2023 Brompton: kas naujo, kaip išsirinkti Brompton dviratį ir kodėl verta jį turėti?

2023-02-23

Londone gaminamas Brompton prekinis ženklas daugeliui jau yra žinomas ir tikrai nedaug dviračių pasaulyje gali save laikyti tokiais atpažįstamais kaip Brompton. Jis ne tik atrodo kitaip. Jis yra kitoks. Brompton - tai naudinga transporto priemonė moderniame pasaulyje, kuri leidžia šeimininkui mėgautis gyvenimu. Jis yra lengvai sulankstomas, suteikia daug laisvės, taupo erdvę ir Jūsų laiką.

Brompton 2023 metais pristato ne tik 2022 metais pasirodžiusius A line, C line, C line electric, P line ir T line modelius, bet ir atnaujintą dizainą. Šiuo metu Lietuvoje galite įsigyti tik C line modelius, todėl juos plačiau ir aptarsime.

C line - tai jau klasika tapęs plieninis sulankstomas dviratis. Šio modelio dviračius galima įsigyti su dviejų tipų pavaromis, o dviratininkai gali pasirinkti žemą, vidutinį arba aukštą vairą, priklausomai nuo pageidaujamos sėdėjimo padėties ir savo ūgio.

Urban - 2 pavaros.

Su dviejų pavarų C Line Urban modeliu lengviau važiuoti, taip pat, jį lengviau nešioti nei C Line explore modelį. Naudojant vieną pavarų permetimo rankenėlę, labai paprasta perjungti pavarą. Dviratis puikiai tinka tiems, kurie daugiausiai važiuoja lygiu reljefu.

Explore - 6 pavaros

6 pavarų darbinis arkliukas pritaikytas tolimesnėms ir ilgesnėms kelionėms. C Line Explore idealiai tinka dviratininkams, kurie ne visada važiuoja tuo pačiu maršrutu ir reljefu. Taip pat tiems, kurie nori naudoti dviratį ne tik važiavimui mieste, bet ir ilgesnėms kelionėms, kuriose pasitaiko įvairių iššūkių.

Dizaino pasikeitimai

2023 Brompton priėmė sprendimą pakeisti sidabrines dalis juodomis. Iki šiol, tik nuo 2015 metų pasirodžiusiuose specialaus leidimo (Black edition) Brompton dviračiuose, galėjome matyti juodas dalis (vairą, pedalus ir t.t.), bet kaip parodė laikas, šie specialūs leidimai buvo labai sėkmingi ir susilaukė Brompton mėgėjų palaikymo visame pasaulyje. Globali tendencija rodo, kad moderniausi dviračiai yra su juodais komponentais ir kad labiau atspindėtų vartotojų poreikius, Brompton juodą spalvą perkėlė ir į standartinius modelius.

Prie jau pamėgtų spalvų, 2023 metais galite įsigyti stulbinančiai atrodančią, arbatos įkvėptą, Matcha green spalvą, kuri jau dabar susilaukia pagyrų ir puikiai dera su juodomis detalėmis.

C-line modeliuose taip pat galite vėl pamatyti iškirtinę Flame lacquer spalvą.  Ja nadažytas pagrindinis rėmas gražiai žiūrisi su juodomis dalimis, kurių šiame modelyje yra daugiau nei kituose, nes piekinė ir galinė šakės bei vairo iškyša taip pat yra juodi.

Kaip iš pavadinimo nuspręsti koks tai dviratis? Tai gana paprasta, paimkime pavyzdį:

BROMPTON sulankstomas dviratis C - line explore racing green – su vidutinio aukščio vairu

  1. C line, kaip ir minėjome, reiškia, kad tai klasikinis plieninio rėmo dviratis
  2. Explore reiškia 6 pavaras;
  3. Racing green – dviračio spalva;
  4. Pabaigoje nurodyta, kad tai vidutinio aukščio (anksčiau M) tipo vairas.

Tikimės, kad nuo šiol bus daug aiškiau skaityti dviračių pavadinimus ir atskirti jų konfigūracijas.

Penkios priežastys, kodėl verta rinktis Brompton sulankstomą dviratį


1. Jis leis Jums pažinti miestą iš naujo. Leisk Brompton sulankstomam dviračiui nuvežti tave į bet kurį pasaulio kampelį. Šio dviračio lankstumas ir patogumas suteiks galimybę kasdien patirti naujų nuotykių. Išlaisvink save nuo ribojančių transporto priemonių ir tyrinėk miestą kaip niekad anksčiau. Nori pakeisti aplinką? Tiesiog pasiimk Brompton į lėktuvą, traukinį ar automobilį, ir mėgaukis naujais potyriais.

2. Jis itin lengvai sulankstomas. Vos per kelias sekundes tvarkingai sulankstykite savo dviratį ir pasiimkite jį su savimi bet kur. Dėl savo kompaktiško dydžio, sulankstytą Brompton dviratį galite neštis net į viešąjį transportą ar dėl saugumo - su savimi į pastato vidų. Sulankstytą dviratį neškite laikant už balnelio arba traukite paskui save krepšyje ant ratukų.

Sulankstyto standartinio Brompton dviračio matmenys:  585mm aukštis x 565mm ilgis x 270mm plotis. Jei neturite kur laikyti tradicinio dviračio ir vertinate tvarką, rinkitės Brompton. Visiškai jokių dviračio laikymo sprendimų - tik važiavimo malonumas!

3. Jūsų dviratis - Jūsų taupyklė. Sulankstomas dviratis ne tik taupo Jūsų brangų laiką, aplenkdamas eismo spūstis, bet ir rūpinasi sveikata. Kasdienai pasirinkę dviratį - nebeišlaidausite pirkdami sporto klubo abonementą. Dabar sportuosite kelionės į darbą ar į susitikimą metu.

4. Sukurtas Jūsų saugumui. Londone veikiančioje Brompton gamykloje šie nuostabūs dviračiai surenkami rankomis, taip užtikrinama kokybė ir saugumas. Kuriant dizainą buvo atsižvelgta į dinamišką miestų reljefą bei pasitaikančias kliūtis. Nuo nedidelių ratų iki dviratininko pozicijos – viskas apgalvota Jūsų saugumui bei patogumui.

5. Nedraugiškas vagims. Brompton sulankstomas dviratis visur keliauja kartu su šeimininku. Jo nereikia palikti prirakinto prie kavinės ar parduotuvės, todėl galite ramiai mėgautis savo laisvalaikiu.

 

Brompton sulankstomų dviračių kolekciją rasite čia: https://www.prosport.lt/dviraciai/sulankstomi-dviraciai-brompton