Naujiena! Žiemos kolekcijos dviratininkų bateliai jau PROSPORT.LT!

2022-10-18

G.ICE Storm 1.0 GoreTex idealiai tinka esant itin šaltam orui arba lyjant. Viršutinė dalis: puikiai kvėpuojantį G.active oro srauto mikropluoštą sujungia su Gore-Tex® Duratherm® membrana. Šis derinys užtikrina pralaidumą orui, nepralaidumą vandeniui, šilumos izoliaciją net ir pačiomis stipriausiomis šalčio sąlygomis. Elastinė ir vandenį atstumianti apykaklė su reguliuojamu užsegimu maksimaliai izoliacijai, galine kilpa, kad būtų lengva pritvirtinti, ir refleksiniais įdėklais, kad padidintų saugumą esant blogam matomumui. Antgalio ir šonų srityse sutvirtinimai nuo dilimo. Vidpadis: Puikiai izoliuoja, pridėtas šilumą atspindintis aliuminis, esantis tarp pado ir viršutinės dalies, sukuria šilumos barjerą, leidžiantį pėdai išlikti šiltai ir sausai. Neslystantis kulnas ir anatominė užsegimo sistema: BOA Fit sistema su IP-1 ratuko platforma, užtikrinanti greitą, lengvą, tikslų prigludimą ir vienodą užsegimą visoje priekinėje batų dalyje. Vidinis padas: anatominis su atrama vidurio srityje, kad būtų užtikrintas patogumas ir efektyvumas minant pedalus. GAERNE MTB 2DENSITY SOLE 7.0: tiesiai iš Gaerne tyrimų ir plėtros komandos pristatomas naujasis "MTB 2DENSITY SOLE 7.0". Naujas padas, sukurtas specialiai kalnų dviračiams. Pado struktūroje derinamos nailono ir stiklo pluošto medžiagos, todėl jis yra patvarus, lengvas ir plonas. Protektorius buvo sukurtas taip, kad užtikrintų maksimalų sukibimą / stabilumą ir turi puikų atsparumą įvairiems reljefo tipams. Dvi nuimamos priekinės smeigės suteikia šiems batams geresnį sukibimą kintamoje ir purvinoje vietovėje.

 

GAERNE G.ICE STORM MTB 1.0 GORETEX mtb dviratininko bateliai

Tiesiogiai iš Gaerne tyrimų ir plėtros komandos pristatomas naujasis „MTB 2DENSITY SOLE“. Naujas padas, sukurtas specialiai kalnų dviračiams. Pado struktūroje derinamos nailono ir stiklo pluošto medžiagos, todėl jis yra patvarus, lengvas ir plonas. Protektorius buvo sukurtas taip, kad užtikrintų maksimalų sukibimą / stabilumą ir turi puikų atsparumą įvairiems reljefo tipams. Dvi nuimamos priekinės smeigės suteikia šiems batams geresnį sukibimą kintamoje ir purvinoje vietovėje.

 

GAERNE G.ICE STORM ROAD 1.0 GORETEX plento dviratininko bateliai

GAERNE EPS CARBON POWER SOLE 8.0 yra pagamintas iš nailono, praturtinto anglimi, kad būtų užtikrintas optimalus standumas. Dėka pėdų formos padų lanko srityje padidėja pėdos stabilumas. Penkios ventiliacijos angos garantuoja vėdinimą bato viduje. Padas turi neslystantį įdėklą pirštų srityje ir keičiamą pagalvėlę. Ant pado atspausdinta išlyginimo skalė leidžia įsiminti tvarsčio padėtį. Palyginus su ankstesniu padu, tvarsčio padėties galimybės buvo padidintos 9 mm. Suderinamas su daugeliu greito atleidimo pedalų. Išskirtinis standumo indeksas 8.0.

 

GAERNE G.ICE STORM ALL TERRAIN 1.0 GORETEX dviratininko bateliai

 

Atkreipkite dėmesį: Gaerne batai yra šiek tiek mažinti. Remdamiesi savo patirtimi, rekomenduojame užsisakyti vienu dydžiu didesnį nei įprastai.