Kaip išsirinkti SUUNTO sportinį laikrodį?

2021-04-21

Kas tai yra sportinis laikrodis? Tai labai funkcionalus, tvirtas ir paprastai atsparus vandeniui laikrodis. Sportinis laikrodis turi būti lengvai skaitomas, atsparus smūgiams, įbrėžimams ir fiziniam kontaktui.

Renkantis sportinį laikrodį, pirmiausia reikia nuspręsti kokiam tikslui jis turi tarnauti. Tikslai gali būti įvairūs: sveikatos pagerinimui, fiziniam aktyvumui sekti, viršsvorio reguliavimui, kelionėms, įvairiems nuotykiams. Žinant savo fizinės veiklos parametrų evoliuciją, kyla noras siekti kuo aukštesnių tikslų.

Nuspręskite kokios informacijos jūs pageidaujate. Tik įveikto atstumo, tempo, ir laiko? Rinkitės bazinį arba vidutinio lygio sportinį laikrodį. Širdies darbo informacijos? Rinkitės sportinį laikrodį su širdies darbo matavimu. Dienos aktyvumo sekimą – rinkitės laikrodį su aktyvumo sekimu.

Siekiant progreso, reikia sekti savo veiklos parametrus, bei rekomenduojamą atsistatymo laiką. Reguliariai užsiimant fizine veikla labai svarbu žinoti savo intensyvumo zonas. Tai padės pasiekti savo tikslus. Kardio treniruotei reikalingos mažo intensyvumo ir ilgos trukmės treniruotės. Siekiant treniruoti greitį, reikalingos trumpų atkarpų maksimalaus intensyvumo treniruotės. 

Vienas iš geriausių būdų sekti savo treniruočių efektyvumą - naudoti sportinį laikrodį, kuris gali stebėti jūsų širdies ritmą, sekti atstumus, greitį, intervalų laiką ir apdoroti visą šią informaciją, kuri padės sukurti asmeninį treniruočių režimą, kuris leis pasiekti geriausių rezultatų.
 

Suunto - suomiškos kokybės ženklu pažymėti sportiniai laikrodžiai puošia geriausių pasaulio atletų riešus ir padeda jiems optimizuoti treniruočių režimą bei pranokti bet kokias logikos ribas:

 

SUUNTO 3 - naujasis „Suunto 3“ sukurtas taip, kad veiktų harmoningai su jūsų gyvenimu. Laikrodis turi itin minkštą mikropluošto tekstilės dirželį, kuris idealiai apdengia riešą, yra patogus ir  kvėpuojantis. Suunto 3 laikrodis - tai ne tik fizinės būklės stebėjimo priemonė, bet ir optimalus širdies ritmo matavimo prietaisas. Šį laikrodį rekomenduojame tiems, kurie nori pagerinti savo bendrą fizinę būklę ir sveikatą. Elegantiškas minimalistinis dizainas leis jums, dėvėti laikrodį prie bet kokio stiliaus aprangos.
 

SUUNTO 5 -  tai sportinis laikrodis, turintis daugiau nei 80 sportinių programų, pritaikantis individualias treniruočių programas ir stebintis jūsų fizinę būklę 24/7. Šis laikrodis turi 20-40h baterijos veikimo laiką. Laikrodis taip pat seka jūsų  įtampą, stresą ir miegą, todėl galite įsitikinti, kad esate pailsėjęs ir pasiruošęs kitai sportinei veiklai. Šis patvarus kompanionas yra su daugybe funkcijų, kurios patenkins norinčius pagerinti savo fizinę būklę. Bėgimo, dviračių ir plaukimo režimai suteikia pakankamai duomenų, kad būtų galima treniruotis norint pasiekti geriausių rezultatų.

 

SUUNTO 7 - tai išmanaus ir sportinio laikrodžio hibridas, kuris suteikia geriausias abiejų pasaulių funkcijas ir yra sukurtas taip, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti savo laiką. Tai yra laikrodis, kuris sujungia įvairiapusę „Suunto“ sporto patirtį, miego ir sveikatos įžvalgas, nemokamus lauko žemėlapius neprisijungus prie interneto ir navigaciją. Taip pat naudingas išmaniųjų laikrodžių funkcijas, tokias kaip- matykite savo suplanuotus susitikimus, adresus, matykite savo pirkinių sąrašą, ir muzikos valdymo paslaugą. Kaip ir kiti naujausi „Suunto“ modeliai, jis turi išskirtinį stilių ir puikios raiškos liečiamą „AMOLED“ ekraną, padengtą „Gorilla Glass“ stiklu. Šį laikrodį galime rekomenduoti tiems, kas nori visų išmanaus laikrodžio siūlomų privalumų, kartu su visomis sporto funkcijomis ir sekimu. 

SUUNTO 9  - tai universalus GPS laikrodis, skirtas sportininkams, kurie kelia aukščiausius lūkesčius savo sportiniam laikrodžiui. Išmani akumuliatoriaus naudojimo ir valdymo sistema su specialiais priminimais užtikrina, kad jūsų laikrodis tarnautų tiek laiko, kiek reikės. Tvirtas laikrodis yra sutvertas ilgoms ir sunkioms treniruotėms, lenktynėms ir ekstremaliems nuotykiams. Jei esate bėgikas ar ištvermės sporto mėgėjas - šio modelio laikrodžiai skirti jums.

Dalykai į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį

Sportinis laikrodis, tai ne tik jūsų treneris ant riešo, bet ir puikus bei stilingas aksesuaras subtiliai parodantis jūsų statusą, bei estetinį brandumą. Prieš priimant sprendimą įsigyti sportinį laikrodį, geriausia pasitarti su profesionaliu konsultantu ir, jei yra galimybė, išbandyti laikrodį prieš perkant. PROSPORT.LT teikia šią išbandymo galimybę.

 

Jei planuojate naudoti laikrodį plaukimo ar triatlono treniruotėms, įsitikinkite, kad pasirinkote laikrodį, kuris galės pateikti visus duomenis, kurių jums reikia norint pasiekti užsibrėžtą tikslą.

 

Treniruotės, bet kokiam sportui ir bet kurioje sporto šakoje, reikalauja drausmės. Jei apsiginkluosite tinkamu sportiniu laikrodžiu, galėsite lengviau stebėti savo rezultatus ir sėkmingai pasiekti tikslus.


SUUNTO sportinius laikrodžius rasite čia