wilson
suunto
atomic
tecnifibre
bolle
kona
fiveten
bianchi
atala
campagnolo
brompton
selle san marco
sks germany
vittoria
lotto

Naujienos

Suunto 9 - pasiruošęs Ultra iššūkiams #suuntorun
18/10/2018
Ultra varžybų dieną turi būti 100% pasiruošęs. Jokių technikos keitimų, ar derinimų paskutinę minutę. Vienas iš dalykų, kuris turi būti paruoštas ultra varžybose - GPS nustatymai, kurie garantuotų laikrodžio veikimą visų varžybų metu.  Marc Whittaker pasakoja kaip jis ruošė savo Suunto 9 Ultra Pirineu varžyboms Pirėnuose. Ultra Pirineu, kurios...
Daugiau...
Naujienos
Atgal
ATOMIC Redster 2018 startas prasidėjo pergalėmis 2018-01-10

Per pirmąją Naujųjų metų Alpine slidinėjimo varžybų savaitę Mikaela Shiffrin ir Marcel Hirscher parodė daugiau nei bet kada: 8 varžybos, 7 laimėjimai, 7 geriausi tarpiniai rezultatai. Kranjska Gora ir Adelboden net ir likę Atomic sportininkai sugebėjo pasiekti maksimumą ir surinkti 400 taškų, po įsimintinų laimėjimų.

39, 40, 51, 52: Mikaela ir Marcel kartu skina pergales ir neišvengiamai artėja naujų rekordinių aukštumų link. JAV sportininkė netrukus pagerins geriausią Annemarie Moser-Pröll rekordą (41 laimėjimas iki 23-iojo gimtadienio), Anja Pärson (su 42 pirmų vietų laimėjimais, N° 5 visų laikų geriausiame sąraše), taip pat artėja prie slalomo karalienės Marlies Schild (35 slalomo laimėjimai). Kranjska Goroje Mikaela iškovojo 32-ąją pergalę su didžiuliu atsiplėšimu (1.6 s). Didžiąjame Slalome 0.3 s skirtumas buvo palyginti menkas. „Nėra lengva susidoroti su 8 dešimtosiomis sekundės pirmojo nusileidimo metu, kuomet konkurentai rizikuoja viskuo, kad pirmautų šioje Pasaulio taurės rungtyje. Ypač dėl to, kad Mikaela šiuo metu Didžiąjame slalome nerizikuoja viskuo kaip tai daro slalome. ATOMIC varžybų Direktorius Christian Höflehner yra įsitikinęs: ateityje patirtis Kranjska Goroje padės jai pasiekti būtent tai“.

Sėkmingi 22-ejų metų sportininkės, ginančios čempionės titulą bendroje pasaulio taurės įskaitoje, pozicija sunkiai pralenkiama: ji lyderiauja bendroje klasifikacijoje su 1281 taškais, 721 tašku lenkia savo artimiausią konkurentą. Palyginimui, Tina Maze, šiuo sezono metu savo sąskaitoje turėjo 1139 taškus (ir 2414 taškus rekordiniame 2012/13 metų sezone).

Dramatiškame pakilime 2018 metais yra Sofia Goggia, Redster sportininkė demonstruojanti didelį energingumą ir atsidavimą. Labiausiai patobulėjusi 2016/18 metų sezono slidininkė išsitiesė sau kelią iki Didžiojo slalomo nugalėtojų pakylos, laimėdama 3 vietą Kranjska Gora. Pasak Christian Höflehner: aš esu beveik įsitikinęs, jog lūžis įvyko ir ji vėl pasieks panašų lygį kaip ir praeitais metais“. Tačiau didžiausias siurprizas neabejotinai buvo Atomic jaunoji sportininkė Carole Bissig (21 m.), kuri ketvirtose savo pasaulio taurės lenktynėse sugebėjo pasiekti 4 greičiausią laiką slalomo varžybų finale ir pakilti į 17 vietą.

Marcel Hirscher negali būti nugalėtas su ar be slidžių pakeitimo

Marcel Hirscher šį sezoną įrodė, kad jis vėl atrado savo ritmą – septynios sezono pergalės, tarp kurių ir dvigubas laimėjimas Adelboden‘e (antras kartas nuo 2012 m. ir vienintelis sportininkas, kuriam tai pavyko iki šiol). Höflehner: „Šis jo laimėjimas didžiąjame slalome po tokių klaidų finišo etape tikrai gali būti laikomas kaip vienas iš jo įspūdingiausių laimėjimų“. Šis laimėjimas buvo pasiektas su pergalingomis slidėmis Alta Badia (1-as važiavimas) ir su Virgin modeliu (finalas), kurios užtikrino gerą pusiausvyrą. Sekmadienio slalomas buvo Marcelio šimtasis, jo pasaulio taurės N° 52 laimėjimas ir 24-as slalome buvo pasiekti be slidžių pasikeitimo. „Tikrai įspūdinga“, entuziastingai teigė Christian Höflehner, „ypač kuomet Marcelio pirmieji važiavimai buvo labai kontroliuojami. Jis atakuoja tik tuomet kai jaučiasi visiškai užtikrintas“. Papildoma istorinės savaitės puošmena neabejotinai buvo Manuel Feller 5-oji vieta didžiąjame slalome. Slalomo finale pasaulio vicečempionas pasiekė du geriausius laikus etapuose ir antrąjį greičiausią laiką bedroje įskaitoje.

#weareskiing

  www.atomic.com

 

Mail Užsiprenumeruokite naujienlaiškį
Treneriai
sportininkai
Partneriai
Draugai
Priminti
Priminti
 
Įspėjimas
Dėl šios prekės pristatymo termino, būtinai susisiekite su vadybininku.
+370 672 70159
info@prosport.lt