OAKLEY saulės akiniai – galimybė būti išskirtiniam

2023-07-14

Saulės akiniai yra nepamainomas aksesuaras ir stiliaus akcentas kone kiekvieno žmogaus kasdienybėje. Tiek vasaros, tiek žiemos metu akiniai nuo saulės atlieka ne vieną paskirtį. Tai ne tik išskirtinė stiliaus detalė, tačiau ir apsauga jūsų akims nuo kaitrių ir žalingų saulės spindulių, dulkių ir akinimo.

Oakley yra amerikiečių prekės ženklas, įkurtas 1975 metais. Gaminant Oakley saulės akinius taip pat yra naudojamos aukštos kokybės medžiagos ir modernios technologijos, kad būtų užtikrinta maksimali apsauga ir patogumas. Oakley akinių stiliaus dizainas dažnai yra labai išskirtinis ir modernus, patraukiantis tiek sportininkus, tiek žmones, kurie savo kasdienybės be saulės akinių tiesiog neįsivaizduoja. Oakley taip pat garsėja savo optinių technologijų taikymu, tokių kaip "Prizm" lęšiai, kurie padeda pagerinti regėjimą ir kontrastą skirtingose aplinkose.

Oakley saulės akiniai išsiskiria jau minėta ekskliuzyvine Prizm™ technologija, kurios dėka padidėja kontrastingumas ir yra matomos ryškesnės spalvos. Ši technologija užtikrina, jog Oakley saulės akiniai patobulins spalvas, kontrastus ir paryškins smulkius vaizdus.

Prizm™ yra ne vienintelė technologija, kuria gali pasigirti Oakley saulės akiniai. Savo akinių rėmeliuose šis prekinis ženklas naudoja augalinės kilmės BiO-Matter® medžiagas, kurių dėka yra užtikrinamas visą dieną trunkants komfortas, o išskirtinės Oakley Unobtainium® nosies pagalvėlės, užtikrins beprecendentį komfortą ir geresnį sukibimą.

Tikrai nesumeluosime teigdami, jog Oakley saulės akiniai yra vieni labiausiai išsiskiriantys savo dizainu. Gausi modelių, formų ir spalvų įvairovė tiesiog stebina ir kviečia turėti ne vieną modelį. Oakley saulės akiniai nesudėtingai ras vietą tiek stiliaus ikonos rankinėje, tiek ir aktyvų laisvalaikį mėgstančio keliautojo kuprinėje.

Oakley saulės akinių asortimentą rasite PROSPORT.LT parduotuvėse