Slidinėjimo batai

Filtras

STANDUMAS

PĖDOS PLOTIS

MEMORY FIT

Prekės ženklas

Dydis

Kaina

devider

Parduotuvė

Ar žinote kiek laiko užtrunka profesionalus slidinėjimo batų parinkimas ir jų suformavimas? Šio proceso trukmė yra apie 40-60 min. Būtent dėl šios priežąsties, rekomenduojame slidinėjimo batų paieškas pradėti jau dabar, o ne laukti kol slidinėjimo sezonas pasieks piką. Kadangi kitu atveju tikėtina, jog turėsite laukti eilėje. Taigi slidinėjimo batai turi būti parenkami kruopšiai atsižvelgiant į kliento poreikius ir patirtį. Tam, kad slidinėjimo batai būtų parekami kokybiškai reikėtų sekti tam tikrus žingsnius:

• Kliento poreikių išsiaiškinimas (~3 min).

• Abiejų pėdų matavimas (~5 min). Matuojami abejų pėdų atskirai: plotis, ilgis, tūris, kelties išlinkimas, kelių mobilumas. •

Slidinėjimo batų parinkimas ir matavimasis (~10-20 min). Šiame etape klientui padedame išsimatuoti bent kelias skirtingas slidinėjimo batų poras (gali būti skirtingų dydžių arba skirtingo standumo).

• Slidinėjimo batų formavimas (~15 min). Klientui išsirinkus tinkamiausią batų modelį ir jam pageidavus formuojame iššorinę slidinėjimo batų dalį indvidualiai pagal slidinėtojo pėdos ir kulkšnies formą.

• Anatominių vidpadžių formavimas(~ 5 min). Papildomam komfortui, efektyvumui ir indvidualiam bato pritaikymui, siūlome anatominius vidpadžius, kuriuos formuojame pagal kiekvieną klientą indvidualiai.

Mažiausia laiko trukmė nuo atėjimo į parduotuvę ir išėjimo pro duris yra ~30-40 minučių, dažniausiai tarp 40-60 minučių.

Keli patarimai klientams:

• Jeigu neplanuojate pirkti slidinėjimo kojinių - atsinešti savo.

• Vykstant į parduotuvę užsidėti laisvesnes kelnes, kurias būtų galima pasikelti iki kelių.

• Antroje dienos pusėje pėdos yra šiek tiek išbrinkusios, tai yra panašesnė pėdų būsena kaip slidinėjant, todėl būtų tikslesnis batų parinkimas ir formavimas atvykstant antroje dienos pusėje.

Slidinėjimo batai turėtų būti parenkami ir formuojami atsakingai, tam, kad būtų užtikrintas maksimalus visos dienos komfortas. Tad savo slidinėjimo atostogoms ruoškitės iš anksto!