Kas yra "SuuntoPlus" parduotuvė?

2024-03-26

SuuntoPlus parduotuvė yra tarsi programėlių parduotuvė skirta  Suunto laikrodžių turėtojams, kurioje galite pasirinkti ir atsisiųsti norimas sporto programas ir naudotojo vadovus tiesiai į  savo laikrodį. Mes visi norime gauti skirtingus dalykus iš kiekvienos treniruotės, kiekvienų varžybų ar tiesiog dienos kalnuose. Sporto programėlės ir gidai sukurti taip, jog tai būtų tarsi atsakas į individualius mūsų visų poreikius.

 

Kur rasti "SuuntoPlus" parduotuvę?

1 veiksmas: atidarykite "Suunto" programėlę, bakstelėkite laikrodį viršutiniame dešiniajame kampe;

2 veiksmas: spustelėkite SuuntoPlus Store

3 veiksmas: dabar matysite visų "Suunto" laikrodžių, sporto programų ir įrenginių sąrašą.

Kaip gauti programėles į savo laikrodį?

1 veiksmas: pasirinkite vieną iš programėlių, bakstelėkite ją ir vartotojo sąsajos ekrane spustelėkite "Įdiegti į laikrodį".

2 veiksmas: kai laikrodis baigs sinchronizutis su programėle, programėlė bus įdiegta laikrodyje.

3 žingsnis: Suunto sports programėlė dabar pažymėta kaip "įdiegta". Kai tik sporto režimas yra pasirinktas, jis visada įsimenamas. Taigi, jei naudojate "maksimalios galios" programą važiuodami dviračiu, kitą kartą šis režimas bus įjungtas be papildomo pasirinkimo.

Laikrodžių suderinamumas

Priklausomai nuo konkrečios "SuuntoPlus" sporto programėlės, kai kurios sporto programėlės reikalauja tam tikros aparatinės įrangos (pvz., orų programai reikia barometro, kad ji veiktų).

Suunto Race, Vertical ir 9 Peak Pro leidžia naudoti dvi SuuntoPlus programėlės vienu metu. Senesnių modelių laikrodžiuose galima naudoti tik vieną "SuuntoPlus" programėlę vienam stebimam įvykiui

 

Iš anksto įdiegtos programos

Yra numatytųjų "SuuntoPlus" sporto programų, kurios automatiškai įkeliamos į "Suunto" laikrodį, kai pirmą kartą sinchronizuojate laikrodį su "Suunto" programa.

Taip pat iš anksto įdiegtas sporto programėles, kurios įkeltos į laikrodį, naudotojas gali pašalinti ir tada jos nebebus bus automatiškai susietos su konkrečiu sporto režimu.