wilson
suunto
atomic
tecnifibre
bolle
kona
fiveten
bianchi
atala
campagnolo
brompton
selle san marco
sks germany
vittoria
lotto

Naujienos

Suunto 9 - pasiruošęs Ultra iššūkiams #suuntorun
18/10/2018
Ultra varžybų dieną turi būti 100% pasiruošęs. Jokių technikos keitimų, ar derinimų paskutinę minutę. Vienas iš dalykų, kuris turi būti paruoštas ultra varžybose - GPS nustatymai, kurie garantuotų laikrodžio veikimą visų varžybų metu.  Marc Whittaker pasakoja kaip jis ruošė savo Suunto 9 Ultra Pirineu varžyboms Pirėnuose. Ultra Pirineu, kurios...
Daugiau...
Naujienos
Atgal
Dvi SUUNTO Spartan Trainer naujienos 2018-02-13

Suunto Spartan Trainer kolekcija vasarį pristato du naujus dizainus Amber ir Sandstone. Spartan Trainer tai lengvesnis, plonesnis multisporto GPS laikrodis. Jis skirtas aktyvaus sporto entuziastams, mėgstantiems treniruotes lauke ir salėje.

Naujieji Gintaro ir Smėlio spalvos dizaino laikrodžiai yra ilgaamžiai, turi nerūdijančio plieno apvadėlį  ir mineralinio krištolo stikliuką –  įvėpti nuotykių lauke bei kasdieninio aktyvaus laisvalaikio.

Treniruotės su Spartan Trainer yra tikras malonumas. Jis naudoja GPS greičiui, tempui, atstumui ir aukštumoms matuoti. Su 80 naujai įrašytų sporto rėžimų jis yra pasirengęs praktiškai bet kokiam sportui. Pasitelkiant integruotą GPS navigaciją tampa lengva atrasti naujus kelius ir maršrutus, taip pat ir kelią namo.

Tereikia nustatyti savo tikslą t.y. žingsių ir kalorijų skaičių ir laikrodis padės išlikti aktyviu ir sportišku. Suvestines 24/7 galite žiūrėti spalvotame ekrane laikrodyje. Miego kokybės sekimo funkcija suteikia informaciją apie miego trukmę, vidutinį širdies ritmą miego metu ir gilaus miego stadijas.

 

Spartan Trainer turi 50 metrų atsparumą vandeniui ir 10 val. baterijos gyvavimo trukmę (iki 30 val. energijos taupymo rėžime) todėl laiko treniruotėms tikrai pakaks. Sverdamas tik 66 gramus yra lengvas bei patogus ir puikiai tinka siauresnio riešo savininkams. Spartan Trainer laikrodžiai PROSPORT.LT parduotuvėse pasirodys jau greitai, GRM kaina 329 €.

 

SUUNTO sportiniai laikrodžiai

Mail Užsiprenumeruokite naujienlaiškį
Treneriai
sportininkai
Partneriai
Draugai
Priminti
Priminti
 
Įspėjimas
Dėl šios prekės pristatymo termino, būtinai susisiekite su vadybininku.
+370 672 70159
info@prosport.lt