wilson
suunto
atomic
tecnifibre
bolle
kona
fiveten
bianchi
atala
campagnolo
brompton
selle san marco
sks germany
vittoria
lotto

Naujienos

Bollé RX sportiniai akiniai su dioptrijomis
25/04/2018
Mes suprantame kaip svarbu sportuojant savimi pasitikėti ir nė sekundei nedvejoti, todėl ne mažiau svarbu ir gera rega. Bollé sportiniai akiniai su dioptrijomis garantuoja, jog daugiau nejausite diskomforto. Dėl pažangių gamybos metodų yra įgyvendinama net 99% receptų. Kiekvienas receptas yra vertinamas individualiai, pritaikomas taip, kad užtikrintų optimalų tikslumą, komf...
Daugiau...
Naujienos
Atgal
Žaibiškai sulankstomas dviratis - Brompton 2018-04-11
Teigiama, kad žmonės įsigiję Brompton patenka į Brompton dviračių mylėtojų kultą. Londone, kur gimsta šis dviratis, net vyksta Brompton savininkų susitikimai ir bendros kelionės. Ši Brompton savybė - tai dar vienas pliusas, kurių šiems dviračiams netrūksta. 
 
Brompton visų pirma žavi savo dizainu - stilius tiesiog šaukte šaukia pažvelgus į šį elegantišką, veržlų miesto dviratį, kurį galima visiškai priderinti prie savo garderobo ir gyvenimo būdo. Ir jo visiškai nereikia palikti lauke pririšto prie metalinių laikiklių. Priešingai - Brompton žaibiškai susilanksto ir yra patogiai nešamas. 
 
Šio dviračio lankstymo rekordas priklauso Thomui Ernst iš Ziuricho, kuris savo dviratį sulanksto per šokiruojančiai trumpą laiką  5.19 s. Vos akimirka ir Brompton jau portabilus! 
 
Nereikia pamiršti ir kito labai aktualaus pliuso - sulankstytas Brompton namuose užims itin nedaug vietos. Nereikės nei nešti į balkoną, nei kabinti po garažo lubomis. Visiškai jokių dviračio laikymo sprendimų - tik važiavimo malonumas! 
 
Išsirink savo Brompton
 
 
Mail Užsiprenumeruokite naujienlaiškį
Treneriai
sportininkai
Partneriai
Draugai
Priminti
Priminti
 
Įspėjimas
Dėl šios prekės pristatymo termino, būtinai susisiekite su vadybininku.
+370 672 70159
info@prosport.lt