BROMPTON Kalėdinė loterija

2018-12-04

PROSPORT.LT komanda siūlo Kalėdas pasitikti kartu! Be gausybės Kalėdinių specialių pasiūlymų, vienam klientui per Kalėdas padovanosime naują sulankstomą dviratį Brompton. Laimėtojas burtų keliu bus išrinktas gruodžio 21 dieną. 


Apie Brompton: nuo 1976 metų Anglijoje, Londone, gaminami sulankstomi dviračiai – be abejonių yra geriausi pasaulyje sulankstomi dviračiai. Angliškos kokybės ženklu pažymėti dviračiai idealiai tinka važiavimui mieste ar poilsinėms kelionėms. Nuo šiol važiuodami ilsėtis į kurortą pajūryje galite pamiršti, ką reiškia apkrauti automobiliai bei papildomos įrangos dviračių tvirtinimui paieškos. Sulankstę savo tobulą miesto žvaigždę – Brompton dviratį – ir pavertę jį kompaktišku mažyliu nesunkiai rasite vietą automobilyje ir kelyje jausitės komfortabiliai. Negana to, toks dviratis puikiai tinka ir tolimesnėms kelionėms, nes iš karto prisirišę prie šio kūrinio norėsite pasiimti jį ir poilsinėms kelionėms į tolimesnius kraštus – o tam nekilus nė menkiausių problemų, nes lengvas ir daug vietos neužimantis dviratis nesukels problemų net griežtiems lėktuvo bagažo standartams.


Brompton Kalėdinės loterijos taisyklės:

  1. Loterijoje gali dalyvauti visi klientai, apsiperkantys bet kurioje PROSPORT.LT fizinėje, ar internetinėje parduotuvėje už ne mažiau, nei 150 eur sumą nuo 2018 12 04 iki 2018 12 20 dienos imtinai.

  2. Norintys dalyvauti loterijoje užpildo parduotuvėje anketą, kurioje nurodo savo vardą, pavardę, telefono numerį ir el. paštą. Kontaktai bus naudojami priminimui apie loterijos nugalėtojų traukimą ir laimėjimo informavimą.

  3. Brompton dviračio laimėtojo išsiaiškinimas vyks 2018 12 21 14:00 Kauno PROSPORT.LT parduotuvėje adresu Radvilėnų pl. 1E. Loterijos laimėtojo traukimas yra atviras, jį gali stebėti visi norintys.

  4. Laimėtojo nustatymo metodas: tiesioginės Facebook transliacijos metu neultralaus PROSPORT.LT kliento prašoma ištraukti vieną loterijos skrajutę. Ją užpildęs asmuo tampa nugalėtoju.

  5. Laimėtojas apie laimėjimą informuojamas telefonu ir el. paštu ne vėliau, nei 1 val. po dviračio laimėtojo išsiaiškinimo.

  6. Laimėtojas atsiimti prizą turi ne vėliau, nei iki 2018 12 31 su savimi atsinešdamas asmens tapatybės dokumentą.

  7. Pagrindinis loterijos prizas: Brompton H2ED/TM/TM/SP6/REV. Tačiau laimėtojui pageidaujant, su atitinkama priemoka dviratis gali būti pakeistas į bet kurį kitą parduotuvėje esantį Brompton dviratį.

  8. Atsiimdamas dviratį laimėtojas sutinka būti nufotografuotas ir publikuojamas PROSPORT.LT kalanais. Laimėtojui nesutikus prekė nėra perleidžiama laimėtojui.