Dvi SUUNTO Spartan Trainer naujienos

2018-02-13

Suunto Spartan Trainer kolekcija vasarį pristato du naujus dizainus Amber ir Sandstone. Spartan Trainer tai lengvesnis, plonesnis multisporto GPS laikrodis. Jis skirtas aktyvaus sporto entuziastams, mėgstantiems treniruotes lauke ir salėje.

Naujieji Gintaro ir Smėlio spalvos dizaino laikrodžiai yra ilgaamžiai, turi nerūdijančio plieno apvadėlį  ir mineralinio krištolo stikliuką –  įvėpti nuotykių lauke bei kasdieninio aktyvaus laisvalaikio.

Treniruotės su Spartan Trainer yra tikras malonumas. Jis naudoja GPS greičiui, tempui, atstumui ir aukštumoms matuoti. Su 80 naujai įrašytų sporto rėžimų jis yra pasirengęs praktiškai bet kokiam sportui. Pasitelkiant integruotą GPS navigaciją tampa lengva atrasti naujus kelius ir maršrutus, taip pat ir kelią namo.

Tereikia nustatyti savo tikslą t.y. žingsių ir kalorijų skaičių ir laikrodis padės išlikti aktyviu ir sportišku. Suvestines 24/7 galite žiūrėti spalvotame ekrane laikrodyje. Miego kokybės sekimo funkcija suteikia informaciją apie miego trukmę, vidutinį širdies ritmą miego metu ir gilaus miego stadijas.

 

Spartan Trainer turi 50 metrų atsparumą vandeniui ir 10 val. baterijos gyvavimo trukmę (iki 30 val. energijos taupymo rėžime) todėl laiko treniruotėms tikrai pakaks. Sverdamas tik 66 gramus yra lengvas bei patogus ir puikiai tinka siauresnio riešo savininkams. Spartan Trainer laikrodžiai PROSPORT.LT parduotuvėse pasirodys jau greitai, GRM kaina 329 €.

 

SUUNTO sportiniai laikrodžiai