Bollé RX sportiniai akiniai su dioptrijomis

2018-04-25

Mes suprantame kaip svarbu sportuojant savimi pasitikėti ir nė sekundei nedvejoti, todėl ne mažiau svarbu ir gera rega. Bollé sportiniai akiniai su dioptrijomis garantuoja, jog daugiau nejausite diskomforto. Dėl pažangių gamybos metodų yra įgyvendinama net 99% receptų. Kiekvienas receptas yra vertinamas individualiai, pritaikomas taip, kad užtikrintų optimalų tikslumą, komforto ir rėmo pusiausvyrą. Visi lęšiai turi 100 % apsaugą nuo UV spindulių, platų technologijų ir spalvų pasirinkimą.

Bollé akinius su dioptrijomis galima rinktis iš daugiau kaip 50-ties skirtingų rėmelių, kuriems pritaikomi lęšiai pagal Jūsų poreikius. Be to, kone kiekvienai sporto šakai Bollé gamina specialius lęšius: golfui, tenisui, dviračių sportui, buriavimui, slidinėjimui ir t.t.

Atvykus į vieną iš PROSPORT.LT parduotuvių Vilniuje ar Kaune, mes Jums padėsime išsirinkti tinkamiausius, poreikius atitinkančius rėmelius ir lęšius. Būtinai su savimi turėkite receptą, o mūsų konsultantai suskaičiuos individualią kainą ir užsakys akinius. 

Vos po dviejų savaičių galėsite džiaugtis tobulu regėjimu ir individualiais akiniais nuo saulės, kurie atkeliaus tiesiai iš Prancūzijos.