BROMPTON sulankstomas dviratis – tobulas kompanionas nuotykiams mieste!

2024-06-26

Londone gaminamas Brompton prekinis ženklas daugeliui jau yra žinomas ir tikrai nedaug dviračių pasaulyje gali save laikyti tokiais atpažįstamais kaip Brompton. Jis ne tik atrodo kitaip. Jis yra kitoks.

Brompton - tai naudinga transporto priemonė moderniame pasaulyje, kuri leidžia šeimininkui mėgautis gyvenimu. Jis yra lengvai sulankstomas, suteikia daug laisvės, taupo erdvę ir Jūsų laiką.

C - line - tai jau klasika tapęs plieninis sulankstomas dviratis. Šio modelio dviračius galima įsigyti su dviejų tipų pavaromis, o dviratininkai gali pasirinkti žemą, vidutinį arba aukštą vairą, priklausomai nuo pageidaujamos sėdėjimo padėties ir savo ūgio.

Urban - 2 pavaros.

Su dviejų pavarų C Line Urban modeliu lengviau važiuoti, taip pat, jį lengviau nešioti nei C Line explore modelį. Naudojant vieną pavarų permetimo rankenėlę, labai paprasta perjungti pavarą. Dviratis puikiai tinka tiems, kurie daugiausiai važiuoja lygiu reljefu.

Explore - 6 pavaros

6 pavarų darbinis arkliukas pritaikytas tolimesnėms ir ilgesnėms kelionėms. C Line Explore idealiai tinka dviratininkams, kurie ne visada važiuoja tuo pačiu maršrutu ir reljefu. Taip pat tiems, kurie nori naudoti dviratį ne tik važiavimui mieste, bet ir ilgesnėms kelionėms, kuriose pasitaiko įvairių iššūkių.

P - line, Itin lengva, kompaktiška 12 pavarų sistema, sukurta miestui

Kalbant apie dviračius ir jų pavarų sistemas - daugiau ir reiškia daugiau. Todėl BROMPTON siūlo rinktis iš kelių pavarų sistemų, kuri būtų tinkamiausia būtent jums. 

Lygesniuose miestų keliuose, trumpoms kelionėms ar retesniam naudojimui dažnai geriau yra mažiau pavarų. Tačiau kitais atvejais galite norėti - arba jums reikia - jų daugiau. Štai čia ir yra visiškai nauja BROMPTON 12 pavarų sistema. Kaip ir BROMPTON dviratis, taip ir ši 12 pavarų sistema yra unikali. BROMPTON meistriškai sukūrė sprendimą, kuris suteikia jums daugiau pavarų ir didesnį jų diapazoną, o kartu sutalpina visa tai į kompaktišką sprendimą, skirtą gyvenimui ant dviejų ratų.

Naujo lygio rėmas, P - line titaninis galinis rėmas ir šakės yra 700 gramų lengvesni už visiškai plieninius analogus, tačiau yra lygiai tokie pat tvirti. Perdarytas pakabos blokas maksimaliai padidina efektyvumą ir jautrumą, perkeliant pedalų jėgą taip, kad pagerėtų valdymas ir valdymo savybės. Ir beabejo, smūgius amortizuojantis titanas jūsų kelią padaro lygų ir sklandų. 

"Superlight" 12 pavarų sistema, aukščiausias pavarų skaičius ir daugybė mažų pakopų tarp jų, todėl šis BROMPTON dviratis užtikrins dar patogesnį važiavimą kelionėse bei tyrinėjimuose.

Sulankstomas per 20 sekundžių, Sulankstoma viskas, net ir pedalai. Specialiai suprojektuotas taip, kad per 20 sekundžių pavirstų į mažą, užrakinamą bagažą.

Sukurta greičiui, Patikrintos našumo modifikacijos. Titano šakė ir galinis trikampis bei geriausi savo klasėje komponentai.

"Continental Contact Urban" padangos, šios lengvai sulankstomos padangos su kevlaro kantu, lyginant su plieniniu kantu, yra 60 g lengvesnė. Puregrip technologija užtikrina puikų sukibimą ir valdymą esant šlapiai ar sausai kelio dangai.

7 metų rėmo garantija, rankų darbo ir kokybės garantija užtikrinama BROMPTON Londono gamykloje. Mėgaukitės savo "Brompton" ilgiau.

