Ultra išbandymai Transiberica varžybose

2018-09-07

Suunto atletas ir ilgų nuotolių (ultra distance) dviratininkas Omar Di Felice finišavo 3500km Transiberica dviračių varžybose per 11 dienų, užimdamas 2 vietą. Skirtingai nuo savo įprastų ekstremalių nuotykių Arktyje, šį kartą jis turėjo kovoti su karščio banga.

Ultra dviratininkas Omar grįžo į Italiją pelnyto poilsio prieš pradėdamas pasiruošimą savo metų kelionei į ledyną Arktyje. 

 

Kas labiausiai įsiminė varžybose?

Ilgas važiavimas be pagalbos iš šalies ir be iš anksto nustatyto maršruto buvo man naujas iššūkis. Aš nemoku ispaniškai ir portugališkai, todėl turėjau turėjau galvoti į priekį, o ne tik koncentruotis į „valgyti, miegoti ir gerti“ kaip dažniausiai būna ultra varžybose.

Kokios buvo sunkiausios akimirkos?


Man patinka žiema ir Arktis: deja, Ispanijoje radau visiškai priešingas sąlygas! Sunkiausia buvo minti dviračiu karštyje (30-41°C temp.). Sunkiausias momentas aišku buvo, kai turėjau sustoti po intensyvios kaitros ir užklupusios alergijos kertant Andalucia regioną. Kai sėdau ant dviračio, supratau, kad jeigu sugebėsiu pajudėti šiuo sunkiu momentu, galėsiu finišuoti varžybose.

Kur buvo gražiausi keliai?

Aišku, gražiausi buvo paskutiniai 300 km. Tikriausiai todėl, nes pabaiga buvo jau čia pat ir Asturia regionas buvo vienas geriausių, nesunkios įkalnės, žalios kalvos ir puiki temperatūra minti. 

Kiek kilometrų pramynei šiemet?


Šiais metais daug laiko praleidau ant dviračio! Nuo žiemos nuotykių Islandijoje ir Kanadoje iki ultra varžybų per visą Europą, susukau 30 000km ir 450 000m vertikalaus sukilimo. Nusipelniau užtarnauto poilsio prieš startą mano mėgstamiausiu laikotarpiu: žiemą.