Suunto Valentino dienos konkursas

2019-01-23

Konkurso Laimėk romantišką Šv. Valentino dienos vakarienę DVIEM!” taisyklės

 

Kaip dalyvauti konkurse?

  • Apsilankyk PROSPORT.LT parduotuvėse

  • Įsigyk Suunto sportinį laikrodį

  • Užpildyk konkurso kortelę

  • Kortelę įmesk į PORSPORT.LT parduotuvėje esančią urną.


1. KONKURSO SĄLYGOS

1.1. Konkursas „Laimėk romantišką Šv. Valentino dienos vakarienę DVIEM” (toliau - žaidimas),  vyksta nuo 2019-01-23 iki 2019-02-13. Žaidimo organizatorius – UAB PROSPORT.LT

1.2. Žaidimo dalyviai – visi fiziniai asmenys, įsigiję Suunto sportinį laikrodį PROSPORT.LT parduotuvėse Vilniuje ir Kaune.

1.3. Konkurse nedalyvauja išpardavimo prekės.

1.4.  Prizo vertė - 85€, vakarienei MEAT Steak House restorane, A. Juozapavičiaus g. 13, Vilniuje. 

1.5. Prizas į piniginius vienetus (eurus) nekeičiamas.

1.6. Konkurso laimėtojas renkamas burtų keliu.

1.7. Dalyvaudami konkurse dalyviai patvirtina savo sutikimą ant kontaktų kortelės su žaidimo taisyklėmis.

1.8. Bendrovė turi teisę viešai skelbti akcijos laimėtojo vardą, pavardę ir nuotraukas, padarytas atsiimant prizą.

1.9. Laimėtojas sutinka atsiųsti įmonės el. pašto adresu nuotrauką iš vakarienės.

1.10. Jeigu konkurse dalyvauja nepilnametis asmuo, už visus jo veiksmus žaidimo organizatoriui ar suinteresuotiems tretiesiems asmenims atsako tėvai (įtėviai, globėjai ar pan.).

1.11. Konkurse negali dalyvauti UAB PROSPORT.LT darbuotojai bei jų šeimos nariai.

1.12. Kontaktų formos be parašo nedalyvauja konkurse.

1.13. Konkurso laimėtojo traukimas bus filmuojamas ir transliuojamas live PROSPORT.LT Facebook paskytroje, vasario 13 dieną 14:00 val.

2. PRIZO ATSIĖMIMAS

2.1. Konkurso prizo laimėtojui apie laimėjimą bus pranešta telefoniniu skambučiu. Informacija apie laimėtoją bus skelbiama www.prosport.lt ir PROSPORT.LT Facebook paskyroje.

3. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

3.1. Dalyvių duomenų valdytojas yra žaidimo Organizatorius.

3.2. Dalyvaudamas žaidime dalyvis sutinka, jog Žaidimo organizatorius (Duomenų valdytojas) rinktų ir saugotų žemiau nurodytus asmens duomenis žaidimo organizavimo tikslu.

3.3. Dalyvaudami žaidime dalyviai sutinka, kad būtų tvarkomi jų asmens duomenys (Vardas, Pavardė, telefono numeris) bei sutinka laikytis nurodytų taisyklių. Prizo laimėtojas sutinka ir suteikia teises UAB PROSPORT.LT viešai skelbti jo, kaip prizo laimėtojo vardą, pavardę. Informacija gali būti viešai skelbiama internete.

3.4. Konkurso dalyvis bet kuriuo metu jo asmens duomenų tvarkymo laikotarpiu, pateikęs konkurso organizatoriui asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ar tinkamai patvirtintą jo kopiją, gali raštu kreiptis į konkurso organizatorių ir atsisakyti dalyvauti konkurse. Atsisakius dalyvauti konkurse, konkurso dalyvio pateikti asmens duomenys toliau nebus tvarkomi konkurso organizavimo tikslu, tačiau iki atsisakymo dalyvauti konkurse tvarkyti asmens duomenys bus laikomi tvarkytais teisėtai.

3.5. Konkurso dalyvis turi teisę: pareikalauti susipažinti su tvarkomais jo asmens duomenimis, ištaisyti, neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis, reikalauti sunaikinti savo asmens duomenis, teisės aktų numatytais atvejais apriboti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus.

3.6. Papildoma informacija teikiama tel. +370 672 70159 arba el.paštu info@prosport.lt