Žaibiškai sulankstomas dviratis - Brompton

2018-04-11
Teigiama, kad žmonės įsigiję Brompton patenka į Brompton dviračių mylėtojų kultą. Londone, kur gimsta šis dviratis, net vyksta Brompton savininkų susitikimai ir bendros kelionės. Ši Brompton savybė - tai dar vienas pliusas, kurių šiems dviračiams netrūksta. 
 
Brompton visų pirma žavi savo dizainu - stilius tiesiog šaukte šaukia pažvelgus į šį elegantišką, veržlų miesto dviratį, kurį galima visiškai priderinti prie savo garderobo ir gyvenimo būdo. Ir jo visiškai nereikia palikti lauke pririšto prie metalinių laikiklių. Priešingai - Brompton žaibiškai susilanksto ir yra patogiai nešamas. 
 
Šio dviračio lankstymo rekordas priklauso Thomui Ernst iš Ziuricho, kuris savo dviratį sulanksto per šokiruojančiai trumpą laiką  5.19 s. Vos akimirka ir Brompton jau portabilus! 
 
Nereikia pamiršti ir kito labai aktualaus pliuso - sulankstytas Brompton namuose užims itin nedaug vietos. Nereikės nei nešti į balkoną, nei kabinti po garažo lubomis. Visiškai jokių dviračio laikymo sprendimų - tik važiavimo malonumas! 
 
Išsirink savo Brompton