wilson
suunto
atomic
tecnifibre
bolle
kona
fiveten
bianchi
atala
campagnolo
brompton
selle san marco
sks germany
vittoria
lotto

Naujienos

Važiavimas dviračiu mieste #4 Kelionė į Kulautuvą
21/06/2018
Šį kartą kviečiame visus kauniečius važiuoti kartu iki Kulautuvos. Jei mūsų bus tiek daug, kaip paskutinį kartą, nuo PROSPORT.LT parduotuvės važiuosime gatvėmis, o kitą dalį maršruto vaizdingu dviračiu taku panemune. Kulautuvoje galutinis maršruto taškas – prieplauka.  Prisijungti galite bet kurioje maršruto vietoje, dalyvių skaičius neribojamas. Kuo...
Daugiau...
Naujienos
Atgal
Kaip išsirinkti tinkamą dviratį? 2017-05-19

Dviratis dažniausia priemonė, kurią pasirenkame norėdami fiziškai geriau jaustis, patirti judėjimo laisvę, sportinį azartą ir visaverčio poilsio malonumą. Tačiau, kaip ir poreikiai bei galimybės, – dviratis dviračiui nelygu. Jį renkantis pravartu pasiremti objektyviais kriterijais, kurie padės teisingai apsispręsti.

Visada norime daugiau pamatyti, geriau pailsėti, jaustis komfortiškai, savo laisvalaikį praleisti maksimaliai efektyviai. Dviratis šiuos lūkesčius padeda išpildyti, tačiau visada kyla dilema: dviratis išrastas, bet ne vienas. Pasirinkimo spektras platus ir apsispręsti, kuris tinkamiausias jums, nėra paprasta. Tokiu atveju apdairu pasitarti su profesionalais.

Tikslas, vertė ir sąlygos

Pasak Edvino Paulausko, specializuotos dviračių, teniso ir kalnų slidinėjimo produktais prekiaujančios bei konsultuojančios bendrovės PROSPORT.LT direktoriaus, pirmas klausimas, į kurį reikėtų atsakyti renkantis dviratį, – kokiam tikslui jo reikės: norite įgyti geresnę fizinę formą, sureguliuoti svorį, smagiai ir aktyviai leisti laiką mieste, o gal savaitgaliui išvykę į Palangą ar Druskininkus turėti priemonę, su kuria galėtumėte laisvai judėti po kurortą ir jo apylinkes.

Antras klausimas – pirkinio biudžetas ir gaunama vertė. Dviračių teikiama vertė skiriasi – vienokius rasite supermarketuose, kitokio lygio dviračiai parduodami specializuotose parduotuvėse.

Trečia – privalu įvertinti, kur dažniausiai ketinate važinėti: miško takais, plentu ar dviračių takais mieste. Pagal tai galima spręsti, ar jums tiktų įprastas miesto, plentinis, kroso, kalnų ar elektrinis dviratis.

Atsakius į šiuos klausimus pasirinkimo ratas susiaurės ir beliks iš kelių variantų išsirinkti tą, kuris tiks būtent jums pagal dviračio techninius parametrus ir jūsų fizinę sandarą, bei planuojamą įsigijimui biudžetą.

Dviratį reikia matuotis

Specialistas nepataria dviračio pirkti internetu. Anot jo, dviratis ne laikrodis, kurį užsidėjai ant rankos – ir tinka. Kad dviratis tiktų ir veiktų kaip Šveicariškas laikrodis, dviračio naudotoją reikia pamatuoti ir pagal gautus matmenis surinkti bei individualiai dviratį suderinti.

PROSPORT.LT parduotuvėse kiekvienam individualiai pataria profesionalai, o pasirinkimo spektras visa apimantis: net 14 skirtingų kategorijų bei įvairių dydžių dviračiai, pvz., seniausio pasaulyje dviračių gamintojo „Bianchi“ modeliai, pagal pardavimus didžiausiųjų penketuke esančios Kanados kompanijos „Kona“ miesto ir kalnų dviračiai, bene garsiausi pasaulyje sulankstomi anglų „Bromptom“ dviračiai. Šie lengvi, kokybiški, patogūs ir itin kompaktiški dviračiai tilps bet kurio automobilio bagažinėje ir atitiks net griežtus lėktuvo bagažo standartus, tad jį, kaip ir laikrodį, galima visada turėti su savimi“, – sakė E. Paulauskas.

Išbandyti – būtina

Pasak specialisto, norint važiuoti dviračiu patogiai, ypač ilgesnį laiką ir atstumą, – svarbiausia teisinga sėdėsena. Jokių burtų nėra: renkantis dviratį reikia išmatuoti žmogų. Šią paslaugą teikia PROSPORT.LT. Pagrindinis matmuo – aukštis iki kirkšnio, pagal kurį nustatomas tinkamiausias rėmo dydis, o patogiam ir efektyviam važinėjimui turi būti tinkamai sureguliuota vairo, balnelio ir atstumo iki pedalų padėtis. PROSPORT.LT specialistai pirkėjui siūlo atlikti dviračio priderinimo programą „Bike Fit“ – būsite garantuotas, kad dviratis parinktas būtent jums ir padeda siekti tikslų, dėl kurių jį įsigijote.

„Kai išsiaiškinsite, kokiam tikslui ir kokios vertės dviratį perkate, parduotuvėje būtinai išbandykite mažiausiai du jūsų kriterijus atitinkančius dviračius. Tikrai pajusite, kuris iš jų „prie širdies“. Tada džiaugsitės ne tik įsigiję naują pirkinį, bet ir tinkamai palaikysite fizinę formą, patirsite džiaugsmą bei malonumą važinėdami dviračiu“, – teigia E. Paulauskas.

Dviratis – reikšmingas stiliaus elementas

Galiausiai, dviratis kalba ir apie jūsų stilių, ypač jei renkatės važinėtis miesto gatvėmis, o ne tik ekstremaliose kalnų ar miško trasose. Stilingieji italai „Bianchi“ gamintojai išrado ir savo dviračiams naudoja unikalią tik jiems būdingą spalvą „Celeste“. Taip dviratis tampa išskirtine priemone ne tik patogiai iš taško A pasiekti tašką B, bet drauge praeiviams spinduliuoti savo romantišką nuotaiką.

   

DVIRAČIAI | CYCLOCROSS | ELEKTRINIAI | MIESTO | KALNŲ | MOTERIŠKI  

PLENTO | SULANKSTOMI | TURISTINIAI | VAIKIŠKI | VINTAŽINIAI

Mail Užsiprenumeruokite naujienlaiškį
Treneriai
sportininkai
Partneriai
Draugai
Priminti
Priminti
 
Įspėjimas
Dėl šios prekės pristatymo termino, būtinai susisiekite su vadybininku.
+370 672 70159
info@prosport.lt