Suunto 9 Peak Pro ir Suunto Vertical bus geresni nei bet kada anksčiau!

2023-11-13

Kasdienis gyvenimas - naudotojo patirties patobulinimai

Be abejo, didžiausias ir labiausiai matomas atnaujinimas bus atnaujinta vartotojo sąsaja. Po atnaujinimo slinkimas tarp valdiklių vyks vertikaliai. Taip pat įdiegtos malonios naujos funkcijos, pavyzdžiui, keli žadintuvai, kurie pagerins kasdienį gyvenimą.

Po atnaujinimo naujoji vartotojo sąsaja leis slinkti tarp valdiklių vertikaliai, todėl naudotojo patirtis taps sklandesnė ir intuityvesnė. Slinkdami per naująją naudotojo sąsają, matysite mini valdiklius, kurie pateikia informaciją apie tam tikrą metriką, pvz., jūsų miegą, dienos aktyvumą, treniruočių ir atsistatymo statistiką, kūno išteklius ir dar daugiau.

Atnaujinus naudotojo sąsają, naudotis laikrodžiu bus sklandžiau ir patogiau nei anksčiau.

 

Nauji ir patobulinti įrankiai

Naujas laikrodžio ciferblatas

Šiuose atnaujinimuose pristatytas ir naujas laikrodžio ciferblatas, kuriame galite greitai matyti svarbius treniruočių pažangos statistinius duomenis.

 

"Find My Phone" funkcija

Tai suteikia tikrą  palengvėjimą tiems, kurie linkę pamesti savo telefonus! Pasirinkite šią parinktį ir jūsų telefonas pradės skambėti ir galėsite jį lengviau rasti. Atkreipkite dėmesį: kad ši funkcija veiktų, turite būti tokiu atstumu jog veiktų "Bluetooth".

 

Keli žadintuvai

Dabar su atnaujinimu galėsite mėgautis keliais žadintuvais! Nesvarbu, ar jums reikia pabusti skirtingu laiku, ar reikia žadintuvo priminimų, šis patobulinimas padės jums ateityje.

Atnaujinti medijos valdikliai

Medijos valdiklių ekranas patobulintas, kad būtų sukurta intuityvesnė naudotojo sąsaja su papildomu meniu apačioje, todėl pasiekti įvairius valdiklius lengviau nei anksčiau.

 

Išplėstas žemėlapio priartinimas

Po atnaujinimo "Suunto Vertical" ir “Suunto Race” galėsite priartinti žemėlapį nuo 50m iki 2000m, todėl jūsų laikrodis bus dar geriau pasiruošęs nuotykiams!

 

Treniruotės - "Suunto" laikrodis yra tobulas jūsų treniruočių palydovas .

Sukėlusios didelį ažiotažą - treniruočių funkcijos, kurios atsirado kartu su "Suunto Race" paleidimu, dabar bus prieinamos ir "Suunto 9 Peak Pro", ir "Suunto Vertical" laikrodžiams.

Treniruotės - atsistatymo būsena su HRV

SUUNTO programinės įrangos atnaujinimo ir naujų treniruočių patobulinimų herojus, be abejo, yra širdies ritmo kintamumas (HRV). Matuodami HRV galite įvertinti savo atsistatymo būklę ir palyginti naujausius rodmenis su savo ilgalaikiu HRV ir išanalizuoti, ar jūsų atsistatymas nėra sutrikęs.

HRV yra naudingas rodiklis ištvermės sportininkams, padedantis nustatyti, ar jie tikrai daro pažangą treniruodamiesi.

Įvairūs veiksniai, pavyzdžiui, sunkios treniruotės, psichologinis stresas ar liga (pavyzdžiui, gripas), gali turėti įtakos HRV rodmenims. Didesni svyravimai paprastai reiškia, kad parasimpatinė nervų sistema atlieka savo darbą kaip reguliatorius. Kita vertus, HRV gali padėti suplanuoti reguliarias atsigavimo dienas arba lengvesnes treniruočių sesijas, kai HRV reikšmės rodo, kad reikia daugiau poilsio.

 

Kaip naudoti HRV stebėjimą laikrodyje miego metu?

Norint gauti HRV matavimus, reikia nešioti laikrodį miegant ir užtikrinti, kad būtų įjungta miego stebėjimo funkcija.

Sinchronizuokite laikrodį reguliariai su "Suunto" programėle, kad matytumėte naujausius duomenis.

 

Treniruotės - naujos priemonės

Daugelio treniruočių esmė - pagerinti fizinius rezultatus. Tačiau kaip žinoti, ar darote pažangą? Naudodamiesi objektyviais rodikliais ir matavimais, atrasite bent vieną būdą, kaip geriau stebėti savo pasiekimus.

Štai kodėl treniruočių, pažangos ir atsistatymo statistiką perkėlėme iš "Suunto AppTraining Zone, į jūsų laikrodį! Stebėdami šią statistiką, galite užtikrinti, kad įvykdysite savo pagrindinių sporto šakų rodiklius bet kurią konkrečią dieną ar savaitę.

Sportas - nepamirškite apie "SuuntoPlus" ! "SuuntoPlus" parduotuvėje yra daugybė sporto režimų, skirtų jūsų mėgstamiausioms sporto šakoms, kurios padės palaikyti kasdienį režimą ir priimins, jog reikia sportuoti.

Sportas - "Suunto" skirtas jūsų mėgstamoms sporto šakoms

SuuntoPlus 2023 m. ketvirtajame ketvirtyje paskelbėme daugybę naujų sporto programų:

- Išgaukite maksimalią naudą iš savo varžybų, naudodamiesi varžybų ir mitybos funkcijomis;

- Žaiskite tenisą, golfą, futbolą, badmintoną ir skaičiuokite rezultatus su rezultatų skaičiavimo funkcija;

- Sekite savo treniruočių intensyvumą su funkcijomis Movement, HR zones, Peak pace, Peak power ir Fuse zones funkcijomis.