Suunto 7 sportiniai išmanūs laikrodžiai. Sportui ir gyvenimui

2020-01-15

 

„Suunto“ pasirodo pristatydamas naująjį „Suunto 7“ išmanųjį sportinį laikrodį. Tai „premium“ –aukščiausios kokybės išmanusis laikrodis, kuriame suderinta „Suunto“ įvairiapusė sporto patirtis ir naudingos išmaniosios „Wear OS“ funkcijos, kurias teikia „Google ™“. Parengta „Qualcomm® Snapdragon Wear ™ 3100“ platformos, „Suunto 7“ pateikia vientisą „Google“ „Wear OS“ integraciją, kad patirtis palaikytų sportą ir kasdienį gyvenimą vienoje supaprastintoje terpėje.

Heikki Norta, „Suunto“ prezidentas:
 
„Šiandien, nesvarbu, ar sportas yra jūsų aistra, ar jūsų laisvu dienos metu sugalvotas bėgimas, mes gyvename mišrų gyvenimą, reikalaujantį technologijos partnerio”. „Suunto“ pasiryžo įveikti iššūkį ir suprojektuoti išmanųjį laikrodį su patikimomis sportinių laikrodžių funkcijomis ir atvirkščiai, kad padėtų vartotojams maksimaliai patenkinti laisvu laiku atliekamus veiksmus. „Suunto“ dešimtmečių vertos įvairiapusės sporto ir lauko patirties derinimas su naudingomis „Wear OS“ išmaniųjų laikrodžių funkcijomis „Google“ suteikia neįtikėtiną galimybę naujai auditorijai pažinti aplinką tyrinėjant savo apylinkes, ar kad ir kur nuotykiai juos užkluptų“.
 
„Suunto 7“ gali pasigirti naujais, ryškiais, spalvotais žemėlapiais, kuriais galėsite naudotis neprisijungus prie interneto ryšio, o  sportininkams bus suteikiama galimybė stebėti savo buvimo vietą kelyje, naudojant ypač ryškų OLED liečiamąjį ekraną. Taip pat, galėsite patogiau valdyti muzikinius grojaraščius vos keliais riešo pasukimais. Be šių naujų funkcijų, „Suunto 7“ suteikia žinių apie sportą: daugiau nei 70 sportinių režimų - nuo bėgiojimo ir važiavimo dviračių, iki slidinėjimo ir jogos. Akumuliatoriaus energija palaiko visą dieną aktyvų išmaniojo laikrodžio naudojimą ir jums vis tiek liks pakankamai energijos kasdienėms treniruotėms. tiksliems mankštos matavimams, širdies ritmo stebėjimui, barometru aukščio rodmenims ir treniruočių įžvalgoms. Norėdami išplėsti savo patirtį, galite sekti savo pratimus ir tendencijas naudodami „Suunto“ programą ir susieti laikrodį su partneriais, tokiais kaip „Strava“.
 
Subalansavus sportą ir kasdienes žinias, „Suunto“ „Wear OS“ integracija teikia aktyvią ir personalizuotą „Google Assistant“ pagalbą, saugias mokėjimo galimybes naudojant „Google Pay ™“ ir individualizuotas treniruotes kartu su „Google Fit ™“. „Google Play ™“ programų parduotuvėje galima rasti tūkstančius papildomų programų.
 
„Suunto 7, pagrįstas mūsų pažangiąja„ Snapdragon Wear 3100 “platforma, yra pirmasis išmanusis laikrodis, kuriame įdiegtas specialus sportinės patirties režimas, su nuolatiniu GPS sekimu ir iki 12 valandų baterijos veikimo laikotarpiu, arba iki 48 valandų veikiančią bateriją kasdien naudojantis mūsų platformos režimu“, - sakė Pankaj. „Kedia“, „Qualcomm Wearables“ vadovė. „Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su„ Suunto “, kad suderintume geriausias sporto šakas, stilių ir funkcijas šiame galingame išmaniajame laikrodyje, sukurtame tiek aktyviems, tiek atsitiktiniams sportininkams.“
 
„Suunto 7“ sukurtas ir išbandytas Suomijoje, siekiant ištestuoti laikrodį pačiomis sunkiausiomis sąlygomis. Gorrila Glass smūgiams atsparus ekranas atlaikys ne tik įbėžimus, tačiau ir vandenį bei purvą. Vartotojai gali drąsiai pasinerti į ekstremalius nuotykius gamtoje ar tiesiog likti namuose; treniruotis sporto salėje ar jogos studijoje. Turėdami naujajį SUUNTO 7 išmanųjų sportinį laikrodį, jūs nepraleisite nė vieno širdies dūžio, kuris ne būtų užfiksuotas.

Pagrindinės funkcijos:

• GPS: Yra;

• Baterijos trumė: iki 40 dienų;

• Stikliukas: Gorilla glass;

• Korpusas: nerūdijantis plienas;

• Ekrano tipas: amoled;

• Apyrankė: silikoninė;

• Svoris: 70g;

• Spalvos: juoda, rausva/aukso, grafito/varinė, juoda/laimo, balta/burgundiška;

• Suderinamumas: bluetooth smart / Wi-Fi / Mobilus internetas.

 

Visus „Suunto 7“ modelius rasite čia