Kona Sutra - du dviračiai viename!

2022-08-30Kona Sutra - du dviračiai viename!

Ar kada nors svajojai apie dviratį, su kuriuo galėtum keliauti visur? Kona Sutra gravel/turistinis dviratis patenkins net reikliausio dviratininko lūkesčius!

Nuo pat 1988 – ųjų Kona puoselėja dviračių sportą ir laisvę, kurią patiriame važiuodami dviračiu. Ši kompanija vis dar turi tuos pačius įkūrėjus, jų darbuotojai vis dar yra gabūs ir aistringi dviratininkai. Kona nėra milžiniška kompanija, tačiau nėra ir maža. Tai pasišventusių dviratininkų grupė, kurianti dviračius šį sportą mylintiems žmonėms. Visai nesvarbu ar ta meilė nauja ar prasidėjusi vaikystėje.Kodėl verta rinktis Kona Sutra?

Kona Sutra modelis buvo pristatytas 2005 metais ir iškart buvo priimtas į pačių patikimiausių ir geriausių turistinių dviračių gretas. Kiekvienais metais sudaromuose „adventure“ tipo dviračių penketukuose ar dešimtukuose galite rasti Sutra ar Sutra LTD modelius.

Tai itin universalus dviratis, todėl galima sakyti, kad perkate 2 dviračius viename. Kona Sutra galite naudoti kaip turistinį dviratį. Jo plieninis rėmas, daug krepšių tvirtinimo taškų, ergonominis rankų darbo Brooks balnelis ir priekinė bagažinė puikiai tiks keliavimui dviračiu net ir ilgus atstumus. Na, o jei neplanuojate traukti į ilgas keliones, bet norite mėgautis sportiškesniu važiavimu mieste ar bekele, tereikia nusiimti priekinę bagažinę, sparnus ir pasikeisti balnelį bei mėgautis gravel dviračio teikiamais privalumais.Norintiems keliauti toli  ir turistauti

Pilnai purvasargiais dengiami ratai, Brooks rankų darbo odinis ergonominis balnelis ir didelis kiekis montavimo taškų, skirtų krepšiams ar kitiems ilgoms kelionėms būtiniems aksesuarams.

Plieninis rėmas yra amžinas, ypač tvirtas ir elastingas. Hibridiniai mechaniniai/hidrauliniai stabdžiai sujungia trosu valdomų stabdžių patikimumą ir lengvą reguliavimą su hidraulinių stabdžių stiprumu.

Norintiems mėgautis gravel dviračiu

Dideli 700c ratai, nepramušamos Schwalbe 40 mm padangos ir nepriekaištinga rėmo geometrija leis šturmuoti kelius. Dviratis bus greitas ir patogus mėgaujantis bekele.

Pirk vieną dviratį, bet gauk beribį panaudojimo potencialą ir mėgaukis dviejų skirtingų dviračių teikiamais privalumais.

Įsigyk čia:  Pirmyn į nuotykius