"UTMB WORLD SERIES" sveikina "SUUNTO" kaip oficialų GPS laikrodį ir techninį partnerį

2024-03-01

"Suunto" ir "UTMB World Series" suvienija jėgas, kad padėtų bėgikams orientuotis trasose ir siekti savo tikslų.

"UTMB® World Series" ir "Suunto", garsėjanti visame pasaulyje žinomais GPS daugiafunkciniais sporto laikrodžiais ir treniruočių įrankiais, paskelbė apie pasaulinę partnerystę, kurios metu abi bendrovės bendradarbiaus, siekdamos prisidėti prie teigiamo bekelės (trail) bėgimo vystymosi, suteikiant pagalbą bėgikams siekti savo tikslų.

"Suunto" remia nuotykių ieškotojus nuo 1936 m. ir nuo pat pradžių dalyvauja bėgimo takais veikloje. Jų palikimą šiame sporte praturtina stipri elitinių bėgikų komanda, įskaitant UTMB Mont Blanc nugalėtojus Courtney Dauwalter, Francois D'Haene ir Pau Capell.  "Suunto" laikrodžiai pasižymi apdovanojimus pelniusiu dizainu, geriausiu baterijos veikimo laiku, patikimumu ir specialiai treniruotėms bei lenktynėms sukurtomis funkcijomis.

 

Būdamas oficialiu "UTMB World Series" GPS laikrodžių ir techniniu partneriu, "Suunto" padės bėgikams orientuotis trasose ir siekti savo svajonių 41-ame "UTMB World Series" renginyje, pasitelkdama savo paveldą ir patirtį, susijusią su GPS sportiniais laikrodžiais. Sportininkai, turintys "Suunto Vertical" arba "Suunto Race" laikrodį, gali atsisiųsti intuityvius GPS žemėlapius trimis skirtingais žemėlapių stiliais, kuriuose pažymėti svarbūs orientyrai, kontūrinės linijos, vanduo, takai ir įvairių rūšių reljefas. Žemėlapiai prieinami kiekvienoms UTMB pasaulio serijos varžyboms, nesvarbu, ar bėgate 100 km CCC® (Courmayeur-Champex-Chamonix) Europos Alpėse, ar 50 km UTMB Kodiak Ultra Marathons Kalifornijoje, ar 100M (mylių) Black River Peak lenktynes UTMB Mauricijaus cukranendrių laukuose... ar bet kurias kitas šios serijos varžybas.

 

Frédéricas Lénartas, UTMB grupės generalinis direktorius, sakė:

"Džiaugiamės galėdami suvienyti jėgas su "Suunto", turinčia daugiau nei 80 metų patirtį kuriant gaminius, kuriais bėgikai gali pasikliauti pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis. Su "Suunto", tapusiu "UTMB World Series" techniniu partneriu, suteiksime galimybę bėgikams patirti nuotykius, kurie liks su jais visam laikui, padėsime jiems žengti pirmą žingsnį ir nesustoti."

 

Hannu Korpivaara, "Suunto" prekės ženklo ir rinkodaros direktorius, sakė:

"Mes tvirtai tikime, kad bendradarbiavimas suteikia galimybę įmonėms, bendruomenėms ir žmonėms tobulėti. Jis skatina kurti santykius, diegti naujoves ir veiksmingai spręsti problemas. Mums didelė garbė bendradarbiauti su "UTMB World Series" ir užmegzti ryšius su visais bėgikais. Kartu siekiame prisidėti prie teigiamos bekelės bėgimo plėtros ir padėti bėgikams siekti savo tikslų."

 

2024 m. UTMB pasaulio serijos varžybos prasidėjo vasario 17-18 d. UTMB rengiamu "Tarawera Ultra-Trail New Zealand" bėgimu. Šis inauguracinis metų renginys kviečia įvairaus pajėgumo trail bėgikus ir žada nepamirštamų akimirkų nuostabiausiame Rotorujos kraštovaizdyje.

Daugiau pamatykite čia:

Apie UTMB® World Series

 

"UTMB® World Series" - tai didžiausia pasaulyje trail-running grandinė, kuri sujungia didžiausias sporto žvaigždes ir aistringus bėgikus, dalyvaujančius geriausiuose, pirmaujančiuose tarptautiniuose renginiuose nuostabiausiose vietose. Pasaulinė serija "UTMB® World Series", kurios pagrindas - aistra kalnams ir tvarumas, suteikia galimybę visiems bėgikams patirti UTMB® nuotykius visame pasaulyje, nes renginiai vyksta Azijoje, Okeanijoje, Europoje, Afrikoje ir Amerikoje. Tai vienintelė vieta, kur bėgikai gali pradėti savo žygį į Dacia UTMB® Mont-Blanc, Prancūzijoje, kur vyks prestižinis UTMB® World Series finalas. 2021 m. gegužę, bendradarbiaujant "UTMB Group" ir "The IRONMAN Group", pradėta rengti "UTMB World Series" grandinė sujungia daugelį geriausių tarptautinių bekelės bėgimo renginių planetoje.

 

UTMB grupė

 

Nuo 2003 m., kai grupė aistringų draugų sukūrė "Dacia UTMB® Mont-Blanc", "UTMB Group" yra bekelės bėgimo plėtros varomoji jėga. "Dacia UTMB® Mont-Blanc" yra aukščiausio lygio sporto renginys, kuriame kasmet prie starto linijos stoja 10 000 bėgikų. UTMB grupė taip pat pirmoji sukūrė LiveTrail® technologiją - novatorišką skaitmeninę paslaugą, padedančią valdyti ištvermės varžybas. Gerbiamas šimtų tūkstančių sportininkų, UTMB® tapo pasauliniu, aukščiausios kokybės ir pirmaujančiu prekės ženklu. 2021 m. gegužę "UTMB Group" bendradarbiavo su "The IRONMAN Group", kad pradėtų jau antrus metus vykstančią "UTMB® World Series" seriją, kuri sujungia daugelį geriausių tarptautinių renginių planetoje ir suteikia išskirtinę prieigą prie sporto viršūnės - "Dacia UTMB® Mont-Blanc" varžybų. Pasaulinė UTMB® serija remiasi pagrindiniais "Dacia UTMB® Mont-Blanc" principais: savęs pranokimo, sąžiningos kovos, pagarbos žmonėms ir aplinkai bei solidarumo.

 

Apie SUUNTO

 

Mes simbolizuojame nuotykius. Mūsų DNR yra novatoriška, nuo tada kai suomių orientacininkas Tuomas Vohlonenas išrado tikslesnį ir patikimesnį kompasą. Šiandien "Suunto" yra sporto laikrodžių, nardymo kompiuterių, kompasų ir skaitmeninių paslaugų, kuriomis naudojasi nuotykių ieškotojai ir sportininkai visame pasaulyje, dizaino ir inovacijų lyderė.

Nuo 2022 m. atliekame savo naujų laikrodžių modelių gyvavimo ciklo vertinimus, kad suprastume jų poveikį aplinkai ir galėtume tobulinti savo darbo metodus. Likusį išmetamų teršalų kiekį kompensuojame naudodami patikrintus anglies dioksido vienetus.

Didžiuojamės tuo, kad "Suunto" gaminiai yra ne tik tvirti, bet ir pasižymi kasdiene estetika, atspindinčia mūsų šiaurietišką identitetą. Suunto būstinė ir nuosava gamykla yra Vantaa mieste, Suomijoje.