Kaip išsirinkti Brompton dviratį ir kodėl verta jį turėti?

2022-03-08

Kaip išsirinkti Brompton dviratį ir kodėl verta jį turėti?
Brompton prekinis ženklas daugeliui jau yra žinomas, bet kaip pasirinkti sau tinkamą dviračio modelį? Nuo 2022 Brompton pakeitė savo dviračių žymėjimo koncepciją, siekdami ją supaprastinti. Nuo šiol galite rinktis iš A line, C line, C line electric, P line ir T line modelių. Šiuo metu Lietuvoje galite įsigyti tik C line modelius, todėl juos plačiau ir aptarsime.

 

C line - tai jau klasika tapęs plieninis sulankstomas dviratis. Šio modelio dviračius galima įsigyti su trijų tipų pavaromis, o dviratininkai gali pasirinkti žemą, vidutinį arba aukštą vairą, priklausomai nuo pageidaujamos sėdėjimo padėties ir savo ūgio.

Urban - 2 pavaros.

Su dviejų pavarų C Line Urban modeliu lengviau važiuoti, taip pat, jį lengviau nešioti nei kitus C Line modelius. Naudojant vieną pavarų permetimo rankenėlę, labai paprasta perjungti pavarą. Dviratis puikiai tinka tiems, kurie daugiausiai važiuoja lygiu reljefu.

Utility - 3 pavaros

Trys vidinės pavaros yra tvirtos ir nereikalauja daug priežiūros. Užsandarinti krumpliaračiai yra apsaugoti nuo smėlio, vandens ir smūgių, todėl tarnaus ilgai. Lengvai naudojamos stebulės pavaros leidžia perjungti pavaras stovint, todėl C Line Utility yra geras pasirinkimas tiems, kuriems važiuojant tenka dažnai sustoti ( pavyzdžiui - judriame mieste). Taip pat, tokių pavarų privalumus pajus tie, kurie dažnai važiuoja esant drėgnam orui ar net lietui.

Explore - 6 pavaros

6 pavarų darbinis arkliukas pritaikytas tolimesnėms ir ilgesnėms kelionėms. C Line Explore idealiai tinka dviratininkams, kurie ne visada važiuoja tuo pačiu maršrutu ir reljefu. Taip pat tiems, kurie nori naudoti dviratį ne tik važiavimui mieste, bet ir ilgesnėms kelionėms, kuriose pasitaiko įvairių iššūkių.

Kaip iš pavadinimo nuspręsti koks tai dviratis? Tai gana paprasta, paimkime pavyzdį:

BROMPTON sulankstomas dviratis C - line explore racing green – su vidutinio aukščio vairu

  1. C line, kaip ir minėjome, reiškia, kad tai klasikinis plieninio rėmo dviratis
  2. Explore reiškia 6 pavaras
  3. Racing green – dviračio spalva
  4. Pabaigoje nurodyta, kad tai vidutinio aukščio (anksčiau M) tipo vairas.

Tikimės, kad nuo šiol bus daug aiškiau skaityti dviračių pavadinimus ir atskirti jų konfigūracijas.


 

Penkios priežastys, kodėl verta rinktis Brompton sulankstomą dviratį

1. Jis leis Jums pažinti miestą iš naujo.
 Leisk Brompton sulankstomam dviračiui nuvežti tave į bet kurį pasaulio kampelį. Šio dviračio lankstumas ir patogumas suteiks galimybę kasdien patirti naujų nuotykių. Išlaisvink save nuo ribojančių transporto priemonių ir tyrinėk miestą kaip niekad anksčiau. Nori pakeisti aplinką? Tiesiog pasiimk Brompton į lėktuvą, traukinį ar automobilį, ir mėgaukis naujais potyriais.

2. Jis itin lengvai sulankstomas. Vos per kelias sekundes tvarkingai sulankstykite savo dviratį ir pasiimkite jį su savimi bet kur. Dėl savo kompaktiško dydžio, sulankstytą Brompton dviratį galite neštis net į viešąjį transportą ar dėl saugumo - su savimi į pastato vidų. Sulankstytą dviratį neškite laikant už balnelio arba traukite paskui save krepšyje ant ratukų.

Sulankstyto standartinio Brompton dviračio matmenys:  585mm aukštis x 565mm ilgis x 270mm plotis. Jei neturite, kur laikyti tradicinio dviračio ir vertinate tvarką, rinkitės Brompton.

3. Jūsų dviratis - Jūsų taupyklė. Sulankstomas dviratis ne tik taupo Jūsų brangų laiką, aplenkdamas eismo spūstis, bet ir rūpinasi sveikata. Kasdienai pasirinkę dviratį - nebeišlaidausite pirkdami sporto klubo abonementą. Dabar sportuosite kelionės į darbą ar į susitikimą metu.

4. Sukurtas Jūsų saugumui. Londone veikiančioje Brompton gamykloje šie nuostabūs dviračiai surenkami rankomis, taip užtikrinama kokybė ir saugumas. Kuriant dizainą buvo atsižvelgta į dinamišką miestų reljefą bei pasitaikančias kliūtis. Nuo nedidelių ratų iki dviratininko pozicijos – viskas apgalvota Jūsų saugumui bei patogumui.

5. Nedraugiškas vagims. Brompton sulankstomas dviratis visur keliauja kartu su šeimininku. Jo nereikia palikti prirakinto prie kavinės ar parduotuvės, todėl galite ramiai mėgautis savo laisvalaikiu.

 

Brompton sulankstomų dviračių kolekciją rasite čia: https://www.prosport.lt/dviraciai/sulankstomi-dviraciai-brompton