BOLLE sportiniai akiniai su dioptrijomis

2018-09-19

Įvairūs sportiniai žaidimai sportininkams, kurie nešioja kasdieninius receptinius akinius gali sukelti pavojų ir padidinti traumų riziką. Nepaisant šios rizikos, jauni ir suaugę žaidėjai dėvi akinius sportuodami. Tačiau, standartiniai akiniai nėra sukurti taip, jog atlaikytų kamuolio smūgį ar kontaktą su komandos nariu, o tai gali sukelti įvairias traumas.

Mes rekomenduojame Bollé apsauginius sportinius akinius, kurie atitinka aukščiausius tarptautinius standartus ir sąlygas: EN 166, ANSI Z87 & ASTM F803-11. Tyrimai rodo, jog 90 % akių sužeidimų galima būtų išvengti, jei sportininkai dėvėtų specializuotus sportinius akinius. Bollé akiniai su ar be recepto užtikrina akių apsaugą ir pagerina žaidimo kokybę. Gamintojai koncentruojasi į technologijas, kad Jūs galėtumėte žaisti saugiai.

Naudojamas gamybos procesas, leidžia vienu metu sujungti dvi skirtingas medžiagas: kietą, atsparią smūgiams ir labai minkštą medžiagą, skirtą smūgiams absorbuoti. Gamybos proceso metu nėra naudojami cheminių jungiamųjų elementai, dėl šios priežasties labai sumažėja alerginių reakcijų rizika.

Akiniai gaminami Prancūzijoje pagal individualų receptą, pasirenkant norimą lęšį, rėmelio dydį ir modelį.

Su receptu ar be recepto, Bollé akiniai užtikrina akių apsaugą ir optimizuoja Jūsų žaidimą. Atsižvelgiant į konkrečius žaidėjo poreikius, galima įsigyti sportinius apsauginius akinius su įvairiausiomis lęšių dangomis.

Rėmelius galite išsirinkti : https://www.prosport.lt/apsauginiai-sporto-akiniai