Dizaino pasikeitimai

Brompton priėmė sprendimą pakeisti sidabrines dalis juodomis. Iki šiol, tik nuo 2015 metų pasirodžiusiuose specialaus leidimo (Black edition) Brompton dviračiuose, galėjome matyti juodas dalis (vairą, pedalus ir t.t.), bet kaip parodė laikas, šie specialūs leidimai buvo labai sėkmingi ir susilaukė Brompton mėgėjų palaikymo visame pasaulyje. Globali tendencija rodo, kad moderniausi dviračiai yra su juodais komponentais ir kad labiau atspindėtų vartotojų poreikius, Brompton juodą spalvą perkėlė ir į standartinius modelius.

Prie jau pamėgtų spalvų, galite įsigyti stulbinančiai atrodančią, arbatos įkvėptą, Matcha green spalvą, kuri jau dabar susilaukia pagyrų ir puikiai dera su juodomis detalėmis.

C-line modeliuose taip pat galite vėl pamatyti iškirtinę Flame lacquer spalvą.  Ja nadažytas pagrindinis rėmas gražiai žiūrisi su juodomis dalimis, kurių šiame modelyje yra daugiau nei kituose, nes piekinė ir galinė šakės bei vairo iškyša taip pat yra juodi.

Kaip iš pavadinimo nuspręsti koks tai dviratis?

Tai gana paprasta, paimkime pavyzdį:

BROMPTON sulankstomas dviratis C - line explore racing green – su vidutinio aukščio vairu

  1. C line, kaip ir minėjome, reiškia, kad tai klasikinis plieninio rėmo dviratis
  2. Explore reiškia 6 pavaras;
  3. Racing green – dviračio spalva;
  4. Pabaigoje nurodyta, kad tai vidutinio aukščio (anksčiau M) tipo vairas.

Tikimės, kad nuo šiol bus daug aiškiau skaityti dviračių pavadinimus ir atskirti jų konfigūracijas.

Penkios priežastys, kodėl verta rinktis Brompton sulankstomą dviratį


1. Jis leis Jums pažinti miestą iš naujo. Leisk Brompton sulankstomam dviračiui nuvežti tave į bet kurį pasaulio kampelį. Šio dviračio lankstumas ir patogumas suteiks galimybę kasdien patirti naujų nuotykių. Išlaisvink save nuo ribojančių transporto priemonių ir tyrinėk miestą kaip niekad anksčiau. Nori pakeisti aplinką? Tiesiog pasiimk Brompton į lėktuvą, traukinį ar automobilį, ir mėgaukis naujais potyriais.

2. Jis itin lengvai sulankstomas. Vos per kelias sekundes tvarkingai sulankstykite savo dviratį ir pasiimkite jį su savimi bet kur. Dėl savo kompaktiško dydžio, sulankstytą Brompton dviratį galite neštis net į viešąjį transportą ar dėl saugumo - su savimi į pastato vidų. Sulankstytą dviratį neškite laikant už balnelio arba traukite paskui save krepšyje ant ratukų.

Sulankstyto standartinio Brompton dviračio matmenys:  585mm aukštis x 565mm ilgis x 270mm plotis. Jei neturite kur laikyti tradicinio dviračio ir vertinate tvarką, rinkitės Brompton. Visiškai jokių dviračio laikymo sprendimų - tik važiavimo malonumas!

3. Jūsų dviratis - Jūsų taupyklė. Sulankstomas dviratis ne tik taupo Jūsų brangų laiką, aplenkdamas eismo spūstis, bet ir rūpinasi sveikata. Kasdienai pasirinkę dviratį - nebeišlaidausite pirkdami sporto klubo abonementą. Dabar sportuosite kelionės į darbą ar į susitikimą metu.

4. Sukurtas Jūsų saugumui. Londone veikiančioje Brompton gamykloje šie nuostabūs dviračiai surenkami rankomis, taip užtikrinama kokybė ir saugumas. Kuriant dizainą buvo atsižvelgta į dinamišką miestų reljefą bei pasitaikančias kliūtis. Nuo nedidelių ratų iki dviratininko pozicijos – viskas apgalvota Jūsų saugumui bei patogumui.

5. Nedraugiškas vagims. Brompton sulankstomas dviratis visur keliauja kartu su šeimininku. Jo nereikia palikti prirakinto prie kavinės ar parduotuvės, todėl galite ramiai mėgautis savo laisvalaikiu.

 

Brompton sulankstomų dviračių kolekciją rasite čia: https://www.prosport.lt/dviraciai/sulankstomi-dviraciai-brompton