Kokie slidinėjimo batai tinka Tau?

2018-09-17

Tikriausiai daugelis slidinėjusių kalnų slidėmis žino jausmą, kai nebesinori stotis ant slidžių dėl itin nepatogių slidinėjimo batų, kurie nuspaudžia pėdas, sukelia nemalonų jausmą ir panaikina bet kokį norą tęsti atostogas. Tačiau, ar galima to išvengti?

Atomic – lyderis kalnų slidinėjimo srityje pasaulyje. Dėka savo technologijų Atomic batai tapo vienais geidžiamiausių, o Atomic Hawx – geriausiai parduodamas slidinėjimo batų modelis pasaulyje!

Visai nesunku nuspėti, kodėl šis modelis tapo tokiu sėkmingu ir populiariu. Pagrindinis šių batų privalumas – trys batų versijos:

Ultra – 25% lengvesni už rinkos starndartą, tinkantys siauresnei pėdai (bato plotis - 98mm)

Prime – vidutinio pločio pėdai, tinkantys didžiajai daugumai žmonių (bato plotis – 100mm), 2019 m. Modelis – net 25% lengvesnis.

Magna – skirti platesnę pėdą turintiems žmonėms (bato plotis – 102mm)

Visi Atomic Hawx serijos batai turi Memory Fit technologiją, leidžiančią suformuoti batą idealiai tinkantį Jūsų pėdai. Tiesiog parodykite, kuri vieta Jums kelia diskomfortą ir po kelių akimirkų pamiršite bet kokį skausmą.

„Tik užsidėjus batą supratau, kad jis patogiausias iš visų, kuriuos iki šiol matavausi“, sako ne vienas, pasimatavęs Hawx. Atomic daug investuoja į tai, kad batas Jums tiktų ir patiktų jau pirmą kartą juos avint. Formuojamas Memory Fit 3D bato įdėklas tobulai prisitaiko prie Jūsų pėdos, kadangi termofikacinis Memory Fit procesas per keletą minučių suformuoja įdėklą tinkantį būtent Jūsų kojai.

Atomic Hawx batai sukurti taip, jog maksimalų slidinėjimo efektyvumą galėtų patirti ir slidinėjimo ekspertas, ir pradedantysis.

Apžiūrėjus batus atidžiau galima pamatyti, kad ant jų yra rašomi du bato dydžiai. Kiekviena Atomic batų pora yra gaminama dviejų dydžių:  komplekte su batais gaunate papildomus padukus, kuriuos idėjus batai sumažėja puse dydžio (pvz. 28,5 ir 28,0 dydžiai). Taip žmogus gali turėti batus, kurie jam idealiai tinka.

Pagrindinės Atomic Hawx batų technologijos:

Memory Fit – leidžianti suformuoti batą pagal Jūsų pėdą.

Memory Fit 3D įdėklai, nuo kojos šilumos slidinėjant prisitaikantys prie Jūsų kojos formos.

Power Shift  - technologija leidžianti reguliuoti bato pasvirimo į priekį kampą.

Sole Flex - pado srityje padidina balansą ir kontrolę.

Prolite – 25% lengvesnis batas.

Kaip vyksta batų parinkimas PROSPORT.LT parduotuvėse?

1.       Įvertinus Jūsų slidinėjimo patirtį parenkamas bato standumas.

2.       Specialia matuokle pamatuojamas Jūsų pėdos ilgis ir plotis.

3.       Atsižvelgus į Jūsų kojos parametrus gaunate rekomenduojamo dydžio batus, kuriuos Jums konsultantas padeda teisingai užsidėti.

4.       Tuomet atsistojus į slidinėjimo poziciją įvertinama, ar batas išties Jums tinka.

5.       Jeigu jaučiate diskomfortą, tuomet batai yra šildomi ir suformuojami atsižvelgiant į Jūsų pojūčius.

* PROSPORT.LT pirktiems batams galioja 2 metų gamintojo garantija ir per 2 metus nuo pirkimo galite kreiptis dėl nemokamo batų formavimo.