Naujos Brompton spalvos mėgstantiems išsiskirti

2018-11-12

Kartu su 2019 metais atskuba ir naujų spalvų Brompton dviračiai. Nesvarbu, mėgstate ryškias spalvas, blizgančius atspalvius, ar norite išlaikyti santūrumą, kiekvienas ras tinkamą spalvą, kuri atitiktų jų stilių.

Brompton pristato 4 naujas spalvas, kurios puikiai papildo Brompton fanų jau pamėgtą dviračių spalvų gamą.

Flame Lacquer

Jau anksčiau pristatyta (spalvoje Raw Lacquer) populiari lako apdaila, šį kartą su išraiškingu, ryškesniu pagrindu. Flame Lacquer spalva tikrai patraukia dėmesį. Švarus, liepsnojantis ir unikalus oranžinis atspalvis lakuotu blizgiu paviršiumi išsiskiria iš kitų spalvų savo gaiva ir stiliumi.

Purple Metalic

Jei norite, kad jūsų dviratis išsiskirtų savitu spindesiu, Purple Metallic spalva kaip tik jums. Naujos, dar nematytos ir specialiai Brompton sukurtos alyvinės spalvos išsiskirtinis bruožas - dažuose esančios itin mažos metalo drožlės, kurios sukuria atspindžius saulės šviesoje.

Hot Pink

Hot pink spalva, kuri jau buvo pristatyta Brompton gerbėjams ir jų prašymu sugrąžinama 2019 metais. Ši gyvybinga rožinė apdaila tikrai privers žmones atkrepti dėmesį į jūsų dviratį, kai mėgausitės tik Brompton teikiama laisve tyrinėjant mietą.

Papyrus White

Jei ieškote kažko subtilesnio ir saugesnio, Papyrus White yra naujas Brompton siūlomas klasikinis neultralus tonas. Ši spalva puikiai derės prie kitų jūsų stiliaus detalių, ar spalvų. Kaip sakoma, klasika niekada nesensta.

 

Kaip ir žadėta, naujos spalvos prisidedančios prie jau ir taip gausios Brompton siūlomų spalvų šeimos, suteiks tik dar daugiau galimybių kiekvienam atrasti jo charakterį geriausiai atspindintį atspalvį. Nuspalvinkite savo kasdienybę!

Savo klientams jau nuo lapričio vidurio esame pasiruošę pasiūlyti artimiau susipažinti su naujomis Brompton 2019 metų spalvomis. Nepraleiskite progos pirmieji Lietuvoje apžiūrėti ir įsigyti šias naujienas.