Kas yra Bolle RX akiniai?

2022-04-11

 

RX akiniai nuo saulės sujungia ryškų akinių su dioptrijomis regėjimą ir visišką apsaugą nuo saulės, kurią suteikia saulės akiniai. Tai reiškia, kad vasarą savo įprastus akinius su dioptrijomis galite pakeisti Bolle RX saulės akiniais ir mėgautis stilingu, bet kartu ir būtiną praktiškumą bei apsaugą suteikiančiu aksesuaru.

Tokie akiniai labai praverčia vairuojant, sportuojant ir atliekant kitas kasdienes veiklas lauke. Galite rinktis iš plataus rėmelių ir skirtingų lęšių asortimento, todėl kiekvienas ras sau tinkamą derinį.

Kad galėtumėte užsisakyti Bolle RX saulės akinius su dioptrijomis, Jums reikės gydytojo recepto. Prieš užsakydami Bolle RX akinius, pasitikrinkite regėjimą, kad receptas būtų kuo naujesnis.

Kaip užsisakyti norimus laisvalaikio ar sportinius saulės akinius su dioptrijomis?

Turėdami gydytojo receptą akiniams su dioptrijomis, atvykite į vieną iš PROSPORT.LT parduotuvių ir išsirinkite Jums labiausiai patinkantį Bolle akinių rėmelį. Pasirinkus Jums prie veido tinkantį rėmelio modelį sužinosite, kokie saulės akinių lęšiai gali būti kombinuojami su pasirinktu rėmeliu.

Recepto pavyzdys:

Čia galite susipažinti su akinių rėmeliais, kuriuos Bolle šiuo metu siūlo kaip pritaikytus RX. Po rėmeliais nurodytos kainos skirtos nereceptiniams akiniams (be dioptrijų). Kiek pasirinkti akiniai kainuos, galėsite sužinoti tik pateikus visą reikiamą informaciją parduotuvės konsultantui. Užsakymas paprastai pagaminamas ir pristatomas per 3 savaites.

 

RX akiniai tinka 99% žmonių su receptu korekciniams akiniams. Itin retais atvejais, gamintojas gali susisiekti ir informuoti, kad pasirinkta rėmelio bei lęšio kombinacija su Jūsų receptu yra negalima. Receptiniai Bolle RX akiniai negrąžinami, nes yra užsakomi ir pritaikomi konkrečiai pagal Jūsų receptą.

Daugiau nei paprasti akiniai.

Išsirinkus rėmelį ir turint receptą, Jūs galite rinktis lęšius su revoliucinėmis Bolle technologijomis ir taip pasiekti didžiausia optinį aiškumą bei precizišką spalvų atvaizdavimą,

Lęšio technologija Phantom ir Phantom +

Phantom technologija apjungia 3 pažangias technologijas.

  1. Photochromas, tai lęšių savybė reaguoti į šviesos srautą tamsėjimu arba šviesėjimu. Tai užtikrina pastovų komfortiško intensyvumo šviesos srautą bet kokiomis oro sąlygomis.
  2. Anti scrach padengimas apsaugo nuo įbrėžimų ir daug ilgiau išlaiko lęšį puikios būklės, net 40% ilgiau už analogiškas technologijas.
  3. Lęšis sukurtas iš itin lengvos medžiagos, 14% lengvesnės nei polikarbonatas, todėl tai leidžia padidinti lęšio plotą ir kartu matymo lauką nedidinant svorio.
  4. Poliarizacija blokuoja šviesos atspindžius nuo horizontalių paviršių (šlapios kelio dangos, sniego, vandens), padidina matymo ryškumą, kontrastingumą bei sukuria puikų optinį komfortą. Tik Phantom +

Lęšio technologija Volt ir Volt +

Pirmasis lęšis, kuriam sukurti pirmą kartą į pagalbą buvo pasitelktas dirbtinis intelektas.

Analizuojant daugiau nei 20 milijonų skirtingų spalvos pastiprinimo variantų, galiausiai buvo išrinkta 1 formulė, kuri sukūrė naują standartą didelio kontrasto lęšiams.

Volt+ net 30 % stipriau išryškina aplinkoje esančias spalvas, bet tuo pačiu išlaiko baltos spalvos balansą.

Poliarizacija blokuoja šviesos atspindžius nuo horizontalių paviršių (šlapios kelio dangos, sniego, vandens), padidina matymo ryškumą, kontrastingumą bei sukuria puikų optinį komfortą. Tik Volt +

Poliarizacija

Poliarizuoti akinių lęšiai blokuoja šviesos atspindžius nuo horizontalių paviršių (šlapios kelio dangos, sniego, vandens), padidina matymo ryškumą, kontrastingumą bei sukuria puikų optinį komfortą.