Suunto Vertical – geriausios navigacijos technologijos 2023

2023-09-06

SUUNTO VERTICAL sportinis laikrodis buvo įvertintas kaip geriausias navigacijos technologijas turintis laikrodis ir tapo nugalėtoju kasmetiniuose "The Great Outdoors 2023" apdovanojimuose.

 

 

“The Great Outdoors” tai kiekvienais metais vykstantys apdovanojimai, kuriuose yra nominuojami nauji produktai ar prekių ženklai, kurie tais metais yra vertinami kaip geriausi savo srityje.

Šiuose apdovanojimuose 16-oje kategorijų įvertinama geriausia turima lauko įranga. T.y. novatoriški gaminiai, kurie tiesiog puikiai veikia kalnuose. Jie buvo išbandyti teisėjų komisijos, kurią sudaro alpinistai bei keliautojai. SUUNTO VERTICAL sportinis laikrodis tapo nugalėtoju savo kategorijoje ir pelnė GERIAUSIOS NAVIGACIJOS TECHNOLOGIJOS apdovanojimą.

Naujajame "Suunto Vertical" GPS sistema yra gerokai atnaujinta, palyginti su ankstesniais šio prekės ženklo gaminiais. Jame galima parsisiųsti žemėlapius neprisijungus prie interneto, todėl jais galėsite naudotis net ir tuo atveju, jeigu interneto ryšio ir nebus.

Išoriniame laikrodžio krašte yra įrengtas saulės baterijos skydelis, kuris gerokai prailgina baterijos veikimo laiką (iki 60 dienų). Be viso to, Suunto Vertical sportinis laikrodis turi ir dviejų dažnių GPS/GNSS palydovinį ryšį, užtikrinantį didesnį GPS tikslumą.

"Tai mane sužavėjo, - sakė vienas komisijos narių, kalnų fotografas, knygų bei tekstų autorius Alexas Roddie. "Nors ir brangus, jis labai patobulintas, palyginti su ankstesniais "Suunto" laikrodžiais. Apskritai jis pigesnis už konkuruojančius "Garmin" ir (svarbiausia) jį daug lengviau naudoti ir paprasčiau nustatyti nei ypač populiarų ir vertinamą "Garmin Fenix". Žemėlapių sudarymo funkcija veikia gerai, joje patikimai pažymėti ir kontūrai, ir keliai, kas leidžia numatyti tolimesnę kelionės eigą ir nepasiklysti.

Suunto Vertical sportinis laikrodis taip pat turi ir visus pagrindinius jutiklius (barometrą, aukštimatį, temperatūrą, širdies ritmo stebėjimą ir kita), bei naują žibintuvėlio funkciją.

Visą Suunto Vertical sportinių laikrodžių asortimentą galite rasti čia: https://cutt.ly/GwlKyYFp