo žmonos Marijos 1932 m. įkurta ir finansuota Vokietijos bendrovė laikoma sportinės mados išradėja. Iš pradžių buvusi nedidelė gamykla Miuncheno centre, netrukus įsitvirtino rinkoje ir aprūpino Vokietijos slidinėjimo rinktinę 1936 m. vykusiose žiemos olimpinėse žaidynėse.

XX a. septintajame dešimtmetyje, išaugus sportinės mados paklausai, prekės ženklas išgarsėjo kurdamas funkcionalius drabužius, kurie puikiai atrodytų ir esant slidinėjimo trasoje, ir už jos ribų. Šiandien verslas priklauso įkūrėjų sūnui Willy Bogneriui jaunesniajam, kuris dar labiau sustiprino prekinio ženklo žinomumą visame pasaulyje.

Gebėjimas prisitaikyti prie vis labiau techniškai besivystančio sporto sektoriaus poreikių, dėmesį skiriant medžiagų tobulinimo inovacijoms lėmė, kad šis Vokiečių gamintojas rinkai gali pasiūlyti inovatyvią, funkcionalią ir madingą aprangą.

 

Pagrindiniai Išskirtinumai

Šio prekės ženklo išskirtinumas visų pirma yra meistriškumas ir gebėjimas kurti universalią aprangą. Pavyzdžiui, Bogner striukė gali būti skirta tiek profesionaliems sportininkams, tiek pritaikyta ir sekmadieninių šeimos išvykų metu.

Gamybos procesui pasirinktos aukštos kokybės, technologiškai pažangios medžiagos, kurios visai produkcijai suteikia neprilygstamo patvarumo. Taip pat išskirtinis gamintojo bruožas yra tai, kad medžiaga nepraleidžia drėgmės iš išorės ir veiksmingai pašalina drėgmės perteklių iš vidaus. Jei norite slidinėjimo trasose jaustis komfortiškai ir būti madingi, privalote dėvėti „Bogner" sukurtą slidinėjimo aprangą.

Šiandien šis prekės ženklas ir toliau didžiuojasi savo audinių technologijomis ir itin kruopščiai stengiasi niekada nepateikti rinkai gaminio, kuris neatitiktų aukščiausios klasės standartų. Pavyzdžiui, audinys iš kurio buvo pagaminta Bogner striukė, yra sukurtas taip, kad būtų prabangus ir užtikrintų aukščiausią komfortą bei natūralią kūno temperatūrą.

 

„Fire + Ice" Linijos Sukūrimas

Turint tokį ištikimą sekėjų ratą, atrodė natūralu, kad „Bogner" ilgainiui sukurs aprangos liniją, kuri bus patraukli jaunesniajai auditorijai. Willy Bognerio jaunesniojo sukurta "Fire + Ice" (F+I) aprangos linija buvo pigesnis „Bogner Sport" aprangos variantas, siūlantis tą patį kokybės standartą, tačiau dizainu priderintas ir įkvėptas gatvės aprangos stiliaus.

Ši drabužių kolekcija leido šiam prekės ženklui veiksmingai įsitvirtinti prabangios slidinėjimo aprangos rinkoje ir suteikė galimybę apsipirkti tiek vyresniems, tiek jaunesniems savo klientams.

Tarp nuolatinių šio prekės ženklo klientų - pramogų pasaulio žvaigždės ir lyderiai, garsūs politikai ir tarptautinių korporacijų vadovai.

Galima pastebėti, kad laikui bėgant bendrovės asortimentas taip pat gerokai išsiplėtė – slidinėjimo drabužiai pasipildė apranga golfo žaidėjams, slidinėjimo akiniais, apsauginiais kostiumais motociklininkams ir kitais gaminiai.

 

Įspūdingą istoriją menantis Vokietijos sportinės aprangos gamintojas užtikrina iki šiol nematytą pusiausvyrą. Su kokybe, elegancija ir stiliumi persipynę slidinėjimo drabužiai leidžia atitikti net išrankiausių klientų poreikius. Ar tai būtų Bogner striukė ar kiti šio gamintojo produktai, visada būsite tikri, kad nešiojate madingą, funkcionalią bei aukščiausios kokybės aprangą.